هدر معرفی سازمان‌های نمایشگاه کار
لوگوی سازمان شرکت کننده در نمایشگاه کار شریف

* پیشرو در صنعت تولید مواد غذایی و نوشیدنی در منطقه
به گزارش موسسه Euro Monitor در سال ۲۰۱۴ کاله به‌عنوان ۴۸ امین شرکت فعال درزمینهٔ تولید مواد غذایی انتخاب و معرفی شد. همچنبن براساس همین گزارش، گروه سولیکو به‌عنوان پیشتاز تولید مواد غذایی و نوشیدنی در منطقه خاورمیانه برگزیده و شده است.

* سولیکو و ۱۴ کارخانه تولید مواد غذایی و نوشیدنی
محصولات متنوع و متعدد گروه سولیکو در سراسر ایران و در ۱۴ کارخانه مختلف تولید و به بازار عرضه می‌شود.

* بیش از ۳۰ دفتر در سراسر جهان
گروه سولیکو دارای بیش از ۳۰ دفتر تجاری در کشورهای مختلف ازجمله عراق، امارات متحده عربی، آمریکا، آلمان، انگلستان و روسیه است. این دفاتر وظیفه مهم صادرات و همچنین تأمین بخشی از زنجیره تولید محصولات را به عهده دارند.

* بیش از ۱۵۰۰۰ نفر نیروی انسانی شاغل
تمامی محصولات تولیدی در کارخانه‌های گروه سولیکو، با تلاش بیش از ۱۵۰۰۰ نفر نیروی شاغل در گروه، تولید، توزیع و به فروش رسانده می‌شود. گروه سولیکو از نظر تعداد نیروی انسانی شاغل به‌عنوان یکی از بزرگترین مجموعه‌های خصوصی و هم‌طراز بعضی وزارت‌خانه‌های دولتی است.

* بیش از ۱ میلیارد دلار فروش سالانه
گروه سولیکو با داشتن بیش از ۱ میلیارد دلار فروش سالانه انواع محصولات مختلف در سطح بین‌المللی به‌عنوان یکی از برترین‌های صنعت مواد غذایی و نوشیدنی مطرح است. همچنین بخش عمده‌ای از فعالیت‌های گروه سولیکو به صادرات اختصاص دارد که این مجموعه را همواره به‌عنوان یکی از سه صادرکننده برتر مطرح می‌کند.

* انتخاب گروه سولیکو به‌عنوان صادرکننده برتر در ۶ سال متوالی
گروه سولیکو در سال‌های متوالی گذشته در زمینه‌های مختلف فعالیت خود را آغاز کرده که با توجه به کیفیت و تنوع محصولی،‌ بخشی از تولیدات به کشورهای همسایه و خاورمیانه صادرشده است. حجم صادرات محصولات گروه سولیکو را در ۶ سال به‌عنوان برترین صادرکننده انتخاب و معرفی نموده است.

موقعیت‌های شغلی اولین نمایشگاه کار ایران

ارسال رزومه برای :
جاب ویژن

بارگذاری اطلاعات ...

در جاب ویژن پلاس
بیشتر بیاموزیم