dots

نیروی متخصص بزرگترین سرمایه کسب و کار شماست.

به جاب‌ویژن اعتماد کنید و بهترین ها را استخدام کنید.
ثبت رایگان اولین آگهی
ثبت رایگان آگهی شغلی در شهرستان‌ها
dotssearch festival

ویژگی های متمایز جاب‌ویژن

مورد اعتماد بهترین سازمان های ایران
اعتماد معتبرترین سازمانها به جاب‌ویژن، نشانه‌ای از کیفیت رزومه‌ها، پشتیبانی مناسب کارشناسان، فرایند ساده و صحیح سایت و در نهایت استخدام بهترین نیروها از طریق جاب‌ویژن است.
سیستم هوشمند انطباق رزومه و موقعیت شغلی
سیستم هوشمند انطباق به شما کمک خواهد کرد تا افراد باکیفیت‌تری که با شرایط مورد نظر شما سازگارند، بالاتر ببینید و زودتر نیروی موردنظرتان را استخدام کنید.
ارتباط با دانشگاههای تراز اول ایران و فارغ‌التحصیلان آنها
به واسطه برگزاری نمایشگاه کار و ارتباط نزدیک با دانشگاه شریف، طیف وسیعی از فارغ‌التحصیلان دانشگاههای تراز اول کشور در جاب‌ویژن رزومه دارند.
قدرتمندترین شبکه های اجتماعی در بین سایتهای کاریابی ایران
بیش از 200 هزار مخاطب متخصص، لینکدین، تلگرام، اینستاگرام و توییتر جاب‌ویژن را دنبال می کنند.
دسترسی به اطلاعات کامل کارجویان فراتر از رزومه آنها
در جاب‌ویژن، بصورت رایگان می‌توانید به نتیجه آزمونهای استاندارد استخدامی، نمونه کار‌ها، معرفی صوتی کارجو از توانمندی‌هایش، تلفن مدیران و همکاران سابق و نیز نامه اختصاصی کارجو دسترسی داشته باشید.
هوشمندترین سیستم پیشنهاد و اطلاع رسانی شغلی
جاب‌ویژن با بهره‌گیری از هوشمندترین سیستم اطلاع‌رسانی شغلی، آگهی شما را بصورت کاملا هدفمند از طریق پنل کاربری، ایمیل و در برخی موارد پیامک و نوتیفیکیشن به بهترین و متناسب ترین افراد پیشنهاد میکند.
ارتباط با بهترین موسسات آموزشی ایران و فارغ‌التحصیلان آنها
به واسطه‌ی همکاری استراتژیک با معتبرترین موسسات آموزشی، به رزومه فارغ‌التحصیلان این موسسات دسترسی دارید تا بتوانید بهترین ها را استخدام کنید. این رزومه ها، توسط این موسسات اعتبارسنجی شده است.
آگاهی از حقوق درخواستی تمام کارجویان
یکی از مهمترین شاخص ها برای بررسی رزومه، حقوق درخواستی کارجوست. در جاب‌ویژن، از حقوق درخواستی همه رزومه‌ها بصورت کاملا شفاف اطلاع خواهید داشت.

خدمات جاب‌ویژن

ثبت آگهی شغلی
ثبت رایگان اولین آگهی
ارزیابی کارجویان
جستجوی بانک رزومه
نمایشگاه کار
1
ثبت آگهی شغلی و تعیین شرایط احراز
2
اطلاع رسانی فرصتهای شغلی به کارجویان هدف
3
دریافت رزومه های باکیفیت به همراه اطلاعاتی فراتر از رزومه شامل نمونه کار، نتایج آزمونهای استخدامی، معرفی صوتی و...
4
بررسی اولیه رزومه ها در قالب یک پنل کاملا کاربردی و استاندارد
5
استخدام بهترین و متناسب ترین نیرو

جاب‌ویژن از نگاه آمار

جاب‌ویژن از نگاه آمار
700,000 +

کارجویان همراه

چند جویای کار جاب‌ویژن را همراهی می‌کنند؟
0 +

سازمانهای همراه

چند سازمان تابحال از خدمات جاب‌ویژن استفاده کرده اند؟
0 +

موقعیتهای شغلی فعال

در همین لحظه چند موقعیت شغلی روی جاب‌ویژن فعال است؟
10,000 +

استخدامی‌ها تا امروز

تا امروز چند نفر از طریق جاب‌ویژن استخدام شده اند؟

تعرفه‌ها

تعرفه ثبت آگهی
با خرید این بسته ها، آگهی شغلی ثبت کنید و رزومه‌هایی که کارجویان برای شما ارسال می کنند را دریافت نمایید.
تعرفه جستجوی بانک رزومه
اطلاعات بیشتر
تعرفه بسته‌های ترکیبی
( ثبت آگهی جدید + جستجوی رزومه )
اطلاعات بیشتر
dots
هدیه
هدیه جاب‌ویژن به کارفرمایان گرامی
ثبت رایگان اولین آگهی
dots
پیشنهاد
پیشنهاد ویژه برای شهرستان ها
ثبت آگهی شغلی رایگان در همه استانها غیر از تهران و البرز

