ساخت رزومه استاندارد و حرفه‌ای

با رزومه ساز جاب ويژن

رزومه فارسی و انگلیسی خود را خیلی سریع به صورت همزمان بسازید.

چرا رزومه‌ ساز جاب ‌ويژن؟

سریع و استاندارد، حرفه‌ای و زیبا

با رزومه‌ ساز جاب ‌ويژن می‌توانید خیلی سریع و بدون دردسر رزومه استاندارد و حرفه‌ای برای خودتان بسازید.

ساخت رزومه فارسی و انگلیسی به طور همزمان

همزمان با پر کردن رزومه فارسی، رزومه انگلیسی شما نیز تکمیل می‌شود و در پایان به راحتی رزومه انگلیسی خود را نیز در اختیار خواهید داشت.

صرفه‌جویی در هزینه و زمان

قالب آماده و رایگان رزومه ساز جاب ویژن، سختی‌های ساخت رزومه استاندارد را از پیش پای شما بر می‌دارد.

دسترسی آنلاین به رزومه

رزومه شما در حساب کاربریتان ذخیره می‌شود و می‌توانید همیشه و هر کجا که هستید، به آن دسترسی داشته باشید.

قالب منحصربه‌فرد

رزومه شما اولین برخورد کارفرما با شماست. قالب رزومه جاب ‌ويژن اطلاعات را با ترتیب درست و استاندارد به کارفرما نمایش می‌دهد.

امکان دانلود رزومه و به اشتراک‌گذاری

پس از ساخت رزومه می‌توانید آن را دانلود کنید و هر کجا که خواستید به اشتراک بگذارید.
یک رزومه حرفه‌ای بسازید!
ساخت رزومه

نمونه رزومه‌های استاندارد ساخته شده با جاب ‌ويژن

تحقیقات نشان داده که کارفرماها در همان 7 ثانیه اول که رزومه‌ی کارجو را می‌بینند، درباره‌ی رد کردن یا بررسی بیشتر آن تصمیم می‌گیرند. پس مهم است رزومه شما به گونه‌ای نوشته شود که به سرعت توجه کارفرما را به خود جلب کند. در این قسمت می‌توانید تعدادی از این قبیل رزومه‌ها را مشاهده کنید.

برای معتبرترین سازمان‌های کشور رزومه ارسال کنید

در سایت ثبت نام کنید و رزومه خود را بسازید.
فرصت‌های شغلی پیشنهادیتان را بررسی کنید.
برای موقعیت‌های شغلی دلخواهتان رزومه ارسال کنید.
منتظر باشید رزومتان تعیین وضعیت شود و به مصاحبه دعوت شوید.
Question Shape

سوالات متداول

با خواندن نکات مربوط به رزومه نویسی که در قسمت روبرو آمده، شانس خود را برای استخدام شدن افزایش دهید.

آیا ساخت رزومه در رزومه ساز جاب ویژن، برای من هزینه‌ای دارد؟
arrow-up-icon
آیا می‌توانم رزومه‌ی شخصی خود را برای کارفرما ارسال کنم؟
arrow-up-icon
چرا از رزومه ساز جاب ویژن استفاده کنم؟
arrow-up-icon

ساخت رزومه استاندارد و حرفه‌اي با رزومه ‌ساز جاب‌ويژن

رزومه، اولين برخورد کارجو با کارفرماست. بنابراين، ساخت يک رزومه‌ي حرفه‌اي مي‌تواند شانس استخدام شما را تا حد خوبي بالا ببرد. رزومه ساز جاب ويژن اين امکان را به شما مي‌دهد تا به صورت همزمان و بدون نياز به طي کردن مراحل پيچيده، يک رزومه‌‎ي دوزبانه و استاندارد بسازيد.

رزومه چيست؟ 

رزومه نوشته‌اي 2 تا 3 صفحه‌اي است که معمولا شامل اطلاعات اوليه، تحصيلات، تجربه‌هاي کاري، دستاوردهاي شغلي، مهارت‌ها و ويژگي‌هاي افراد است. در واقع، رزومه، خلاصه‌اي از سوابق حرفه‌اي افراد است که به کارفرما کمک مي‌کند تا با مطالعه‌ي آن، در مورد مهارت‌هاي کارجوها اطلاعات اوليه‌اي به دست آورد و براي دعوت آن‌ها به مصاحبه‌ي شغلي تصميم‌گيري کند.

يکي از سوالات اساسي کارجويان در ابتداي راه، درباره‌ي نحوه نوشتن رزومه کاري و انتخاب يک روزمه ساز استاندارد است. در ادامه به بررسي برخي از نکات مي‌پردازيم تا شما را بيشتر با رزومه نويسي آشنا کنيم.

