شناسه کاربری : JV-۹۳۳۰۲۸۴۶
بروز رسانی رزومه: ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
مشخصات فردی
۲۵ سال
مرد
تهران
مجرد
انجام شده
اطلاعات تماس
۰۱۱۴۳۲۷۰۱۱۹
۰۹۳۷۷۸۴۶۰۲۷
kenman875@gmail.com
جمهوری
لینک صفحه
حقوق و سابقه کاری
۸.۵ سال
۸ - ۶ میلیون تومان
سوابق شغلی
Senior Front-End Developer
ره نگار هوشمند ایرانیان
اردیبهشت ۱۳۹۸ تا کنون
دور کاری, بزودی ...
مهندس نرم افزار
Freelance
فروردین ۱۳۹۱ تا کنون
کار من به عنوان Freelancer از سال ۱۳۹۱ آغاز شد. از جمله پروژه های انجام شده میتوان به
نرم افزار موبایل غیر رسمی های وب که با استفاده از جملات قانونمند اطلاعات حساب کاربر را استخراج و در اختیار برنامه قرار میداد،
سیستم مدیریت محتوای اختصاصی با زبان php - mysql که به عنوان یک سیستم چند منظوره با قابلیت توسعه و نصب پلاگین و قالب،
پیام رسان درون سازمانی با ( MQTT + Node.js + Mongodb + React.js) که محوریت پروژه عدم افت سرعت در اینترنت های کم سرعت بود،
مشارکت در پروژه پیام رسان درون سازمانی با استفاده از (Nose.js + Mysql + Vue.js + Socket.io) و بهینه کردن مصرف منابع و پیاده کردن معماری چند لایه
و چندین پروژه بزرگ دیگر توسط اینجانب توسعه و پیاده سازی شده است.
مهندس نرم افزار
ورنا آداک ایریا - شبکه اجتماعی امجی
اردیبهشت ۱۳۹۸ تا مهر ۱۳۹۸
Emji is a text, photo, and video-sharing social networking service. as a temporary Software Engineer in Emji, I architect Infrastructure and Lead Mobile and Web application team and, write Entire application on new Infrastructure with modules that I wrote, also teach their Front-End developers, in Back-End, I write scalable and maintainable microservices with GoLang.
Lead Front-End Developer
ره نگار هوشمند ایرانیان
آبان ۱۳۹۷ تا اردیبهشت ۱۳۹۸
ره نگار هوشمند ایرانیان با هدف شناسایی و اجرای پروژه های کلان ملی با محوریت هوشمندی و بهره وری تاسیس و تاکنون موفق به اجرای پروژه های بزرگی نظیر سپهتن (www.sepahtan.org) شده است.
زمینه کاری شرکت اینترنت اشیاء (IoT) می باشد. من به عنوان توسعه دهنده React به این مجموعه اضافه شدم و پس از یادگیری سریع React Native وارد پروژه های موبایل شده و با جلب اعتماد مدیران مجموعه به عنوان رهبر تیم فرانت به فعالیت خود ادامه دادم. از جمله چالش ها میتوان به توسعه کدبیس و پیاده سازی ماژول برای React و Native یاد کرد.
Full-Stack Developer
میزبان داده پاسارگاد (onlineserver.ir)
اردیبهشت ۱۳۹۶ تا مهر ۱۳۹۶
میزبان داده پاسارگاد یکی از شرکت های مطرح در زمینه ارائه خدمات هاستینگ و سرور در ایران میباشد. از آنجایی که یکی از مهترین بخش های یک ارائه دهنده سرویس , توان نمایش محصولات و خدمات جذاب برای کاربران است, وظیفه من در این شرکت طراحی و پیاده سازی بخش های ناقص سایت اصلی, پیاده سازی سرویس هایی برای کاربران و هاستینگ های زیرمجموعه بوده است. از جمله کار های انجام شده میتوان به برطرف کردن نیاز های ایجاد شده با ساخت چندین افزونه برای سیستم مدیریت هاستینگ whmcs, پروژه مانیتورینگ سرورها با فریمورک لاراول و زبان PHP یاد کرد.
مدرس
موسسه خوارزمی
اردیبهشت ۱۳۹۳ تا فروردین ۱۳۹۶
موسسه خوارزمی در زمینه برگزاری کلاس های آموزشی در گرایش های مختلف از جمله ریاضی و فیزیک و حرفه ای مانند برنامه نویسی و شبکه فعالیت انجام میدهد. وظیفه من در آن زمان برگزاری کلاس های برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته بود. از جمله کلاس هایی که برگزار کردم میتوان به سه دوره برنامه نویسی وب (html, css, javascript, php), یک دوره اندروید, یک دوره ویندوز اپلیکیشن (#C) و یک دوره python یاد کرد. از جمله چالش ها میتوان به سن کم دانشجویان اشاره کرد.
برنامه نویس
موسسه کومه علم آوران دانش
آذر ۱۳۹۲ تا فروردین ۱۳۹۶
در موسسه کومه علم آوران دانش بر اساس نیاز های اعلام شده سیستم اتوماتیک برگذاری همایش با زبان php نوشته شد. با این سیستم تا سال ۱۳۹۶ حدود ۳۰ همایش برگذار شد و بعد از تغییر نیاز های موسسه منبی بر طراحی و پیاده سازی سیستم جدید با قابلیت های بیشتر, بر آن شدم که سیستم جدیدی با زبان php و فریمورد لاراول پیاده سازی شود. لازم به ذکر است که تعداد کاربرای ثبت شده برای هر همایش بین ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ نفر بوده است.
سوابق تحصیلی
کارشناسی مهندسی کامپیوتر-نرم افزار
شمال - امل
۱۳۹۳ تا ۱۳۹۵
کاردانی مهندسی کامپیوتر
امام صادق بابل
۱۳۹۱ تا ۱۳۹۳
زبان‌های خارجی
انگلیسی بالاتر از متوسط
نرم افزارها
Html & CSS پیشرفته
JavaScript پیشرفته
React پیشرفته
React Native پیشرفته
Rest API پیشرفته
GIT متوسط
JQuery متوسط
Laravel متوسط
Node.js متوسط
PHP متوسط
Unit Testing متوسط
Android Studio مقدماتی
Django مقدماتی
Go مقدماتی
Java مقدماتی
Python مقدماتی
VueJS مقدماتی
Android متوسط
Linux متوسط
Ubuntu (Linux) متوسط
MongoDB متوسط
MySql متوسط
مهارت‌های تکمیلی
babel Chai electron.js Es6 GraphQL JWT mocha mongoose MQTT pm2 Redux RXJS sinon socket.io typescript WebPack
افتخارات
نفر دوم مسابقات بازی سازی دانشگاه امام صادق - بابل
۱۳۹۲
درباره‌ی من
من محمد رجبلو هستم یک مهندس نرم افزار، در حال حاضر در تهران مشغول به کارم، اولین برخورد من با برنامه‌نویسی برمیگرده به هنرستان، کلاس (برنامه نویسی vb۶)، از اون موقع برنامه نویسی کاریه که هر روز انجام میدهم، من به برنامه نویسی و توسعه نرم افزار به عنوان یک برنامه نویس سمت سرور و سمت کلاینت و همچنین حل کردن مسائل خیلی علاقه مندم. در حال حاظر روز ها رهبر تیم Front-End l و شبها مشغول انجام پروژه های Back-End با ( PHP, Node.js, Go Lang ) هستم. مهمترین نکته ای که در خودم میبینم مسئولیت پذیری بالا به همراه یادگیری سریع که در این مسیر طولانی و سخت من رو همراهی کرده و باعث پیشرفت من شده است.