لوگو جاب‌ویژن

کار را به کاردان بسپارید؛ جذب نیرو را به جاب ویژن!

جاب ویژن همراه شما در جذب حرفه ای ترین نیروها!

ثبت رایگان اولین آگهی

چرا کارفرمایان جاب ویژن را برای استخدام نیرو ترجیح داده اند؟

ویژگی های جاب ویژن

دسترسی به بیش از 1 میلیون مخاطب

با درج فرصت شغلی در جاب‌ویژن، فرصت شغلی شما در معرض دید بیش از 1 میلیون مخاطب قرار خواهد گرفت.

دریافت رزومه های مرتبط تر و با کیفیت تر

به کمک سیستم هوشمند انطباق رزومه و موقعیت شغلی و همچنین هوش مصنوعی جاب‌ویژن رزومه های مرتبط تر و با کیفیت تری نسبت به تمام سایت های مشابه دریافت می کنید.

قدرتمندترین شبکه های اجتماعی در بین سایتهای کاریابی

بیش از 400 هزار متخصص، ربات و کانال تلگرام، صفحات لینکدین، اینستاگرام و توییتر جاب‌ویژن را دنبال می کنند.

کاربردی ترین پنل مدیریت رزومه های دریافتی

ساختار یکپارچه و استاندارد رزومه ها، نمایش اطلاعات مهم رزومه در نگاه اول، مشاهده انطباق رزومه کارجو با شرایط مد نظر کارفرما، فرایند بررسی رزومه ها را ساده، سریع و کارآمد کرده است.

آگاهی از حقوق درخواستی تمام کارجویان

یکی از مهمترین شاخص ها برای بررسی رزومه، حقوق درخواستی کارجوست. در جاب‌ویژن، از حقوق درخواستی همه رزومه ها بصورت کاملا شفاف اطلاع خواهید داشت.

دسترسی به اطلاعات کامل کارجویان فراتر از رزومه آن‌ها

در جاب‌ویژن، بصورت رایگان می توانید به نتیجه آزمون های استاندارد استخدامی، نمونه کارها، معرفی صوتی کارجو از توانمندی هایش و تلفن مدیران و همکاران سابق کارجو دسترسی داشته باشید.

مشاوره و پشتیبانی حرفه ای برای دریافت بهترین نتیجه

مشاوران و پشتیبانان جاب‌ویژن افرادی مجرب و آموزش دیده هستند که هنگام ثبت فرصت شغلی، جستجو در بانک رزومه و ... در کنار شما هستند تا بهترین نتیجه را بگیرید.

ارتباط با دانشگاه های تراز اول و فارغ التحصیلان آن‌ها

به واسطه برگزاری نمایشگاه های کار به رزومه طیف وسیعی از فارغ التحصیلان دانشگاه های تراز اول کشور ( شریف، تهران، امیرکبیر، بهشتی، علم و صنعت، علامه طباطبایی و ...) در جاب‌ویژن دسترسی دارید.

دسترسی به رزومه فارغ التحصیلان برترین موسسات آموزشی

به واسطه ی همکاری با معتبرترین موسسات آموزشی، به رزومه های فارغ التحصیلان برتر این موسسات در جاب‌ویژن دسترسی دارید.

خدمات جاب‌ویژن

جستجوی رزومه
ارزیابی
ثبت آگهی شغلی
ثبت رایگان اولین آگهی
نمایشگاه کار
1
ثبت آگهی شغلی و تعیین شرایط احراز
2
اطلاع رسانی فرصتهای شغلی به کارجویان هدف
3
دریافت رزومه های باکیفیت به همراه اطلاعاتی فراتر از رزومه شامل نمونه کار، نتایج آزمونهای استخدامی، معرفی صوتی و...
4
بررسی اولیه رزومه ها در قالب یک پنل کاملا کاربردی و استاندارد
5
استخدام بهترین و متناسب ترین نیرو

جاب‌ویژن از نگاه آمار

جاب‌ویژن از نگاه آمار
700,000 +

کارجویان همراه

چند جویای کار جاب‌ویژن را همراهی می‌کنند؟
0 +

سازمانهای همراه

چند سازمان تابحال از خدمات جاب‌ویژن استفاده کرده اند؟
0 +

موقعیتهای شغلی فعال

در همین لحظه چند موقعیت شغلی روی جاب‌ویژن فعال است؟
20,000 +

استخدامی‌ها تا امروز

تا امروز چند نفر از طریق جاب‌ویژن استخدام شده اند؟

تعرفه‌ها

تعرفه ثبت آگهی
با خرید این بسته ها، آگهی شغلی ثبت کنید و رزومه‌هایی که کارجویان برای شما ارسال می کنند را دریافت نمایید.
تعرفه جستجوی بانک رزومه
اطلاعات بیشتر
تعرفه بسته‌های ترکیبی
( ثبت آگهی جدید + جستجوی رزومه )
اطلاعات بیشتر
dots
هدیه
هدیه جاب‌ویژن به کارفرمایان گرامی
ثبت رایگان اولین آگهی
dots
پیشنهاد
پیشنهاد ویژه برای شهرستان ها
ثبت آگهی شغلی رایگان در همه استانها غیر از تهران و البرز