سازمان های همراه درباره جاب ‌ویژن چه می گویند؟

از خدمات جاب ویژن در خصوص برنامه کارآموزی make it bright که در سال 2020 در دست برگزاری هست راضی هستیم. با همکاری جاب ویژن، اطلاع رسانی مساعد به گروههای هدف مشخص انجام پذیرفته، پیگیری و دقت مورد نیاز مبذول شده و همه موارد بر اساس اصول مورد توافق ابتدای پروژه انجام پذیرفت. برای تیم جاب ویژن آرزوی موفقیت روزافزون دارم.
از کیفیت خدمات و پشتیبانی رضایت داشتیم. از طریق سایت شما برای پست رئیس حسابداری انتخاب مناسبی انجام دادیم و راضی هستیم.
جاب ویژن بی شک یکی از مراجع موثق برای نیرویابی است که رابطی اثربخش میان کارفرما و کارجو ایجاد کرده است. شیوه دریافت اطلاعات از متقاضیان و کارفرمایان و نحوه نمایش آن در قسمت های مختلف، این قدرت عمل را به کارفرما و کارجو می دهد تا در کمترین زمان، اطلاعات موردنیاز خود را بدست آورده و متناسب با آن تصمیم گیری نمایند. سپاس از تیم جاب ویژن
یکی از دغدغه‌های مهم سازمان‌های پیشرو، جذب نیروهای بادانش و کارآزموده می‌باشد و یافتن این افراد، در دنیای رقابتی امروز بسیار مشکل شده است.جاب‌ویژن، با توجه به نزدیکی به دانشگاه‌های برتر کشور و بهره‌مندی از ارتباط با محیط دانشگاهی، توانسته است که این مشکل را مرتفع نماید. در حقیقت جاب‌ویژن اولین مرکز کاریابی است که بیشتر بر روی افراد جویای کار متمرکز شده و سعی در جذب آن‌ها دارد. بر خلاف مراکز قبلی که بیشتر بر روی کارفرما تکیه داشتند. می‌توان گفت مزیت اصلی جاب‌ویژن جذب نیروهای با دانش از دانشگاه‌های معتبر به عنوان کارجو است و رزومه‌های موجود در آن از لحاظ سوابق دانشی و تحصیلی، از کیفیت بالایی برخوردارند.
نیروی انسانیِ متخصص، از داراییهای هر سازمان و مهمترین مزیت رقابتی در اقتصاد دانش محور امروز است. پرسنل هر سازمان نقشی کلیدی در رشد و توسعه آن بر عهده دارند و جذب نیروهای مستعد و توانمند و حفظ آنها از دغدغه های جدی سازمانهاست.سایت جاب‌ویژن با قابلیت طبقه بندی رزومه ها امکان شناسایی و گزینش مناسب ترین رزومه برای فرصتهای شغلی مورد نیاز را فراهم می آورد.همچنین این سایت با فراهم آوردن امکان دسترسی به کارجویان در سطوح مختلف، از کارمند تا مدیر، فرایند انتخاب و بکارگیری متقاضیان کار را بهبود می بخشد.
با توجه به اینکه تأمین و تکمیل سرمایه انسانی با استعداد در سازمان های دانش بنیان از دغدغه های مهم در حوزه جذب و استخدام میباشد، شرکت توسن رضایت خود را از همکاری با شرکت جاب‌ویژن در راستای مرتفع سازی این نیازمندی و میزان کیفیت ارائه شده توسط آن شرکت اعلام میدارد.
با توجه به تمام سایت های استخدامی موجود، سایت جاب‌ویژن به دلایل ذیل برای شرکت ما از اولویت برخوردار است: - کیفیت بالای رزومه های دریافتی (از لحاظ سوابق تحصیلی و شغلی) - فرمت مناسب رزومه ها - قابلیت جستجوی ساده در رزومه های دریافتی
اگر فرآیند استخدام را در قالب مفاهیم نیرویابی، جذب، و گزینش مورد بررسی قرار دهیم. حضور و فعالیت جاب‌ویژن دو مفهوم اول را به شکل مطلوبی پوشش داده و توانسته با ایجاد بانک اطلاعاتی از نیروهای مستعد رسالت مهم خود یعنی ارتباط میان دانشگاه، بازار کار و کارفرما، جامه عمل بپوشاند.تمرکز بر افراد متقاضی اشتغال و دسته بندی و قابلیت انطباق فرد با شغل موجب افزایش کیفیت نیروی کار و رضایت مجموعه ما بعنوان مجموعه ای پیشرو در صنعت پخش گردیده است.امید است همواره در سایه حق تعالی و در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) موفق و مؤید باشید.
یکی از بارزترین ویژگی های سایت جاب‌ویژن که باعث تمایز آن با سایر کانال های کارمند یابی می شود قابلیت انطباق رزومه هاست که باعث سرعت بخشیدن به فرایند بررسی رزومه ها میشود و در وقت ما صرفه جویی می کند.با آرزوی موفقیت برای این مجموعه خوب و همراه
فرمت رزومه‌های جاب‌ویژن و استفاده از شاخص‌های انطباق بسیار مناسب و کاربردی می‌باشد. مجموعه ما (توسن سها) نیروی‌های متخصص و متناسب با نیازمندی‌های مورد نظر را از طریق جاب‌ویژن جذب نموده است.با آرزوی موفقیت‌های بیشتر برای تیم جاب‌ویژن
FAQ

