جاب ویژن برای کارجویان

هدر معرفی سازمان‌های نمایشگاه کار دانشگاه شریف
هدر معرفی سازمان‌های نمایشگاه کار دانشگاه شریف

اولین بار این رزومه شماست که به جای شما با کارفرما حرف میزند!
رزومه استاندارد و زیبا لزوما باعث استخدام نمیشود ولی قطعا رزومه غیر استاندارد و غیر حرفه‌ای منجر به رد شدن درخواست شما از سوی کارفرما خواهد شد.

  • تکمیل همزمان رزومه فارسی و انگلیسی بصورت خودکار
  • امکان ویرایش و به روز رسانی در هر لحظه
  • امکان دانلود و استفاده از این رزومه به عنوان رزومه شخصی
  • استاندارد، حرفه‌ای و در عین حال زیبا
هدر معرفی سازمان‌های نمایشگاه کار دانشگاه شریف

قبل از اینکه دنبال شغل مناسب بگردی، باید خودت رو بشناسی! شناخت نادرست ویژگی‌های شخصیتی و توانمندی‌های فردی، یکی از دلایل اصلی نرخ بالای جابجایی افراد خصوصا در سال‌های اولیه اشتغال است.

جاب ویژن با گردآوری یک سری از معتبرترین آزمون‌ها و با ارائه‌ی گزارش‌های تحلیلی دقیق، به شما کمک می‌کند تا به شناخت دقیق‌تری از ویژگی‌های شخصیتی، علائق و تمایلات شغلی، هوش هیجانی (EQ)، هوش، توانمندی‌های حل مساله و قدرت تحلیل و استدلال منطقی خود برسید.
آزمون

شخصیت شناسی

(MBTI)

نمونه گزارش آزمونآزمون

شخصیت شناسی

(NEO)

نمونه گزارش آزمونآزمون

رغبت سنجی شغلی

(Holland)

نمونه گزارش آزمونآزمون

هوش هیجانی

(Bar-On)

نمونه گزارش آزمونآزمون

هوش‌های چندگانه

(Aptitude Test)

نمونه گزارش آزمون

آگاهی از فرصتهای شغلی معتبرترین سازمانها، امکان جستجوی هوشمندانه بر روی آنها و نیز ارسال رزومه برای هر یک از آنها در جاب ویژن فراهم شده است.
ما میدانیم که یکی از دغدغه های کارجویان، آگاهی از میزان انطباق رزومه خود با شرایط مد نظر کارفرما است. با استفاده از سیستم هوشمند انطباق که از ابداعات جاب ویژن است، کارفرما هنگام ثبت فرصت شغلی، شرایط مدنظر خود را در ۱۱ شاخص مختلف، مشخص نموده و وزن دلخواه خود را به هر یک از این شاخص‌ها اختصاص میدهد. به کمک این سیستم، کارجو پیش از ارسال رزومه دقیقا مطلع خواهد شد که رزومه‌اش با هر موقعیت شغلی چه میزان انطباق دارد. حتی می تواند تمام موقعیت‌های شغلی را بر اساس میزان انطباق با رزومه خود، مرتب‌سازی نماید.


جاب ویژن هر هفته، ۱۰ مورد از فرصت‌های شغلی‌ای را که بالاترین میزان انطباق با رزومه‌ی شما را دارد و منطبق با علاقه‌مندی‌ها و ترجیحات شغلی مشخص شده در پروفایل شماست، برای شما ایمیل می‌کند. لیست کامل این فرصت‌های شغلی پیشنهادی در پروفایل کاربری شما موجود است.

جاب ویژن

بارگذاری اطلاعات ...