سازمان های همراه درباره جاب ‌ویژن چه می گویند؟

از خدمات جاب ویژن در خصوص برنامه کارآموزی make it bright که در سال 2020 در دست برگزاری هست راضی هستیم. با همکاری جاب ویژن، اطلاع رسانی مساعد به گروههای هدف مشخص انجام پذیرفته، پیگیری و دقت مورد نیاز مبذول شده و همه موارد بر اساس اصول مورد توافق ابتدای پروژه انجام پذیرفت. برای تیم جاب ویژن آرزوی موفقیت روزافزون دارم.
از کیفیت خدمات و پشتیبانی رضایت داشتیم. از طریق سایت شما برای پست رئیس حسابداری انتخاب مناسبی انجام دادیم و راضی هستیم.
جاب ویژن بی شک یکی از مراجع موثق برای نیرویابی است که رابطی اثربخش میان کارفرما و کارجو ایجاد کرده است. شیوه دریافت اطلاعات از متقاضیان و کارفرمایان و نحوه نمایش آن در قسمت های مختلف، این قدرت عمل را به کارفرما و کارجو می دهد تا در کمترین زمان، اطلاعات موردنیاز خود را بدست آورده و متناسب با آن تصمیم گیری نمایند. سپاس از تیم جاب ویژن
یکی از دغدغه‌های مهم سازمان‌های پیشرو، جذب نیروهای بادانش و کارآزموده می‌باشد و یافتن این افراد، در دنیای رقابتی امروز بسیار مشکل شده است.جاب‌ویژن، با توجه به نزدیکی به دانشگاه‌های برتر کشور و بهره‌مندی از ارتباط با محیط دانشگاهی، توانسته است که این مشکل را مرتفع نماید. در حقیقت جاب‌ویژن اولین مرکز کاریابی است که بیشتر بر روی افراد جویای کار متمرکز شده و سعی در جذب آن‌ها دارد. بر خلاف مراکز قبلی که بیشتر بر روی کارفرما تکیه داشتند. می‌توان گفت مزیت اصلی جاب‌ویژن جذب نیروهای با دانش از دانشگاه‌های معتبر به عنوان کارجو است و رزومه‌های موجود در آن از لحاظ سوابق دانشی و تحصیلی، از کیفیت بالایی برخوردارند.
نیروی انسانیِ متخصص، از داراییهای هر سازمان و مهمترین مزیت رقابتی در اقتصاد دانش محور امروز است. پرسنل هر سازمان نقشی کلیدی در رشد و توسعه آن بر عهده دارند و جذب نیروهای مستعد و توانمند و حفظ آنها از دغدغه های جدی سازمانهاست.سایت جاب‌ویژن با قابلیت طبقه بندی رزومه ها امکان شناسایی و گزینش مناسب ترین رزومه برای فرصتهای شغلی مورد نیاز را فراهم می آورد.همچنین این سایت با فراهم آوردن امکان دسترسی به کارجویان در سطوح مختلف، از کارمند تا مدیر، فرایند انتخاب و بکارگیری متقاضیان کار را بهبود می بخشد.
با توجه به اینکه تأمین و تکمیل سرمایه انسانی با استعداد در سازمان های دانش بنیان از دغدغه های مهم در حوزه جذب و استخدام میباشد، شرکت توسن رضایت خود را از همکاری با شرکت جاب‌ویژن در راستای مرتفع سازی این نیازمندی و میزان کیفیت ارائه شده توسط آن شرکت اعلام میدارد.
با توجه به تمام سایت های استخدامی موجود، سایت جاب‌ویژن به دلایل ذیل برای شرکت ما از اولویت برخوردار است: - کیفیت بالای رزومه های دریافتی (از لحاظ سوابق تحصیلی و شغلی) - فرمت مناسب رزومه ها - قابلیت جستجوی ساده در رزومه های دریافتی
اگر فرآیند استخدام را در قالب مفاهیم نیرویابی، جذب، و گزینش مورد بررسی قرار دهیم. حضور و فعالیت جاب‌ویژن دو مفهوم اول را به شکل مطلوبی پوشش داده و توانسته با ایجاد بانک اطلاعاتی از نیروهای مستعد رسالت مهم خود یعنی ارتباط میان دانشگاه، بازار کار و کارفرما، جامه عمل بپوشاند.تمرکز بر افراد متقاضی اشتغال و دسته بندی و قابلیت انطباق فرد با شغل موجب افزایش کیفیت نیروی کار و رضایت مجموعه ما بعنوان مجموعه ای پیشرو در صنعت پخش گردیده است.امید است همواره در سایه حق تعالی و در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) موفق و مؤید باشید.
یکی از بارزترین ویژگی های سایت جاب‌ویژن که باعث تمایز آن با سایر کانال های کارمند یابی می شود قابلیت انطباق رزومه هاست که باعث سرعت بخشیدن به فرایند بررسی رزومه ها میشود و در وقت ما صرفه جویی می کند.با آرزوی موفقیت برای این مجموعه خوب و همراه
فرمت رزومه‌های جاب‌ویژن و استفاده از شاخص‌های انطباق بسیار مناسب و کاربردی می‌باشد. مجموعه ما (توسن سها) نیروی‌های متخصص و متناسب با نیازمندی‌های مورد نظر را از طریق جاب‌ویژن جذب نموده است.با آرزوی موفقیت‌های بیشتر برای تیم جاب‌ویژن
FAQ