پرسش های متداول

میتوانید سوالات متدوال درباره جاب ویژن را ببینید

ثبت نام و تعرفه ها

پروفایل سازمانی

ثبت و ویرایش آگهی

جستجو در بانک رزومه

مالی و فاکتور

مدیریت رزومه‌های دریافتی

آزمون‌های ارزیابی

اضافه کردن کاربر جدید

سوالات متداول درباره‌ی ثبت آگهی استخدام در جاب ویژن

1 چرا ثبت آگهی استخدام را از طریق جاب ویژن انجام دهیم؟
2 آیا برای ثبت آگهی استخدام در جاب ویژن باید هزینه‌ای بپردازیم؟
3 چگونه می‌توانیم در جاب ویژن نیروی کار مورد نظر خود را بیابیم؟

ثبت آگهی استخدام در جاب ویژن

گسترش روزبه‌روز کسب‌وکارهای مدرن و صنایع دانش‌بنیان در کشور ما، فرصت‌های شغلی بسیاری را برای استخدام نیروی کار تحصیل‌کرده فراهم آورده است، اما کارآفرینان و کارفرمایان چگونه می‌توانند شایسته‌ترین افراد را از میان خیل عظیم فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در کشور ما، پیدا کنند؟ آیا تنها ثبت آگهی استخدام در رسانه‌های مختلف برای جذب نیروی انسانی لایق، کفایت می‌کند؟ آیا نشستن و منتظر ماندن برای اینکه کارجویان رزومه‌های خود را به شیوه‌های مختلف برای سازمان ارسال کنند، کار درستی است؟

شاید تعداد آگهی‌های استخدامی که روزانه در کشور منتشر می‌شوند نسبتا زیاد باشد اما یافتن یک فرصت شغلی که با رشته‌ی تحصیلی کارجو همخوانی داشته باشد، کار دشواری است. در حال حاضر، تعداد فارغ التحصیلان دانشگاهی بیکار در کشور ما و رقابت برای تصاحب فرصت‌های شغلی تخصصی، بسیار زیاد است. به همین دلیل، خیلی از افراد مجبورند در جایگاه‌های شغلی که تخصصی در آن‌ها ندارند، مشغول به کار شوند که کارایی آن‌ها را تا حد زیادی کم می‌کند.

میزان پایین سود دهی کسب‌وکارها و نیاز به چابک‌سازی نیروها، از دلایلی هستند که شما باید در انتخاب نیروی انسانی خود، دقت بیشتری به خرج دهید تا متحمل زیان نشوید. هرچند که ثبت آگهی استخدام، به ویژه آگهی استخدام تهران، کمی هزینه‌بر است اما کارفرما تنها زمانی می‌تواند مناسب‌ترین فرد را استخدام نماید با کیفیت‌ترین رزومه‌ها را دریافت کند. در غیر این صورت، این امکان وجود دارد که هرگز رزومه‌ی شایسته‌ترین افراد که می‌توانند نقش قابل توجهی در رسیدن شرکت شما به اهدافش داشته باشند، به دست شما نرسد.

