#Backtowork

بــرگردیـم سر کــار

افزایش نگران کننده بیکاری طی سه ماه اخیر و زیاد شدن تعداد OPENTOWORK# ها در لینکدین همه ما رو نگران کرده. تو این مدت افراد زیادی از ما درخواست کردن که تا حد امکان تو این شرایط سخت کمکشون کنیم تا استخدام بشن. ما هم دست به کار شدیم و بررسی کردیم که چه مشکلاتی وجود داره و وظیفه ما به عنوان یک سایت کاریابی و استخدامی در این زمان چیه؟ مشکلات که زیاده ولی برای سه تا مشکل به راه حل هایی رسیدیم و این شد که BACKTOWORK# رو شروع کردیم.

این مشکلات چی هستن و راهکارمون براش چیه؟

چجوری رزومه‌ای بنویسم که شانس من رو برای رفتن به جلسه مصاحبه بیشتر کنه؟

یه جمع همدل از بهترین متخصصان منابع انسانی رو دور هم جمع کردیم تا رزومه‌ی کارجوهایی رو که نیاز به مشاوره دارن، رایگان بررسی کنن و بهشون بازخورد بدن.

ثبت درخواست بررسی رزومه

چجوری تو این شرایطی که استخدام کم شده، می‌تونم با متخصصان منابع انسانی، حضوری ملاقات کنم و توانمندی‌های خودم رو بهتر ارائه بدم تا راحت‌تر استخدام بشم؟

در پنجمین نمایشگاه کار ایران که در بهمن ماه امسال برگزار میشه، می‌تونید به صورت حضوری با برخی از بهترین متخصصان منابع انسانی ملاقات کنید و علاوه بر گرفتن بازخورد در مورد رزومه‌تون، شانس استخدام در شرکت‌های مورد علاقه‌تون رو بیشتر کنید.

اطلاعات بیش‌تر از نمایشگاه کار

فرصت‌های شغلی تو شبکه‌های اجتماعی هم اطلاعات ناقصی دارن و هم پراکنده هستن و من نمی‌تونم همشون رو ببینم و هیچ فیلتری هم نمی‌تونم روی این فرصت‌ها داشته باشم. کاش همه فرصت‌های شغلی تجمیع بشه.

برای ثبت آگهی‌های استخدامی تخفیف‌ قابل ملاحظه‌ای برای کارفرما‌ها در نظر گرفتیم تا بتونن با خیال راحت تمامی فرصت‌های شغلیشون رو در جاب ویژن ثبت کنن تا بشه به‌راحتی همه فرصت‌های شغلی رو در کنار هم بررسی کرد.

تا ۴۰٪ تخفیف ویژه کارفرما برای ثبت آگهی

رزومه‌هاتون رو حرفه‌ای بررسی و اصلاح می‌کنیم

بدون رزومه نویسی خوب نمی‌تونید وارد جلسه مصاحبه بشید حتی اگه مهارت کاری قابل قبولی داشته باشید. تعدادی از بهترین متخصصین حوزه منابع انسانی داوطلبانه اومدن پای کار تا به‌صورت رایگان رزومه های شما رو بررسی کنن تا هیچ کارجویی صرفا به خاطر داشتن رزومه غیرحرفه‌ای از رسیدن به شغل دلخواهش محروم نشه.

برای ثبت درخواست کارشناسی
رزومه باید چکار کنیم؟

اگه رزومه‌ی جاب ویژن دارید، شماره‌ای رو که باهاش در سایت ثبت‌نام کرده‌اید، وارد کنید

اگه رزومه‌ی جاب ویژن ندارید لازمه اول یک رزومه در سایت برای خودتون بسازید

چون برای بررسی سریع‌تر رزومه‌ها توسط ارزیاب‌ها باید همه رزومه‌ها قالب استاندارد و مشابهی داشته باشن

ساخت رزومه در جاب ویژن

تلفن همراه (که باهاش در جاب ویژن ثبت نام کردید) :

ایمیلی که میخواین نتیجه براتون ارسال بشه

گروه شغلی که تصمیم به فعالیت در اون دارید:

گروه شغلی

روی دکمه ی ثبت درخواست بررسی رزومه کلیک
کنید

مهلت ثبت درخواست بررسي رزومه به پايان رسيده است

نمایشگاه کار در کنار کارجویان برای استخدام راحت‌تر

پنجمین نمایشگاه کار ایران برای تسهیل استخدام کارجویان، از 5 الی 7 بهمن در برج میلاد برگزار میشه. در این نمایشگاه می‌تونید علاوه بر آشنایی دقیق‌تر با معتبرترین سازمان‌ها، رزومه‌ی جاب‌ویژنیتون رو برای سازمان مورد علاقه‌تون در غرفه همون سازمان ارسال کنید. برای آمادگی بهتر می‌تونید قبل از شروع نمایشگاه از اینجا رزومه خودتون رو بسازید. اطلاعات بیش‌تر از جزییات برگزاری و نحوه‌ی شرکت در نمایشگاه را در شبکه‌های اجتماعی نمایشگاه کار دنبال کنید.

تخفیف ویژه برای کارفرماها

پراکندگی فرصت‌های شغلی باعث شده افراد نتونن به راحتی تمام فرصت‌های شغلی مرتبط با خودشون رو یکجا پیدا کنن. ما با در نظر گرفتن کد تخفیف 40 درصدی برای کارفرماها این امکان رو فراهم کردیم تا آگهی‌های استخدامی خودشون رو در جاب‌ویژن ثبت کنن تا شما هم راحت‌تر بتونید شغل دلخواهتون رو پیدا کنید.

ثبت فرصت شغلی
مشاهده بیشتر toggle