معرفی محمد شجاعیه، Co-Founder & CEO

نوشته شده توسط پروا رحمتی
زمان مطالعه: 2دقیقه
معرفی محمد شجاعیه، Co-Founder & CEO

محمد شجاعیه از متخصصان فعال حوزه منابع انسانی است که در زمینه ارائه مشاوره، بهبود فرآیندهای جذب و استخدام، شناسایی و جذب استعدادهای برتر و به طور کلی مدیریت منابع انسانی با شرکت‌ها و سازمان‌های مختلفی همکاری داشته است. او همچنین به ارائه خدمات توسعه برنامه شغلی، مشاوره شغلی، کمک به جذب موقعیت‌های استخدامی بهتر، ارتقای شغلی و عملکرد بهتر در جلسات مصاحبه برای کارجویان می‌پردازد.

تحصیلات

محمد شجاعیه مدرک کارشناسی مهندسی عمران خود را از دانشگاه تهران دریافت کرده است. او تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی ارشد در رشته مهندسی و مدیریت ساخت دانشگاه امیرکبیر ادامه داده و در سال 97 از این دانشگاه فارغ‌التحصیل شد.

کمپین back to work

سوابق شغلی محمد شجاعیه

متخصص منابع انسانی- ماراب ماهبد

محمد شجاعیه فعالیت خود در حوزه منابع انسانی را در سال 96 با شروع کار به عنوان “متخصص منابع انسانی” در شرکت مهندسی ماراب ماهبد آغاز کرد. همکاری او با این شرکت در حدود 1 سال و 10 ماه به طول انجامید. شرکت فنی مهندسی ماراب ماهبد یكی از شرکت‌های معتبر در زمینه ارائه خدمات فنی و مهندسی پیمانکاری است که فعالیت خود را از سال 1384 آغاز کرده است.

مدیر منابع انسانی- گروه مالی فیروزه

همکاری محمد شجاعیه با گروه مالی فیروزه در اواخر سال 97 با عنوان “متخصص منابع انسانی” آغاز شد. او پس از یک سال و 4 ماه فعالیت در این سمت شغلی، به موقعیت “معاون ارشد توسعه منابع انسانی” ارتقا پیدا کرد. پس از یک سال و دو ماه فعالیت در این سمت، محمد شجاعیه “مدیر منابع انسانی” گروه مالی فیروزه شد. همکاری آقای شجاعیه با این شرکت در مجموع 3 سال و 6 ماه به طول انجامید.

Talent Sourcer / Headhunter- فریلنس

محمد شجاعیه از سال 98 تاکنون و همزمان با فعالیت خود در گروه مالی فیروزه، به طور مستقل با شرکت‌ها و سازمان‌ها در زمینه شناسایی و جذب استعدادهای برتر همکاری داشته است.

موسس و مدیرعامل- گروه وینفیلد

محمد شجاعیه در سال 1400 شرکت خدمات منابع انسانی خودش را با نام “وینفیلد” راه‌اندازی کرد. گروه وینفیلد (Winfield) تیمی متشکل از متخصصان بین‌المللی است که به ارائه خدمات به متخصصان در جهت به دست آوردن موقعیت‌های شغلی بهتر، عملکرد بهتر در جلسات مصاحبه، ارتقای شغلی و کسب درآمد بیشتر می‌پردازد.

برای مشاهده لینکدین محمد شجاعیه کلیک کنید.

محمد شجاعیه و کمپین بازگشت به کار (Back To Work) جاب ویژن

سایت کاریابی و استخدام جاب ویژن در همکاری با کارشناسان و مدیران فعال و موفق حوزه منابع انسانی، کمپینی با عنوان «Back to Work» راه‌اندازی کرده است. هدف از این کمپین کمک به استخدام کارجویان گرامی است که در شرایط سخت امروزی جامعه با تعدیل و اخراج مواجه شدند.

کارجویان می‌توانند در این کمپین رزومه خود را برای جاب ویژن ارسال کنند. رزومه‌های دریافت شده توسط متخصصان منابع انسانی مثل محمد شجاعیه بررسی می‌شوند و پیشنهاداتی به کارجویان در جهت کمک به کاریابی ارائه داده می‌شود. محمد شجاعیه و دیگر متخصصان حوزه منابع انسانی در این کمپین با ارائه پیشنهاداتی در زمینه اصلاح رزومه، دوره‌های آموزشی مناسب برای ارتقای مهارت‌ها و هرآنچه که برای بهبود وضعیت حرفه‌ای خود نیاز دارید، به شما در جهت بازگشت به کار و بهبود مسیر شغلی‌تان کمک خواهند کرد.

بدون دیدگاه