ساخت رزومه استاندارد و حرفه‌ای

با رزومه ساز جاب ويژن

رزومه فارسی و انگلیسی خود را خیلی سریع به صورت همزمان بسازید.

چرا رزومه‌ ساز جاب ‌ويژن؟

سریع و استاندارد، حرفه‌ای و زیبا

با رزومه‌ ساز جاب ‌ويژن می‌توانید خیلی سریع و بدون دردسر رزومه استاندارد و حرفه‌ای برای خودتان بسازید.

ساخت رزومه فارسی و انگلیسی به طور همزمان

همزمان با پر کردن رزومه فارسی، رزومه انگلیسی شما نیز تکمیل می‌شود و در پایان به راحتی رزومه انگلیسی خود را نیز در اختیار خواهید داشت.

صرفه‌جویی در هزینه و زمان

قالب آماده و رایگان رزومه ساز جاب ویژن، سختی‌های ساخت رزومه استاندارد را از پیش پای شما بر می‌دارد.

دسترسی آنلاین به رزومه

رزومه شما در حساب کاربریتان ذخیره می‌شود و می‌توانید همیشه و هر کجا که هستید، به آن دسترسی داشته باشید.

قالب منحصربه‌فرد

رزومه شما اولین برخورد کارفرما با شماست. قالب رزومه جاب ‌ويژن اطلاعات را با ترتیب درست و استاندارد به کارفرما نمایش می‌دهد.

امکان دانلود رزومه و به اشتراک‌گذاری

پس از ساخت رزومه می‌توانید آن را دانلود کنید و هر کجا که خواستید به اشتراک بگذارید.
یک رزومه حرفه‌ای بسازید!
ساخت رزومه

نمونه رزومه‌های استاندارد ساخته شده با جاب ‌ويژن

تحقیقات نشان داده که کارفرماها در همان 7 ثانیه اول که رزومه‌ی کارجو را می‌بینند، درباره‌ی رد کردن یا بررسی بیشتر آن تصمیم می‌گیرند. پس مهم است رزومه شما به گونه‌ای نوشته شود که به سرعت توجه کارفرما را به خود جلب کند. در این قسمت می‌توانید تعدادی از این قبیل رزومه‌ها را مشاهده کنید.

برای معتبرترین سازمان‌های کشور رزومه ارسال کنید

در سایت ثبت نام کنید و رزومه خود را بسازید.
فرصت‌های شغلی پیشنهادیتان را بررسی کنید.
برای موقعیت‌های شغلی دلخواهتان رزومه ارسال کنید.
منتظر باشید رزومتان تعیین وضعیت شود و به مصاحبه دعوت شوید.
Question Shape

سوالات متداول

با خواندن نکات مربوط به رزومه نویسی که در قسمت روبرو آمده، شانس خود را برای استخدام شدن افزایش دهید.

آیا ساخت رزومه در رزومه ساز جاب ویژن، برای من هزینه‌ای دارد؟
arrow-up-icon
آیا می‌توانم رزومه‌ی شخصی خود را برای کارفرما ارسال کنم؟
arrow-up-icon
چرا از رزومه ساز جاب ویژن استفاده کنم؟
arrow-up-icon

ساخت رزومه استاندارد و حرفه‌ای با رزومه ‌ساز جاب‌ویژن

رزومه، اولین برخورد کارجو با کارفرماست. بنابراین، ساخت یک رزومه‌ی حرفه‌ای می‌تواند شانس استخدام شما را تا حد خوبی بالا ببرد. رزومه ساز جاب ویژن این امکان را به شما می‌دهد تا به صورت همزمان و بدون نیاز به طی کردن مراحل پیچیده، یک رزومه‌‎ی دوزبانه و استاندارد بسازید و تنها با یک کلیک، به صورت رایگان آن را برای آگهی استخدام مناسب خود ارسال کنید.

رزومه چیست؟

نوشته‌ای 2 تا 3 صفحه‌ای است که معمولا شامل اطلاعات اولیه، تحصیلات، تجربه‌های کاری، دستاوردهای شغلی، مهارت‌ها و ویژگی‌های افراد است. در واقع، این فایل، خلاصه‌ای از سوابق حرفه‌ای افراد است که به کارفرما کمک می‌کند تا با مطالعه‌ی آن، در مورد مهارت‌های کارجوها اطلاعات اولیه‌ای به دست آورد و برای دعوت آن‌ها به مصاحبه‌ی شغلی تصمیم‌گیری کند.

یکی از سوالات اساسی کارجویان در ابتدای راه، درباره‌ی نحوه نوشتن رزومه کاری و انتخاب یک روزمه ساز استاندارد است. در ادامه به بررسی برخی از نکات می‌پردازیم تا شما را بیشتر با رزومه نویسی آشنا کنیم.