پرسش های متداول

میتوانید سوالات متدوال درباره جاب ویژن را ببینید

ثبت نام و تعرفه ها

پروفایل سازمانی

ثبت و ویرایش آگهی

جستجو در بانک رزومه

مالی و فاکتور

مدیریت رزومه‌های دریافتی

آزمون‌های ارزیابی

اضافه کردن کاربر جدید

سوالات متداول درباره‌ی ثبت آگهی استخدام در جاب ویژن

1 چرا ثبت آگهی استخدام را از طریق جاب ویژن انجام دهیم؟
2 آیا برای ثبت آگهی استخدام در جاب ویژن باید هزینه‌ای بپردازیم؟
3 چگونه می‌توانیم در جاب ویژن نیروی کار مورد نظر خود را بیابیم؟

ثبت آگهي استخدام در جاب ويژن

گسترش روزبه‌روز کسب‌وکارهاي مدرن و صنايع دانش‌بنيان در کشور ما، فرصت‌هاي شغلي بسياري را براي استخدام نيروي کار تحصيل‌کرده فراهم آورده است، اما کارآفرينان و کارفرمايان چگونه مي‌توانند شايسته‌ترين افراد را از ميان خيل عظيم فارغ‌التحصيلان دانشگاهي در کشور ما، پيدا کنند؟ آيا تنها ثبت آگهي استخدام در رسانه‌هاي مختلف براي جذب نيروي انساني لايق، کفايت مي‌کند؟ آيا نشستن و منتظر ماندن براي اينکه کارجويان رزومه‌هاي خود را به شيوه‌هاي مختلف براي سازمان ارسال کنند، کار درستي است؟

شايد تعداد آگهي‌هاي استخدامي که روزانه در کشور منتشر مي‌شوند نسبتا زياد باشد اما يافتن يک فرصت شغلي که با رشته‌ي تحصيلي کارجو همخواني داشته باشد، کار دشواري است. در حال حاضر، تعداد فارغ التحصيلان دانشگاهي بيکار در کشور ما و رقابت براي تصاحب فرصت‌هاي شغلي تخصصي، بسيار زياد است. به همين دليل، خيلي از افراد مجبورند در جايگاه‌هاي شغلي که تخصصي در آن‌ها ندارند، مشغول به کار شوند که کارايي آن‌ها را تا حد زيادي کم مي‌کند.

ميزان پايين سود دهي کسب‌وکارها و نياز به چابک‌سازي نيروها، از دلايلي هستند که شما بايد در انتخاب نيروي انساني خود، دقت بيشتري به خرج دهيد تا متحمل زيان نشويد. هرچند که ثبت آگهي استخدام، به ويژه آگهي استخدام تهران، کمي هزينه‌بر است اما کارفرما تنها زماني مي‌تواند مناسب‌ترين فرد را استخدام نمايد با کيفيت‌ترين رزومه‌ها را دريافت کند. در غير اين صورت، اين امکان وجود دارد که هرگز رزومه‌ي شايسته‌ترين افراد که مي‌توانند نقش قابل توجهي در رسيدن شرکت شما به اهدافش داشته باشند، به دست شما نرسد.

