معرفی فاطمه میرمهدی، Talent Acquisition Specialist در اسنپ شاپ

نوشته شده توسط پروا رحمتی
زمان مطالعه: 2دقیقه
معرفی فاطمه میرمهدی، Talent Acquisition Specialist در اسنپ شاپ

فاطمه میرمهدی از فعالان حوزه منابع انسانی است که در زمینه مدیریت و هماهنگی عملکردهای منابع انسانی، برنامه‌ریزی و اجرای سیاست‌ها و رویه‌های مرتبط با این حوزه فعالیت دارد. او در طول 2 سال فعالیت خود در حوزه منابع انسانی، با گروه اسنپ و شرکت باسلام همکاری داشته است. فاطمه میرمهدی دارای مدرک کارشناسی ارشد MBA گرایش منابع انسانی است و در زمینه شناسایی و جذب استعدادها با سازمان‌ها همکاری می‌کند.

تخصص فاطمه میرمهدی در حوزه شناسایی، جذب و استخدام استعدادها، مدیریت بازخورد، مصاحبه خروج، مدیریت عملکرد، ارتقای برند کارفرمایی، پیشبرد فرآیند خروج، آموزش و توسعه کارکنان، طراحی و اجرای فرآیندهای مرتبط با منابع انسانی است.

کمپین back to work

تحصیلات

فاطمه میرمهدی کارشناسی رشته فناوری اطلاعات (IT) از دانشگاه سمنان را دارد. او تحصیلات خود را در مقطع ارشد رشته MBA گرایش منابع انسانی دانشگاه مالک اشتر ادامه داده است.

سوابق کاری فاطمه میرمهدی

متخصص منابع انسانی- باسلام

مسیر حرفه‌ای فاطمه میرمهدی در حوزه منابع انسانی در سال 98 و با فعالیت به عنوان متخصص منابع انسانی شرکت باسلام آغاز شد. او در مدت همکاری خود با پلتفرم باسلام، مسئول جذب و استخدام و پیشبرد امور مرتبط با واحد منابع انسانی بوده است. شرکت توسعه و تدبیر جوامع سلام (باسلام)، یک پلتفرم آنلاین برای فروش محصولات کسب‌وکارهای خرد، خانگی و محلی است.

Senior Talent Acquisition Specialist– اسنپ شاپ

فاطمه میرمهدی در سال 99، همکاری خود با اسنپ شاپ را تحت عنوان Recruiter آغاز کرد. او در مدت 1 سال فعالیت خود در این سمت شغلی، مسئول انجام امور مرتبط با جذب و استخدام بوده است. پس از آن، فاطمه میرمهدی به موقعیت Talent Acquisition Specialist ارتقا پیدا کرد. پس از 10 ماه فعالیت در این موقعیت شغلی، او همکاری خود با اسنپ شاپ را تحت عنوان Senior Talent Acquisition Specialist ادامه داده و در حال حاضر در این سمت شغلی فعالیت می‌کند.

برای مشاهده لینکدین فاطمه میرمهدی کلیک کنید.

فاطمه میرمهدی و کمپین بازگشت به کار (Back To Work) جاب ویژن

سایت کاریابی و استخدام جاب ویژن در همکاری با کارشناسان و مدیران فعال و موفق حوزه منابع انسانی، کمپینی با عنوان «Back to Work» راه‌اندازی کرده است. هدف از این کمپین کمک به کارجویان گرامی است که در شرایط سخت امروزی جامعه با تعدیل و اخراج مواجه شدند.

کارجویان می‌توانند در این کمپین رزومه خود را برای جاب ویژن ارسال کنند. رزومه‌های دریافت شده توسط متخصصان منابع انسانی مثل فاطمه میرمهدی بررسی می‌شوند و پیشنهاداتی به کارجویان در جهت کمک به کاریابی ارائه داده می‌شود. فاطمه میرمهدی و دیگر متخصصان حوزه منابع انسانی در این کمپین با ارائه پیشنهاداتی در زمینه اصلاح رزومه، دوره‌های آموزشی مناسب برای ارتقای مهارت‌ها و هرآنچه که برای بهبود وضعیت حرفه‌ای خود نیاز دارید، به شما در جهت بازگشت به کار و بهبود مسیر شغلی‌تان کمک خواهند کرد.

بدون دیدگاه