کار را به کاردان بسپارید؛ جذب نیرو را به جاب ویژن!

جاب ویژن همراه شما در جذب حرفه ای ترین نیروها!

ثبت آگهی

چرا کارفرمایان جاب ویژن را برای استخدام نیرو ترجیح داده اند؟

ویژگی های جاب ویژن

دسترسی به بیش از 2.5 میلیون مخاطب

با درج فرصت شغلی در جاب‌ویژن، فرصت شغلی شما در معرض دید بیش از 1 میلیون مخاطب قرار خواهد گرفت.

دریافت رزومه های مرتبط تر و با کیفیت تر

به کمک سیستم هوشمند انطباق رزومه و موقعیت شغلی و همچنین هوش مصنوعی جاب‌ویژن رزومه های مرتبط تر و با کیفیت تری نسبت به تمام سایت های مشابه دریافت می کنید.

قدرتمندترین شبکه های اجتماعی در بین سایتهای کاریابی

بیش از 500 هزار متخصص، ربات و کانال تلگرام، صفحات لینکدین، اینستاگرام و توییتر جاب‌ویژن را دنبال می کنند.

کاربردی ترین پنل مدیریت رزومه های دریافتی

ساختار یکپارچه و استاندارد رزومه ها، نمایش اطلاعات مهم رزومه در نگاه اول، مشاهده انطباق رزومه کارجو با شرایط مد نظر کارفرما، فرایند بررسی رزومه ها را ساده، سریع و کارآمد کرده است.

آگاهی از حقوق درخواستی تمام کارجویان

یکی از مهمترین شاخص ها برای بررسی رزومه، حقوق درخواستی کارجوست. در جاب‌ویژن، از حقوق درخواستی همه رزومه ها بصورت کاملا شفاف اطلاع خواهید داشت.

دسترسی به اطلاعات کامل کارجویان فراتر از رزومه آن‌ها

در جاب‌ویژن، بصورت رایگان می توانید به نتیجه تست های استاندارد استخدامی، نمونه کارها، معرفی صوتی کارجو از توانمندی هایش و تلفن مدیران و همکاران سابق کارجو دسترسی داشته باشید.

مشاوره و پشتیبانی حرفه ای برای دریافت بهترین نتیجه

مشاوران و پشتیبانان جاب‌ویژن افرادی مجرب و آموزش دیده هستند که هنگام ثبت فرصت شغلی، جستجو در بانک رزومه و ... در کنار شما هستند تا بهترین نتیجه را بگیرید.

ارتباط با دانشگاه های تراز اول و فارغ التحصیلان آن‌ها

به واسطه برگزاری نمایشگاه های کار به رزومه طیف وسیعی از فارغ التحصیلان دانشگاه های تراز اول کشور ( شریف، تهران، امیرکبیر، بهشتی، علم و صنعت، علامه طباطبایی و ...) در جاب‌ویژن دسترسی دارید.

دسترسی به رزومه فارغ التحصیلان برترین موسسات آموزشی

به واسطه ی همکاری با معتبرترین موسسات آموزشی، به رزومه های فارغ التحصیلان برتر این موسسات در جاب‌ویژن دسترسی دارید.

خدمات جاب‌ویژن

  • ثبت آگهی شغلی ثبت رایگان اولین آگهی با کد "welcome"
  • جستجوی بانک رزومه
  • ارزیابی
  • نمایشگاه کار
  • ارتقای برند کارفرمایی
1
ثبت آگهی شغلی و تعیین شرایط احراز
2
اطلاع رسانی فرصتهای شغلی به کارجویان هدف
3
دریافت رزومه های باکیفیت به همراه اطلاعاتی فراتر از رزومه شامل نمونه کار، نتایج تستهای استخدامی، معرفی صوتی و...
4
بررسی اولیه رزومه ها در قالب یک پنل کاملا کاربردی و استاندارد
5
استخدام بهترین و متناسب ترین نیرو

جاب‌ویژن از نگاه آمار

جاب‌ویژن از نگاه آمار
+

کارجویان همراه

چند جویای کار جاب‌ویژن را همراهی می‌کنند؟
+

سازمانهای همراه

چند سازمان تابحال از خدمات جاب‌ویژن استفاده کرده اند؟
+

موقعیتهای شغلی فعال

در همین لحظه چند موقعیت شغلی روی جاب‌ویژن فعال است؟
+

استخدامی‌ها تا امروز

تا امروز چند نفر از طریق جاب‌ویژن استخدام شده اند؟
jobOpportunityPackage بسته‌های نامحدود ثبت آگهی

