جاب‌ویژن از نگاه آمار

جاب‌ویژن از نگاه آمار
700,000 +

کارجویان همراه

چند جویای کار جاب‌ویژن را همراهی می‌کنند؟
14,600 +

سازمان‌های همراه

چند سازمان تابه‌حال از خدمات جاب‌ویژن استفاده کرده‌اند؟
0 +

موقعیت‌های شغلی فعال

در همین لحظه چند موقعیت شغلی روی جاب‌ویژن فعال است؟
10,000 +

استخدامی‌ها تا امروز

تا امروز چند نفر از طریق جاب‌ویژن استخدام شده‌اند؟

ویژگی های متمایز جاب‌ویژن

سیستم هوشمند انطباق
سیستم هوشمند انطباق به شما کمک خواهد کرد تا میزان سازگاری رزومه با شاخص های مورد نظر کارفرما را ببینید و برای موقعیتهایی رزومه بفرستید که شانس استخدام بالاتری دارید.
مورد اعتماد بهترین سازمان‌های ایران
دسترسی به موقعیتهای شغلی معتبرترین سازمانهای ایران و استخدام در آنها مهمترین تمایز جاب‌ویژن است.
رزومه ساز دوزبانه و استاندارد
اولین بار این رزومه شماست که به جای شما با کارفرما حرف می‌زند! با استفاده از رزومه ساز دو زبانه جاب‌ویژن، رزومه ای استاندارد و در عین حال زیبا برای خود بسازید. نکته منحصربفرد این رزومه ساز، تکمیل همزمان اطلاعات رزومه انگلیسی و فارسی بصورت خودکار است.
خودشناسی
قبل از اینکه به دنبال شغل مناسب بگردید، باید خود را بشناسید. جاب‌ویژن به کمک معتبرترین آزمون‌ها و با ارائه‌ی گزارش‌های تحلیلی، به شما کمک می‌کند تا به شناخت دقیق‌تری از ویژگی‌های شخصیتی، علائق شغلی، هوش هیجانی (EQ) و سایر جنبه‌های هوش مثل حل مساله و قدرت تحلیل و استدلال خود برسید.
هوشمندترین سیستم پیشنهاد و اطلاع‌رسانی
جاب‌ویژن با استفاده از هوش مصنوعی (AI)، عملکرد شما را در سیستم رصد کرده و بر همین اساس، آگهی‌های شغلی مرتبط با شما را از طریق پنل کاربری وبسایت، ایمیل، ربات تلگرام و در برخی موارد پیامک و نوتیفیکیشن به شما پیشنهاد می‌کند.
بستری برای ملاقات با مدیران شرکت ها در نمایشگاه کار
جاب‌ویژن برگزارکننده بزرگترین نمایشگاه‌های کار در کشور است.سازمانها در این رویداد به دنبال ارتقای برند کارفرمایی خود و استخدام بهترین استعدادهای بازار کار هستند پس فرصت مناسبی برای نیروی متخصص فراهم شده تا اطلاعات کافی از سازمانها کسب کرده و شانس خود را برای استخدام شدن در آنها امتحان کنند.
امکان معرفی کامل خود به کارفرما
در جاب‌ویژن میتوانید علاوه بر رزومه، اطلاعات بیشتری از خودتان به کارفرما ارائه کنید تا شانس استخدام بیشتری داشته باشید. نتیجه آزمونهای استاندارد استخدامی، نمونه کار‌، معرفی صوتی از توانمندی‌هایتان، تلفن مدیران و همکاران سابق و نیز نامه اختصاصی برای سازمان، امکاناتی است که جاب‌ویژن برای شما در نظر گرفته تا بهتر خود را به کارفرما معرفی کنید.
قوی‌ترین شبکه‌های اجتماعی در بین سایت‌های کاریابی ایرانی
بیش از 200 هزار متخصص، لینکدین، تلگرام، اینستاگرام و توییتر جاب‌ویژن را دنبال می‌کنند.
توانمندتر شو
برای استخدام در سازمان‌های معتبر، باید مهارت‌هایی به رزومه خود بیافزایید. جاب‌ویژن با همکاری بهترین موسسات آموزشی ایران، دوره‌های آموزشی مفیدی به شما معرفی می‌کند. بعد از شرکت در این دوره‌ها، مدالی در کنار رزومه شما قرار می‌گیرد که شما را در بین رزومه‌ها متمایز و بالاتر از بقیه به کارفرماها نمایش می‌دهد. حالا می‌توانید در رقابت، پیروز شده و بهتر استخدام شوید.