رزومه‌ي استاندارد شامل چه بخش‌هايي است؟

قالب رزومه هاي استاندارد به طور کلي شامل موارد زير است:

اطلاعات شخصي

 اين بخش شامل نام و نام خانوادگي، جنسيت، سن، محل سکونت، وضعيت تاهل و اطلاعات تماس کارجو است. توجه داشته باشيد که اطلاعات تماس خود را دقيق و به روز ثبت کنيد زيرا تنها راه ارتباطي کارفرما با شما از طريق اطلاعاتي است که خودتان در اختيار او قرار مي‌دهيد.

سوابق تحصيلي

درج سوابق تحصيلي دومين قدم در ساخت رزومه است. دقت کنيد که نوشتن سوابق تحصيلي خود را به ترتيب با آخرين مقطع تحصيلي خود شروع کنيد. بهتر است سوابق تحصيلي ديپلم و قبل از آن را به رزومه خود اضافه نکنيد. 

رزومه ساز آنلاين جاب ويژن به صورت خودکار و با توجه به تاريخ شروع و پايان مقطع تحصيلي‌تان، سوابق تحصيلي شما را به کارفرماها نمايش مي‌دهد.

سوابق شغلي

در اين بخش بايد به ترتيب زماني، تجربه‌هاي کاري خود را ليست کنيد. با آخرين شغل خود شروع کنيد و به ترتيب به عقب برگرديد. براي هر شغل علاوه بر ذکرعنوان دقيق شغلي، نام و زمينه‌ي فعاليت سازمان، مدت زمان همکاري و سطح ارشديت، خلاصه‌اي از دستاوردها و وظايف کليدي خود بنويسيد. 

مهارت‌ها

اغلب کارفرمايان بيشترين توجه را به بخش مهارت‌ها در رزومه‌ي کاري معطوف مي‌کنند. بنابراين اين بخش را دقيق و با حوصله تکميل کنيد. مهارت‌هايي نظير مهارت زبان و مهارت‌هاي نرم‌افزاري را حتما در رزومه‌ي خود درج کنيد.

رزومه ساز جاب ويژن در اين بخش اين امکان را به شما مي‌دهد تا نمونه کار خود را نيز اضافه کنيد. درج نمونه کار در رزومه تا حد زيادي مي‌تواند شما را از ديگران متمايز و به کارفرما در انتخاب شما کمک کند.

اطلاعات تکميلي

در نهايت نيز بهتر است با نوشتن چند جمله درباره‌ي‌ خود، دوره‌هاي آموزشي، پروژه‌ها و تجربيات آکادميک خود، جوايز و افتخارات خود، کتاب‌ها و مقالات و ... شناخت بيشتري از خود در کارفرمايان ايجاد کنيد. البته توجه داشته باشيد بهتر است که در اين بخش نيز مانند تمام قسمت‌هاي قبل به ذکر مواردي بپردازيد که براي استخدام در شغل مورد نظر شما مزيت محسوب مي‌شود.

رزومه ساز جاب ويژن به شما اين امکان را مي‌دهد تا علاوه بر تمام موارد ذکر شده، خود را در دو دقيقه به صورت صوتي به کارفرما معرفي کنيد. 

رزومه انگليسي بهتر است يا فارسي؟     

يکي از سوالات اصلي بسياري از کارجويان اين است که بهتر است از رزومه سازهاي انگليسي استفاده کنند يا فارسي. تجربه در اين سال‌ها نشان داده که اگر قصد ارسال رزومه به شرکت‌هاي ايراني را داريد، بهتر است آن را به صورت فارسي براي کارفرما ارسال کنيد. مگر در مواردي مانند بين‌المللي بودن سازمان، نياز ويژه شغل به زبان انگليسي، درخواست کارفرما به ارسال رزومه‌ي انگليسي و ...

ساخت رزومه در سايت استخدام جاب ويژن اين امکان را به شما مي‌دهد تا همزمان با ساخت رزومه فارسي خود، يک رزومه انگليسي استاندارد نيز بسازيد. نکته قابل توجه اين است که رزومه‌ي انگليسي و فارسي شما هردو براي کارفرما ارسال خواهد شد.

چرا رزومه ساز آنلاين جاب ويژن بهترين انتخاب است؟

يکي از اصلي‌ترين دلايل محبوبيت ساخت رزومه در سايت جاب ويژن، استاندارد بودن قالبي است که ما براي ساخت رزومه در اختيار کارجويان قرار مي‌دهيم. ترتيب بخش‌هاي مختلف رزومه، نحوه‌ي نمايش آن‌ها به کارفرما، زيبايي ظاهري رزومه، امکانات مختلفي نظير امکان درج نمونه کار و معرفي صوتي موجب شده است تا رزومه‌ي شما در نهايت، کاملا استاندارد و با نياز کارفرمايان منطبق باشد. 

از طرفي با رزومه‌ساز جاب ويژن همه چيز براي ساخت يک رزومه‌ي حرفه اي و رايگان در کمترين زمان و با طي کردن چند قدم ساده مهيا است و نيازي نيست که براي اين کار هزينه و يا زمان خاصي صرف کنيد. 

مشاهده بیشتر