یک بار پرداخت کنید و نامحدود آگهی ثبت کنید

بسته سفارشی

jobOpportunityPackage امکان سفارشی‌سازی بسته متناسب با نیاز شما
هدیه جاب ویژن
۱۰۰ ٪ تخفیف ثبت اولین آگهی
کد تخفیف
welcome
ثبت آگهی
آگهی‌های شغلی راننده پیک، مسئول توزیع، کارگر و نیروی خدماتی را رایگان منتشر کنید
آگهی‌های همه شهرستان‌ها را رایگان منتشر کنید (به جز استان‌های تهران و البرز و شهرهای اصفهان و مشهد)

سازمان های همراه درباره جاب ‌ویژن چه می گویند؟

از خدمات جاب ویژن در خصوص برنامه کارآموزی make it bright که در سال 2020 در دست برگزاری هست راضی هستیم. با همکاری جاب ویژن، اطلاع رسانی مساعد به گروههای هدف مشخص انجام پذیرفته، پیگیری و دقت مورد نیاز مبذول شده و همه موارد بر اساس اصول مورد توافق ابتدای پروژه انجام پذیرفت. برای تیم جاب ویژن آرزوی موفقیت روزافزون دارم.
از کیفیت خدمات و پشتیبانی رضایت داشتیم. از طریق سایت شما برای پست رئیس حسابداری انتخاب مناسبی انجام دادیم و راضی هستیم.
جاب ویژن بی شک یکی از مراجع موثق برای نیرویابی است که رابطی اثربخش میان کارفرما و کارجو ایجاد کرده است. شیوه دریافت اطلاعات از متقاضیان و کارفرمایان و نحوه نمایش آن در قسمت های مختلف، این قدرت عمل را به کارفرما و کارجو می دهد تا در کمترین زمان، اطلاعات موردنیاز خود را بدست آورده و متناسب با آن تصمیم گیری نمایند. سپاس از تیم جاب ویژن
یکی از دغدغه‌های مهم سازمان‌های پیشرو، جذب نیروهای بادانش و کارآزموده می‌باشد و یافتن این افراد، در دنیای رقابتی امروز بسیار مشکل شده است.جاب‌ویژن، با توجه به نزدیکی به دانشگاه‌های برتر کشور و بهره‌مندی از ارتباط با محیط دانشگاهی، توانسته است که این مشکل را مرتفع نماید. در حقیقت جاب‌ویژن اولین مرکز کاریابی است که بیشتر بر روی افراد جویای کار متمرکز شده و سعی در جذب آن‌ها دارد. بر خلاف مراکز قبلی که بیشتر بر روی کارفرما تکیه داشتند. می‌توان گفت مزیت اصلی جاب‌ویژن جذب نیروهای با دانش از دانشگاه‌های معتبر به عنوان کارجو است و رزومه‌های موجود در آن از لحاظ سوابق دانشی و تحصیلی، از کیفیت بالایی برخوردارند.
نیروی انسانیِ متخصص، از داراییهای هر سازمان و مهمترین مزیت رقابتی در اقتصاد دانش محور امروز است. پرسنل هر سازمان نقشی کلیدی در رشد و توسعه آن بر عهده دارند و جذب نیروهای مستعد و توانمند و حفظ آنها از دغدغه های جدی سازمانهاست.سایت جاب‌ویژن با قابلیت طبقه بندی رزومه ها امکان شناسایی و گزینش مناسب ترین رزومه برای فرصتهای شغلی مورد نیاز را فراهم می آورد.همچنین این سایت با فراهم آوردن امکان دسترسی به کارجویان در سطوح مختلف، از کارمند تا مدیر، فرایند انتخاب و بکارگیری متقاضیان کار را بهبود می بخشد.
با توجه به اینکه تأمین و تکمیل سرمایه انسانی با استعداد در سازمان های دانش بنیان از دغدغه های مهم در حوزه جذب و استخدام میباشد، شرکت توسن رضایت خود را از همکاری با شرکت جاب‌ویژن در راستای مرتفع سازی این نیازمندی و میزان کیفیت ارائه شده توسط آن شرکت اعلام میدارد.
با توجه به تمام سایت های استخدامی موجود، سایت جاب‌ویژن به دلایل ذیل برای شرکت ما از اولویت برخوردار است: - کیفیت بالای رزومه های دریافتی (از لحاظ سوابق تحصیلی و شغلی) - فرمت مناسب رزومه ها - قابلیت جستجوی ساده در رزومه های دریافتی
اگر فرآیند استخدام را در قالب مفاهیم نیرویابی، جذب، و گزینش مورد بررسی قرار دهیم. حضور و فعالیت جاب‌ویژن دو مفهوم اول را به شکل مطلوبی پوشش داده و توانسته با ایجاد بانک اطلاعاتی از نیروهای مستعد رسالت مهم خود یعنی ارتباط میان دانشگاه، بازار کار و کارفرما، جامه عمل بپوشاند.تمرکز بر افراد متقاضی اشتغال و دسته بندی و قابلیت انطباق فرد با شغل موجب افزایش کیفیت نیروی کار و رضایت مجموعه ما بعنوان مجموعه ای پیشرو در صنعت پخش گردیده است.امید است همواره در سایه حق تعالی و در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) موفق و مؤید باشید.
یکی از بارزترین ویژگی های سایت جاب‌ویژن که باعث تمایز آن با سایر کانال های کارمند یابی می شود قابلیت انطباق رزومه هاست که باعث سرعت بخشیدن به فرایند بررسی رزومه ها میشود و در وقت ما صرفه جویی می کند.با آرزوی موفقیت برای این مجموعه خوب و همراه
فرمت رزومه‌های جاب‌ویژن و استفاده از شاخص‌های انطباق بسیار مناسب و کاربردی می‌باشد. مجموعه ما (توسن سها) نیروی‌های متخصص و متناسب با نیازمندی‌های مورد نظر را از طریق جاب‌ویژن جذب نموده است.با آرزوی موفقیت‌های بیشتر برای تیم جاب‌ویژن
FAQ

