راهنمای شرایط استخدام در شرکت میهن و جدیدترین فرصت‌های شغلی این برند مشهور بستنی و لبنیات

نوشته شده توسط زهرا مظاهری
زمان مطالعه: 7دقیقه

شرکت میهن یکی از بزرگترین و موفق‌ترین شرکت‌های ایرانی در زمینه تولید انواع محصولات لبنی است و بیش از ۵۰ سال از تاسیس آن میگذرد. این شرکت در حال حاضر برندها و محصولات بسیار متنوعی تولید میکند و در اکثر شهرها و استان‌ها شعبه دارد. کارخانجات مختلف و شبکه عظیم پخش و توزیع محصولات و همچنین بخش فروش مستقیم و غیرمستقیم این شرکت باعث به وجود آمدن فرصت‌‌های شغلی فراوانی شده است.

آگهی استخدام

موفقیت و اعتبار برند باعث شده کارجویان زیادی تمایل به استخدام در شرکت میهن داشته باشند و به دنبال فرصت‌های شغلی موجود در این شرکت باشند. این شرکت به طور مداوم در حال جذب و استخدام نیروی انسانی است و آگهی‌های استخدام خود را هم در وبسایت شرکت و هم در سایت استخدام جاب ویژن منتشر می‌کند.

برای مشاهده آگهی‌های استخدام در شرکت میهن کلیک کنید.

در این مقاله قصد داریم این شرکت و برند معروف بستنی و لبنیات را به شما معرفی کنیم و در مورد تاریخچه تاسیس، محصولات، شعبه‌ها و نقش این شرکت در اشتغالزایی نیروی انسانی را مورد بررسی قرار دهیم. در ادامه به فرصت‌های استخدام در شرکت میهن نیز اشاره‌ای کوتاه خواهیم داشت. پس در ادامه با ما در جاب ویژن همراه باشید.

شرکت میهن چطور به وجود آمد؟

موسس شرکت میهن آقای ایوب پایداری است که از نوجوانی فعالیت خود را با فروش بستنی به وسیله چرخ دستی شروع کرد. گستره فعالیت او به تدریج بیشتر و بزرگ‌تر شد و از چرخ دستی به کارگاهی کوچک و سرانجام به کارخانه بستنی سازی میهن تبدیل شد.

این شرکت که به نام‌های هولدینگ و مجتمع صنایع غذایی میهن شناخته می‌شود در سال ۱۳۵۴ توسط برادران پایداری تاسیس شده است. در حال حاضر، این شرکت یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان بستنی و لبنیات در کشور به حساب می‌آید و محصولات خود را به کشورهایی مثل عراق، امارات متحده عربی، کویت و جمهوری آذربایجان نیز صادر می‌کند.

کارخانه اصلی و بخش تولید این برند در شهر اسلام شهر واقع در استان تهران قرار دارد و علاوه بر انواع بستنی، محصولاتی چون پنیر، کره، شیر، ماست، خامه، دوغ و آبمیوه را تولید می‌کند. در سال ۱۳۹۲ و در دهمین جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران، برند میهن به عنوان یکی از ۱۰۰ برند برتر کشور انتخاب شده است.

براساس اطلاعات مندرج در وبسایت رسمی شرکت میهن، در حال حاضر بیش از ۱۲۰۰۰ نفر در بخش‌های مختلف تولید و توزیع و فروش این برند مشغول به کار هستند. به این ترتیب، این شرکت تا به امروز نقش مهمی در اشتغالزایی نیروی انسانی کشور داشته است.

کارخانجات و برندهای مختلف شرکت میهن

کارخانه اصلی این شرکت در دو سایت اسلامشهر و فلاحت قرار گرفته و بیش از ۲۳۰۰ نیروی انسانی در آن مشغول به کار هستند. همچنین گفته می‌شود به زودی سایت سوم بخش تولیدی نیز اضافه خواهد شد.

محصولات میهن

شرکت میهن مسئولیت پخش و توزیع محصولاتش را نیز خود انجام می‌دهد و با ۶۰ مرکز پخش و بیش از ۴۵۰۰ سیستم حمل و نقل و توزیع علاوه بر سرتاسر ایران، کشورهای منطقه مثل کویت، امارات، آذربایجان و عراق را نیز پوشش می‌دهد.

برند میهن: این برند اولین و مشهورترین برند این هولدینگ است و محصولاتش به دو دسته بستنی و لبنیات شامل ماست، دوغ، کره، خامه، شیر و پنیر تولید می‌کند.

برند پاندا: این برند هم زیرمجموعه شرکت میهن است و در زمینه تولید انواع بستنی و آبمیوه فعالیت می‌کند.

فروتلند: برند فروتلند به طور تخصصی در زمینه تولید آبمیوه‌های طبیعی فعال است و با انتخاب مهدی مهدوی کیا به عنوان سفیر برند، تبلیغات گسترده‌ای را در سطح میدانی و مجازی انجام داده است.