سوالات متداول درباره سایت استخدام و کاریابی جاب ویژن

1 چرا از سایت کاریابی جاب ویژن برای استخدام شدن استفاده کنم؟
2 آیا برای ساخت و ارسال رزومه در جاب ویژن باید هزینه‌ای پرداخت کنم؟
3 چگونه می‌توانم در سریع‌ترین زمان ممکن از آگهی های استخدام جدید مطلع شوم؟

سایت کاریابی و استخدام جاب ویژن

پیدا کردن شغل دلخواه و فرصت استخدام جدید در سازمانی معتبر با شرایط مطلوب کاری آسان نیست. فرآیند پیدا کردن شغل و کاریابی، همواره مسیری با ناهمواری‌های زیاد برای کارجویان بوده و هست. وضعیت نه‌چندان مطلوب بازار کار در ایران از یک طرف و عدم کسب مهارت‌های تخصصی توسط کارجویان از طرف دیگر، این موضوع را به یک مسئله بزرگ در جامعه تبدیل کرده است.

همه کارجویان در هر حوزه، شهر، شغل و سنی تمایل به کوتاه و آسان‌تر کردن این مسیر ناهموار و تسریع در استخدام خود دارند. برای موفقیت در این راه به یک رزومه حرفه‌ای، دسترسی به آگهی‌های استخدام جدید، شناخت سازمان‌ها، مهارت تخصصی و در نهایت ارسال رزومه به فرصت‌های شغلی متناسب با خود، دارید.

سامانه استخدامی جاب ویژن از سال 1395 فعالیت خود را آغاز کرد. در سال‌های فعالیت خود پیوسته تلاش کردیم با ارائه امکانات و رفع نیازهای شما، مسیر سخت جستجوی کار و کاریابی را به راهی هموار تبدیل کند.

رزومه ساز دوزبانه رایگان، ارائه آگهی‌های استخدام جدید معتبرترین سازمان‌های کشور، سیستم هوشمند انطباق، امکان شرکت در آزمون‌های شخصیت شناسی معتبر، به روز بودن فرصت‌های شغلی، ارائه دوره‌های آموزشی برای افزایش مهارت کارجویان و ... از جمله این امکانات است.

مراحل و نحوه‌ی استفاده از امکانات جاب ویژن

در ادامه، به طور مختصر مراحل و نحوه استفاده از امکاناتی را که سایت کاریابی و استخدامی جاب ویژن در اختیار شما قرار می‌دهد،به شما توضیح می‌دهیم.

ثبت‌نام در سایت جاب ویژن

برای ارسال رزومه از طریق سایت استخدامی جاب ویژن، ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید. برای این کار روی دکمه‌ی ورود/عضویت کلیک کنید. در این جا، کافی است برای ثبت نام، ایمیل خود را وارد کنید و برای حساب کاربری‌تان یک رمز عبور انتخاب نمایید. علاوه بر آن، امکان ثبت‌نام با گوگل و لینکدین نیز به شما داده شده است.

ساخت رزومه در سایت جاب ویژن

بعد از ثبت‌نام در سایت، به‌راحتی می‌توانید با رزومه‌ساز آنلاین جاب ویژن، یک رزومه‌ی‌ حرفه‌ای و جذاب بسازید. سرویس ساخت رزومه جاب ویژن، این امکان را به شما می‌دهد که هم‌زمان رزومه فارسی و انگلیسی خود را نیز تکمیل کنید. ساختار استاندارد، طراحی جذاب، یکدست بودن رزومه همه‌ کارجویان و امکان ساخت رایگان از جمله مهم‌ترین امکاناتی است که در این مرحله در اختیار شما قرار داده شده است.

h2 class="col-12 font-size-3 px-0"> ارسال رزومه از طریق سایت کاریابی و استخدام جاب ویژن

در این مرحله می‌توانید با چند کلیک، رزومه خود را برای فرصت‌های شغلی متناسبتان ارسال کنید. برای پیدا کردن این آگهی‌ها به عنوان مثال آگهی های استخدام تهران، می‌توانید به صفحه فرصت‌های شغلی و یا صفحه فرصت‌های شغلی پیشنهادی مراجعه کنید و اگهی‌های استخدام جدید را مشاهده بفرمایید.