رزومه‌ی استاندارد شامل چه بخش‌هایی است؟

قالب رزومه های استاندارد به طور کلی شامل موارد زیر است:

اطلاعات شخصی

این بخش شامل نام و نام خانوادگی، جنسیت، سن، محل سکونت، وضعیت تاهل و اطلاعات تماس کارجو است. توجه داشته باشید که اطلاعات تماس خود را دقیق و به‌روز ثبت کنید، زیرا تنها راه ارتباطی کارفرما با شما از طریق اطلاعاتی است که خودتان در اختیار او قرار می‌دهید.

سوابق تحصیلی

درج سوابق تحصیلی دومین قدم در ساخت رزومه است. دقت کنید که نوشتن سوابق تحصیلی خود را به ترتیب با آخرین مقطع تحصیلی خود شروع کنید. بهتر است سوابق تحصیلی دیپلم و قبل از آن را اضافه نکنید. رزومه ساز آنلاین جاب ویژن به صورت خودکار و با توجه به تاریخ شروع و پایان مقطع تحصیلی‌تان، سوابق تحصیلی شما را به کارفرماها نمایش می‌دهد.

سوابق شغلی

در این بخش باید به ترتیب زمانی، تجربه‌های کاری خود را لیست کنید. با آخرین شغل خود شروع کنید و به ترتیب به عقب برگردید. برای هر شغل علاوه بر ذکر عنوان دقیق شغلی، نام و زمینه‌ی فعالیت سازمان، مدت زمان همکاری و سطح ارشدیت، خلاصه‌ای از دستاوردها و وظایف کلیدی خود بنویسید.

مهارت‌ها

اغلب کارفرمایان بیشترین توجه را به بخش مهارت‌ها در رزومه‌ی کاری معطوف می‌کنند. بنابراین این بخش را دقیق و با حوصله تکمیل کنید. به مهارت‌هایی نظیر مهارت زبان و مهارت‌های نرم‌افزاری حتما اشاره کنید. برای ارسال روزمه به آگهی‌های استخدام برنامه نویس، درج مهارت‌های نرم‌افزاری اهمیت ویژه‌ای دارد. رزومه ساز جاب ویژن در این بخش این امکان را به شما می‌دهد تا نمونه کار خود را نیز اضافه کنید. درج نمونه کار نیز تا حد زیادی می‌تواند شما را از دیگران متمایز و به کارفرما در انتخاب شما کمک کند.

اطلاعات تکمیلی

در نهایت نیز بهتر است با نوشتن چند جمله درباره‌ی‌ خود، دوره‌های آموزشی، پروژه‌ها و تجربیات آکادمیک خود، جوایز و افتخارات خود، کتاب‌ها و مقالات و ... شناخت بیشتری از خود در کارفرمایان ایجاد کنید. البته توجه داشته باشید بهتر است که در این بخش نیز مانند تمام قسمت‌های قبل به ذکر مواردی بپردازید که برای استخدام در شغل مورد نظر شما مزیت محسوب می‌شود.

رزومه ساز جاب ویژن به شما این امکان را می‌دهد تا علاوه بر تمام موارد ذکر شده، خود را در دو دقیقه به صورت صوتی به کارفرما معرفی کنید.

رزومه انگلیسی بهتر است یا فارسی؟

یکی از سوالات اصلی بسیاری از کارجویان این است که بهتر است از رزومه ساز انگلیسی استفاده کنند یا فارسی. تجربه در این سال‌ها نشان داده که اگر قصد استخدام در شرکت‌های ایرانی را دارید، بهتر است آن را به صورت فارسی برای کارفرما ارسال کنید. مگر در مواردی مانند بین‌المللی بودن سازمان، نیاز ویژه شغل به زبان انگلیسی، درخواست کارفرما و ...

رزومه‌ساز سایت جاب ویژن این امکان را به شما می‌دهد تا همزمان با ساخت رزومه فارسی خود، یک رزومه انگلیسی استاندارد نیز بسازید.

چرا رزومه ساز آنلاین جاب ویژن بهترین انتخاب است؟

یکی از اصلی‌ترین دلایل محبوبیت ساخت رزومه در سایت جاب ویژن، استاندارد بودن قالبی است که ما برای ساخت آن در اختیار کارجویان قرار می‌دهیم. ترتیب بخش‌های مختلف، نحوه‌ی نمایش آن‌ها به کارفرما، زیبایی ظاهری، امکانات مختلفی نظیر امکان درج نمونه کار و معرفی صوتی موجب شده است تا رزومه‌ی شما در نهایت، کاملا استاندارد و با نیاز کارفرمایان منطبق باشد و بتواند مسیر استخدام در جاب ویژن و یا دیگر سایت های کاریابی را هموار کند.

از طرفی در جاب ویژن همه چیز برای ساخت یک رزومه‌ی حرفه ای و رایگان در کمترین زمان و با طی کردن چند قدم ساده مهیا است و نیازی نیست که برای این کار هزینه و یا زمان خاصی صرف کنید.

مشاهده بیشتر