از دیگر برندهای این شرکت می‌توان به هایلی و برنارد اشاره کرد که در مورد محصولات آنها اطلاعات دقیقی در وبسایت این شرکت نوشته نشده است.

شرکت‌ها و برندهای زیرمجموعه هلدینگ صنایع غذایی میهن

موفقیت و رشد اقتصادی باعث شده این شرکت از یک برند بستنی سازیِ ساده به یک هلدینگ در زمینه محصولات غذایی و فرآوردههای لبنی تبدیل شود. در حال شرکت چندین شرکت با نام تجاری متفاوت به عنوان شرکت‌های زیرمجموعه این هلدینگ فعالیت می‌کنند و این شرکتها نیز به استخدام نیروهای متخصص و زبده نیاز مبرمی دارند.

مجتمع کشت و صنعت سبز غزال میهن: این شرکت به منظور تامین شیر موردنیاز شرکت لبنباتی میهن در استان مرکزی تاسیس شده است. این شرکت تمرکز اصلی خود را بر دامداری قرار داده و در زیربنایی به وسعت ۴۰ هکتار، بیش از ۴۰ هزار راس گاو شیرده را نگهداری می‌کند. همچنین به منظور تامین غذای مورد نیاز دام، مزرعه ای به وسعت ۲۵۰ هکتار در کنار دامداری ایجاد شده که با کشت گیاهان خوراک دامی، غذای روزانه مورد نیاز برای دام‌های شیری خود را نیز تامین می‌کند.

شرکت خوشبخت: این برند به تولید و عرضه محصولات غذایی مثل انواع کنسرو، برنج، تن ماهی و رب گوجه فرنگی میپردازد.

شرکت طبیعت سبز: طبیعت در زمینه تولید محصولات غذایی شامل روغن، برنج، چای، تن ماهی و رب گوجه فرنگی فعالیت میکند.

شرکت اوگر: این شرکت در زمینه تولید انواع یخچال و فریزر فروشگاهی فعال است.

شرکت کاسپین: فعالیت عمده این شرکت در حوزه تولیدات کاغذی، کارتن و پکیج‌های بسته بندی است.

شرکت پلی پک: این شرکت خدمات چاپ و بسته بندی را عرضه میکند و انواع بسته بندی‌های مناسب برای صنایع غذایی و محصولات بهداشتی-دارویی را تولید می‌کند.

شرکت مکنزی: مکنزی یکی دیگر از شرکت‌های زیرمجموعه این هلدینگ است و محصولات غذایی مختلف مثل تن ماهی، رب گوجه فرنگی و موادغذایی کنسروی را تولید میکند.

دیلی مارکت: فروشگاه‌های دیلی مارکت در چند سال اخیر در نقاط مختلف اکثر شهرهای ایران افتتاح شده‌اند؛ اما شاید هرکسی نداند که این فروشگاه‌های زنجیره‌ای، زیرمجموعه‌ای از این هولدینگ صنایع غذایی هستند.

دیلی مارکت در مدت ۲ سال از افتتاحش توانسته ۲۰۰ فروشگاه و شعبه افتتاح کند و این فروشگاه‌ها مسلما به نیروی انسانی زیادی نیاز خواهند داشت. بنابراین فرصتهای شغلی متعددی برای مشاغلی مثل فروشنده، صندوقدار، حسابدار و کارگر ساده در فروشگاه‌‌های دیلی مارکت وجود دارد.

میهن در چه حوزه‌هایی بیشتر به نیروی انسانی نیاز دارد؟

هلدینگ میهن با صدها فروشگاه، کارخانه و شبکه عظیم پخش و توزیع مسلما به نیروی انسانی زیادی نیز نیاز دارد. این شرکت هرازچندگاهی فرصتهای شغلی موجود خود را از طریق وبسایت رسمی این شرکت و همینطور انتشار در سایت کاریابی آنلاین جاب ویژن به اطلاع کارجویان و متقاضیان میرساند.

بخش تولید: میهن یک شرکت و کارخانه تولیدکننده محصولات لبنی است و در جنبه‌های مختلف نیاز به نیروی انسانی دارد. در بخش تولید، کارگران و مهندسین صنایع غذایی و مدیر پروژه مشغول به کار هستند و مسلما روند تولید این حجم از محصولات و فرآورده‌های لبنی به تخصص و همت این افراد نیاز دارد. مشاغلی مثل کارگر ساده، کارشناس کنترل کیفیت، مهندس صنایع غذایی، تکنیسین تعمیرات و مدیر توسعه محصول از جمله فرصت‌های شغلی مورد نیاز این شرکت در بخش تولید است و چند وقت یکبار، آگهی جذب نیروی انسانی در این حوزه، در وبسایت‌های کاریابی آنلاین مثل جاب ویژن منتشر میشود.