دانشگاه صنعتی شریف با آگاهی از افزایش نیاز کارفرمایان و کارآفرینان به یافتن نیروی کار تحصیل‌کرده و شایسته، در اواسطه دهه‌ی ۹۰، اقدام به راه‌اندازی نمایشگاه‌های کار نمود که مکانی برای ملاقات کارفرمایان با کارجویان هستند. خیلی از شرکت‌های معتبر توانستند به واسطه‌ی همین نمایشگاه‌های کار، افراد بسیار لایق و توانمند را به مجموعه‌های خود اضافه کرده و رشد و توسعه‌ی خود را سرعت بخشند. با این حال، این نمایشگاه‌های کار، همیشگی نبودند. به همین دلیل، ما تصمیم گرفتیم تا پلتفرم جاب ویژن را به عنوان راهی همیشگی برای ارتباط کارجویان با کارفرمایان تأسیس کنیم.

خدمات ما به کارفرمایان

پلتفرم جاب ویژن، در واقع نسخه‌ای آنلاین از نمایشگاه‌های کار است که حوزه‌ی فعالیت بسیار گسترده‌تری دارد و توانسته است به یکی از محبوب‌ترین کاریابی های اینترنتی در کشور تبدیل شود که کارفرمایان می‌توانند ثبت اطلاعیه استخدام را در آن انجام دهند. ما توانسته‌ایم با فرآهم آوردن امکان و ارتباط متقابل بین شرکت‌ها و کارجویان تحصیل‌کرده، نقش مهمی در به‌کارگیری نیروی انسانی شایسته و کارآمد در بخش‌های مختلف صنعتی و تجاری کشور داشته باشیم.

ما این امکان را به کارفرمایان می دهیم که برای تست کردن پلتفرم جاب ویژن، ثبت آگهی استخدام تهران را با یک آگهی رایگان شروع کنند و برای مشاغل خارج از تهران، محدودیتی برای ثبت آگهی رایگان وجود ندارد.

همچنینکارفرما می‌تواند علاوه بر ثبت آگهی استخدام در Jobvision و انتظار برای دریافت رزومه از سوی کارجویان، در بانک روزمه‌ی Job Vision نیز به جستجو بپردازد و برای کارجویان مد نظر خود، پیام ارسال کند.

مزیت‌های جاب ویژن

با توجه به اینکه کارجو قادر نیست پیش از تکمیل ۱۰۰ درصدی رزومه اش، آن را برای کارفرما ارسال نماید، تمام رزومه‌هایی که کارفرما دریافت می‌کند، کامل و جامع هستند.

به علاوه، با توجه به اینکه قالب ساخت رزومه‌ی جاب ویژنی، یکسان است و هیچ دو رزومه‌ای، از نظر قالب و نوع محتوا، تفاوتی با هم دیگر ندارند، مقایسه‌ی رزومه‌ها برای کارفرمایی که در جاب ویژن اقدام به ثبت آگهی استخدام می‌کند، بسیار راحت است. یکی دیگر از امکانات ما برای کارفرمایان، امکان دسترسی به نتایج تست‌های IQ، هوش هیجانی و شخصیت‌شناسی کارجویان است که می‌تواند معیار خوبی برای منابع انسانی سازمان‌ها به منظور استخدام شایسته‌ترین افراد باشد.

همچنین، حضور فعال جاب ویژن در شبکه‌های اجتماعی مختلف مثل اینستاگرام و تلگرام و شبکه‌های اجتماعی تخصصی مثل لینکدین، آگهی‌های استخدامی را در معرض دید تعداد بسیار زیادی از کاربران تحصیل کرده و شایسته قرار می‌دهد.

در حال حاضر، بیش از ۹۰۰۰ شرکت و سازمان مختلف با ما همکاری دارند و برای درج آگهی استخدام خود از این کاریابی آنلاین، استفاده می‌کنند. در این میان، نام شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ و بسیار معتبری مثل کاله، ایرانسل، اسنپ، دیجی‌کالا، توسن،داروسازی دکتر عبیدی، بیمه سامان، کروز و ... به چشم می‌خورد.

Jobvision خود را متعهد می‌داند تا با ارائه‌ی خدماتی عالی برای ثبت آگهی استخدام، نقش مهمی در دستیابی شایسته‌ترین افراد به جایگاه‌های شغلی و در نتیجه، رشد و توسعه‌ی روز‌افزون صنعت و تجارت کشور، با دستان توانمند متخصصان داخلی داشته باشد.

مشاهده بیشتر