پرسش های متداول

میتوانید سوالات متدوال درباره جاب ویژن را ببینید

ثبت نام و تعرفه ها

toggle

پروفایل سازمانی

toggle

ثبت و ویرایش آگهی

toggle

جستجو در بانک رزومه

toggle

مالی و فاکتور

toggle

مدیریت رزومه‌های دریافتی

toggle

تست‌های ارزیابی

toggle

اضافه کردن کاربر جدید

toggle

سوالات متداول درباره‌ی ثبت آگهی استخدام در جاب ویژن

1 چرا ثبت آگهی استخدام را از طریق جاب ویژن انجام دهیم؟
2 آیا برای ثبت آگهی استخدام در جاب ویژن باید هزینه‌ای بپردازیم؟
3 چگونه می‌توانیم در جاب ویژن نیروی کار مورد نظر خود را بیابیم؟

ثبت آگهی استخدام رایگان در جاب ویژن

اینترنت، زندگی نسل فعلی بشر را از جهات مختلفی متحول کرده است. بسیاری از کسب‌وکار‌ها امروزه به کمک اینترنت رشد چشمگیری را تجربه کرده‌ و توانسته‌اند رضایت مخاطبان خود را بیش از پیش به دست آورند. یکی از صنایعی که با ورود اینترنت دچار تحول زیادی شده، صنعت جذب و استخدام است. 

سایت‌های ثبت آگهی استخدام امروزه جایگزین تبلیغات کاغذی، کاریابی‌های حضوری و صف‌های طویل برای خرید صفحه نیازمندی‌های مشاغل روزنامه‌ها شده‌اند. امروزه، بهترین روش درج آگهی استخدام استفاده از سایت‌های کاریابی است. به کمک کاریابی آنلاین، کارفرمایان می‌توانند در کمترین زمان ممکن، فرآیند جذب نیروی کار را پیش ببرند. در سمت دیگر ماجرا کارجویان قرار دارند که تنها با چند کلیک می‌توانند از میان خیل عظیم آگهی‌ها، شغل دلخواه خود را پیدا کنند. 