دانشگاه صنعتي شريف با آگاهي از افزايش نياز کارفرمايان و کارآفرينان به يافتن نيروي کار تحصيل‌کرده و شايسته، در اواسطه دهه‌ي 90، اقدام به راه‌اندازي نمايشگاه‌هاي کار نمود که مکاني براي ملاقات کارفرمايان با کارجويان هستند. خيلي از شرکت‌هاي معتبر توانستند به واسطه‌ي همين نمايشگاه‌هاي کار، افراد بسيار لايق و توانمند را به مجموعه‌هاي خود اضافه کرده و رشد و توسعه‌ي خود را سرعت بخشند. با اين حال، اين نمايشگاه‌هاي کار، هميشگي نبودند. به همين دليل، ما تصميم گرفتيم تا پلتفرم جاب ويژن را به عنوان راهي هميشگي براي ارتباط کارجويان با کارفرمايان تأسيس کنيم.

خدمات ما به کارفرمايان

پلتفرم جاب ويژن، در واقع نسخه‌اي آنلاين از نمايشگاه‌هاي کار است که حوزه‌ي فعاليت بسيار گسترده‌تري دارد و توانسته است به يکي از محبوب‌ترين کاريابي هاي اينترنتي در کشور تبديل شود که کارفرمايان مي‌توانند ثبت اطلاعيه استخدام را در آن انجام دهند. ما توانسته‌ايم با فرآهم آوردن امکان و ارتباط متقابل بين شرکت‌ها و کارجويان تحصيل‌کرده، نقش مهمي در به‌کارگيري نيروي انساني شايسته و کارآمد در بخش‌هاي مختلف صنعتي و تجاري کشور داشته باشيم.

ما اين امکان را به کارفرمايان مي دهيم که براي تست کردن پلتفرم جاب ويژن، ثبت آگهي استخدام تهران را با يک آگهي رايگان شروع کنند و براي مشاغل خارج از تهران، محدوديتي براي ثبت آگهي رايگان وجود ندارد.

همچنين کارفرما مي‌تواند علاوه بر ثبت آگهي استخدام در Jobvision و انتظار براي دريافت رزومه از سوي کارجويان، در بانک روزمه‌ي Job Vision نيز به جستجو بپردازد و براي کارجويان مد نظر خود، پيام ارسال کند.

مزيت‌هاي جاب ويژن

با توجه به اينکه کارجو قادر نيست پيش از تکميل 100 درصدي رزومه اش، آن را براي کارفرما ارسال نمايد، تمام رزومه‌هايي که کارفرما دريافت مي‌کند، کامل و جامع هستند.

به علاوه، با توجه به اينکه قالب ساخت رزومه‌ي جاب ويژني، يکسان است و هيچ دو رزومه‌اي، از نظر قالب و نوع محتوا، تفاوتي با هم ديگر ندارند، مقايسه‌ي رزومه‌ها براي کارفرمايي که در جاب ويژن اقدام به ثبت آگهي استخدام مي‌کند، بسيار راحت است. يکي ديگر از امکانات ما براي کارفرمايان، امکان دسترسي به نتايج تست‌هاي IQ، هوش هيجاني و شخصيت‌شناسي کارجويان است که مي‌تواند معيار خوبي براي منابع انساني سازمان‌ها به منظور استخدام شايسته‌ترين افراد باشد.

همچنين، حضور فعال جاب ويژن در شبکه‌هاي اجتماعي مختلف مثل اينستاگرام و تلگرام و شبکه‌هاي اجتماعي تخصصي مثل لينکدين، آگهي‌هاي استخدامي را در معرض ديد تعداد بسيار زيادي از کاربران تحصيل کرده و شايسته قرار مي‌دهد.

در حال حاضر، بيش از 9000 شرکت و سازمان مختلف با ما همکاري دارند و براي درج آگهي استخدام خود از اين کاريابي آنلاين، استفاده مي‌کنند. در اين ميان، نام شرکت‌ها و سازمان‌هاي بزرگ و بسيار معتبري مثل کاله، ايرانسل، اسنپ، ديجي‌کالا، توسن،داروسازي دکتر عبيدي، بيمه سامان، کروز و ... به چشم مي‌خورد.

Jobvision خود را متعهد مي‌داند تا با ارائه‌ي خدماتي عالي براي ثبت آگهي استخدام، نقش مهمي در دستيابي شايسته‌ترين افراد به جايگاه‌هاي شغلي و در نتيجه، رشد و توسعه‌ي روز‌افزون صنعت و تجارت کشور، با دستان توانمند متخصصان داخلي داشته باشد.

مشاهده بیشتر