همچنین در این صفحه برای کمک به جستجویی دقیق‌تر، فیلترهای مختلفی قرار داده شده است. برای مثال با استفاده از فیلتر شهر، می‌توانید آگهی‌های استخدام امروز تهران ، فرصت های استخدام اصفهان، تبریز، مشهد، شیراز و شهرهای دیگر را به طور خاص مشاهده کنید. بعد ارسال رزومه باید منتظر بمانید تا کارفرما با شما تماس بگیرد.

بعد ارسال رزومه باید منتظر بمانید تا کارفرما با شما تماس بگیرد.

پس از اینکه رزومه خود را برای کارفرما ارسال کردید، با ورود به صفحه‌ی پیگیری فرصت‌های شغلی، می‌توانید وضعیت درخواست خود را پیگیری کنید. درخواست‌های شما در یکی از پنج حالت تعیین وضعیت نشده، در حال بررسی، تأیید اولیه برای مصاحبه، رد شده و بسته شده قرار دارد.

اما شما به عنوان کارجو باید کاری بیشتر از ارسال رزومه انجام دهید. بازار کار رقابتی امروز موجب شده تا برای هر آگهی استخدامی تعداد زیادی رزومه ارسال شود، بنابراین، باید به دنبال راه‌هایی برای متمایز کردن خود در میان این تعداد کارجو باشید. به ویژه در کلانشهری مثل تهران باید برای به دست آوردن موقعیت استخدام تهران تلاش مضاعفی انجام بدهید و خود و توانایی‌هایتان را به کارفرما اثبات کنید.

بالا بردن شانس استخدام با استفاده از امکانات Job vision افزایش مهارت‌‌ها و یادگیری تخصص‌های لازم، یکی از بهترین‌ راه‌حل‌ها برای موفقیت در مسیر استخدام است. امروزه برای این کار لازم نیست هزینه‌ و زمان زیادی صرف کنید. دوره‌های آموزشی آنلاین متعددی وجود دارد که با شرکت در آن‌ها می‌توانید مهارت‌های لازم را کسب کنید.

در سایت کاریابی جاب ویژن در قسمت توامندتر شو، بهترین دوره‌های آموزشی هر حوزه شغلی از موسسه‌های معتبر کشور با قیمتی پایین‌تر، در اختیار شما قرار گرفته است. با گذراندن این دوره ها از طریق سایت job vision علاوه بر افزایش توانمندی‌هایتان، یک مدال در رزومه شما نیز به کارفرما نمایش داده می‌شود تا شما را از سایرین متمایز کند.

علاوه بر افزایش مهارت‌های سخت، باید به بتوانید مهارت‌های نرم خود را نیز افزایش دهید. مهارت‌های نرم درواقع ویژگی‌های شخصیتی و رفتارهایی است که باعث می می‌شود با دیگران بهتر تعامل و همکاری داشته باشیم. داشتن مهارت‌های نرم به موفقیت در مصاحبه‌های استخدامی کمک زیادی می‌کند. برای این کار لازم است به شناخت عمیقی از شخصیت خود برسید تا بتوانید نقاط ضعفتان را شناسایی کنید. علاوه بر این سنجش ویژگی‌های شخصیتی شما برای بسیاری ازکارفرمایان حائز اهمیت است.

به همین دلیل، ما در سایت کاریابی جاب ویژن، 5 آزمون شخصیت شناسی معتبر را در اختیارتان قرار دادیم تا با شرکت در آن‌ها به درک عمیق‌تری از توانمندی‌ها و عدم توانمندی‌های خود برسید.

سخن آخر نیز این سایت که استخدام شدن و کاریابی همیشه سخت نیست، فقط کافیست تا راه و رسم آن را بلد باشید. ما در این راه کنار شما هستیم تا بتوانید به شغل ایده آل خود برسید.

مشاهده بیشتر