جاب ویژن، مرجع برتر ثبت آگهی کار و مفتخر به تسهیل ارتباط بیش از 30 هزار کارجو و کارفرما در سال‌های فعالیت خود است. امکان درج آگهی کار در صد‌ها دسته‌بندی شغلی، ثبت رایگان اولین آگهی، ثبت آگهی استخدام رایگان در شهرستان‌ها (به‌جز تهران و البرز و شهر‌های اصفهان و مشهد)، سرویس بانک رزومه، امکان خرید بسته‌های ترکیبی، امکان خرید بسته متناسب با بودجه سازمان، نمایشگاه کار، ارائه اطلاعات به‌روز حوزه منابع انسانی در قالب مقالات بلند کارفرمایی و... تنها بخشی از مزایایی است که جاب ویژن را تبدیل به بهترین روش درج آگهی استخدام کرده است. 

ثبت آگهی استخدام رایگان با جاب ویژن

ثبت آگهی استخدام رایگان و فراخوان جذب نیرو در سایت‌های معتبر، دغدغه خیلی از کارفرما‌هایی است که راهکار‌های آنلاین جذب و استخدام را برای تکمیل منابع انسانی سازمان خود برگزیده‌اند. به دلیل تعدد پلتفرم‌های کاریابی، کارفرمایان ترجیح می‌دهند پیش از صرف هزینه، این پلتفرم‌ها را تست و ارزیابی کنند. جاب ویژن با درک این‌گونه نیازمندی‌های کارفرما‌ها افتخار دارد که به‌عنوان اولین پلتفرم کاریابی در ایران که امکان ارسال آگهی استخدام رایگان را در اختیار کارفرمایان محترم قرار داده است، شناخته شود. 

شما می‌توانید ثبت اولین آگهی کار خود را به صورت رایگان در جاب ویژن انجام دهید. همچنین برای ثبت آگهی‌های بعدی خود، می‌توانید از بسته‌های متنوع ثبت آگهی متناسب با بودجه خود استفاده کنید. خبر خوب برای کارفرما‌های شهرستانی این است که ثبت آگهی‌های شغلی در تمام استان‌های ایران (به‌جز تهران و البرز و شهر‌های اصفهان و مشهد) کاملاً رایگان انجام می‌شود. 

مزیت ثبت آگهی استخدام در جاب ویژن چیست؟ 

با ورود اینترنت به صنعت جذب و استخدام، سازوکار‌های استخدامی سازمان‌ها به کلی تغییر کرده است. با وجود اینکه هنوز هم سازمان‌ها برای آگهی جذب نیرو از روش‌هایی مثل درج آگهی استخدام لینکدین، تلگرام و حتی انتشار آگهی در روزنامه‌ها و مجلات استفاده می‌کنند، اما هیچ‌کدام از این روش‌ها هنوز نتوانسته‌اند از نظر تسهیل ارتباط بین کارفرما و متقاضیان اشتغال، به‌خوبی سایت‌های ثبت آگهی استخدام عمل کنند. 

از جمله مهم‌ترین مزایای ثبت متن آگهی در سایت کاریابی جاب ویژن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 

دسترسی به طیف عظیمی از مخاطبان

روزانه بیش از یک میلیون نفر از جاب ویژن بازدید کرده و بیش از 700 هزار نفر تاکنون از خدمات کاریابی آن استفاده کرده‌اند. با درج آگهی رایگان در جاب ویژن، شما فرصت دسترسی روزانه به بیش از یک میلیون مخاطب را خواهید داشت. 

انتخاب هوشمندانه با تست‌های روانشناسی

امروزه بسیاری از سازمان‌ها به اهمیت مهارت‌های نرم و ویژگی‌های روان‌شناختی مهم برای استخدام نیرو‌های خود پی برده‌اند. کارجویان در جاب ویژن می‌توانند در تست‌های روانشناسی مثل هوش هیجانی، هوش چندگانه، تیپ‌سنجی شغلی و شخصیت‌شناسی MBTI شرکت کرده و نتایج تحلیلی آزمون را با کارفرما به اشتراک بگذارند. 

دسترسی به رزومه‌های بیشتر با بانک رزومه

بانک رزومه سرویس منحصربه‌فردی است که جاب ویژن در اختیار کارفرما‌ها برای استخدام نیروی کار قرار داده است. شما می‌توانید با خریداری بانک رزومه در آگهی استخدام فروشنده، برنامه‌نویس، بازاریاب و...، به تعداد زیادی از رزومه‌های متناسب با نیاز خود دسترسی داشته باشید. ازآنجاکه بسیاری از نیرو‌های کار مستعد و توانمند، مشغول به کار بوده و فعالانه در سایت‌های کاریابی به دنبال شغل نمی‌گردند، بانک رزومه می‌تواند انتخاب مناسبی برای دسترسی به این دسته از کارجویان باشد. 

تقویت برند کارفرمایی

ورود به جاب ویژن کارفرما نقش مهمی در تقویت برند کارفرمایی سازمان دارد. در صفحه هر سازمان، اطلاعات مهمی مانند آدرس وب‌سایت، نوع فعالیت، اندازه سازمان، ارزش‌ها، چشم‌انداز و اهداف آن درج شده است. این یعنی کارفرما فرصت فوق‌العاده‌ای را برای نمایش فرهنگ سازمانی خود در پیش چشم میلیون‌ها مخاطب در اختیار دارد. 

نمایشگاه کار، فرصت ارتباط نزدیک با کارجو‌ها

نمایشگاه کار جاب ویژن که هر سال به‌صورت آنلاین و حضوری برگزار می‌شود، فرصت مناسبی برای همکاری، برندسازی سازمان‌ها، ارتباط نزدیک با کارجو‌ها و تقویت بانک رزومه سازمان است. کارفرما‌ها می‌توانند با رزرو غرفه و شرکت در این نمایشگاه، ارزش‌های خود را در قالب گفتگویی رودررو، به کارجویان منتقل کنند. 

پشتیبانی حرفه‌ای

پشتیبان‌های ماهر جاب ویژن، از اولین مراحل جذب نیرو شرکت در کنار کارفرما‌ها هستند و باتکیه‌بر دانش خود تلاش می‌کنند بهترین خدمات را به آن‌ها ارائه کرده و آن‌ها را در مسیر جذب موفق منابع انسانی یاری کنند. 

علاوه بر این، جاب ویژن با در اختیار داشتن قدرتمندترین شبکه ارتباطی در فضای مجازی (لینکدین، تلگرام، ربات تلگرام، اینستاگرام و توییتر) قادر است با انتشار آگهی‌های استخدامی در این شبکه‌ها، فرصت دیده‌شدن فرصت‌های شغلی سازمان‌ها توسط میلیون‌ها کاربر را در اختیار کارفرما‌های محترم قرار دهد. 

بسته‌های متنوع ثبت آگهی

سازمان‌ها به‌تناسب اندازه و حوزه فعالیت خود، بودجه مشخصی برای فرآیند‌های جذب نیروی انسانی دارند. جاب ویژن با درک این موضوع، امکان خرید و فعال‌سازی بسته‌های متنوع را در دو گروه بسته‌های اعتباری و بسته‌های نامحدود ثبت آگهی در اختیار کارفرما‌ها قرار داده است. در نتیجه، کارفرما‌ها بابت پرداخت هزینه‌های ثبت آگهی خود، دیگر دغدغه و نگرانی نخواهند داشت. 

علاوه بر این، امکان ثبت آگهی رایگان (اولین آگهی) و همچنین درج آگهی استخدام رایگان برای کارفرما‌های مستقر در شهرستان‌ها برای استخدام نیرو، از جمله مزایای دیگر جاب ویژن است.

جذب نیرو را به جاب ویژن بسپارید! 

در حال حاضر بیش از 24 هزار سازمان، اعم از شرکت‌های خصوصی و دولتی معتبر برای ثبت آگهی جذب نیروی کار به جاب ویژن اعتماد کرده‌اند و بیش از 20 هزار فرصت شغلی فعال در این سایت کاریابی وجود دارد. ما افتخار این را داریم که به بیش از 30 هزار کارجو، اعم از دانشجو، کارآموز و افرادی در هر سطح شغلی در رسیدن به شغل دلخواه خود در معتبرترین شرکت‌های ایرانی کمک کنیم.

اگر شما هم می‌خواهید در کنار سایر کارفرما‌ها، از خدمات کارفرمایی جاب ویژن و ثبت آگهی در جاب ویژن بهره‌مند شوید، می‌توانید برای دریافت مشاوره و پشتیبانی با تلفن 91302520-021 تماس گرفته و در مورد اصول ثبت آگهی استخدام رایگان تهران و شهرستان‌ها مشاوره دریافت کنید. 

در بلاگ جاب ویژن بخوانید

راهنمای نوشتن آگهی شغلی جذاب + بررسی چند نمونه آگهی استخدام

مشاهده بیشتر toggle