استخدام در شرکت میهن

بخش فروش و توزیع محصولات: همچنین در بخش توزیع و فروش محصولات نیز نیاز بالایی به کارشناسان و متخصصین حرفه‌ای وجود دارد. مشاغلی مثل کارشناس و سرپرست فروش، انباردار، کارشناس بازرگانی و فروشنده حضوری و بازاریاب و ویزیتور و کارشناس پخش مویرگی از جمله موقعیت‌های شغلی مورد نیاز این برند در بخش فروش هستند.

بخش دیجیتال مارکتینگ: امروزه فروش بیشتر مستلزم حضور و فعالیت در بخش آنلاین است. به همین دلیل میهن در بخش تبلیغات و بازاریابی آنلاین و دیجیتال نیز نیاز بالایی به استخدام کارشناس دیجیتال مارکتینگ، گرافیست و طراح، کارشناس تولید محتوا، کارشناس بازاریابی محتوا و … وجود دارد.

بخش مالی و حسابداری: مدیریت حساب و کتابها و تخمین سود و زیان مجموعه‌ بزرگی مثل میهن به نیروهای متخصص و حرفه‌‌ای در حوزه مالی نیاز دارد. بنابراین مشاغلی مثل حسابدار و سرپرست و مدیر مالی نیز از جمله فرصت‌های شغلی این شرکت به شمار می‌آیند.

اما در حال حاضر، شرکت میهن چه فرصت‌های شغلی دارد و برای چه مشاغلی میتوانیم رزومه ارسال کنیم؟

مطالب مرتبط: رزومه ساز آنلاین جاب ویژن

آگهی‌های استخدام جدید شرکت میهن در سایت جاب ویژن منتشر می‌شود و با مطالعه شرایط و الزامات شغلی می‌توانید آنها را مشاهده کنید. در بخش بعدی سری به صفحه این شرکت در جاب ویژن می‌زنیم و آگهی‌های استخدام این شرکت را با هم بررسی می‌کنیم:

چطور آگهی‌های استخدام در شرکت میهن را جستجو کنم؟

هلدینگ میهن یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تولید کننده بستنی و فرآورده های لبنی است که روز به روز در حال گسترش است و این رشد روزافزون باعث شده میهن همیشه به جذب نیروی متخصص نیاز داشته باشد. این شرکت معتبر فرصت‌‌های شغلی خود را در سایت جاب ویژن منتشر می‌کند و کارجویان عزیز می‌توانند برای مشاهده این آگهی‌ها به جاب ویژن مراجعه کنند.

امکانات و فیلترهای جستجوی متعدد به کارجویان کمک می‌‌کند زودتر به نتیجه دلخواه برسند و فرصتهای کاریِ منطبق با گروه شغلی، نوع همکاری، سابقه کار و میزان حقوق مدنظرشان را پیدا کنند.

در صورتی که تمایل دارید فقط آگهی‌های شغلی میهن را مشاهده کنید می‌توانید از بالای صفحه، روی معرفی شرکت‌ها کلیک کنید و با جستجوی نام شرکت میهن، تمامی موقعیت‌های شغلی موجود این برند را مشاهده کنید.

برای مشاهده صفحه استخدام شرکت میهن در سایت جاب ویژن کلیک کنید.

جدیدترین آگهی‌های استخدام شرکت میهن در سایت جاب ویژن

در حال حاضر و زمان نگارش این مقاله، ۳۱ فرصت شغلی و استخدام در شرکت میهن در سایت جاب ویژن وجود دارد. البته تعداد و نوع موقعیت‌های شغلی مورد نیاز این شرکت دائما در حال تغییر است و کارجویان عزیز می‌توانند با مراجعه به سایت استخدام جاب ویژن از این موقعیت‌های شغلی مطلع شوند.

برخی از جدیدترین فرصتهای شغلی شرکت میهن در حال حاضر عبارتند از:

استخدام مدیر و سرپرست فروش

شرح وظایف شغلی

 • برنامه ریزی، هدایت و مدیریت تیم فروش تحت سرپرستی
 • نظارت دقیق بر اجرای بخشنامهها و پیگیری روزانه اهداف و برنامهریزیهای فروشندگان و انجام هماهنگیهای لازم با تیم توزیع و انبار
 • بررسی مشتریان و عملکرد فروشندگان
 • تدوین و برنامه ریزی در راستای افزایش مشتری و بهبود سطح فروش به کمک ظرفیتهای بالقوه فروشندگان و پتانسیل مشتری
 • مشارکت داشتن در هدف گذاری و برنامه ریزی اهداف در سطوح مختلف فروش با هماهنگی مدیران
 • اعتبارسنجی مشتریان و برنامه ریزی جهت حذف حداکثری ریسکهای موجود در این حوزه
 • بررسی و مراجعه منظم و دسته بندی مشکلات مشتریان و ارائه راهکار برای رفع آنها
 • تحصیلات مورد نیاز: کارشناسی در رشته‌های مرتبط مثل مدیریت، بازرگانی و کسب و کار

مهارتهای فردی مورد نیاز: توانایی حل مسئله، توانایی مدیریت و امور سرپرستی، روحیه کار تیمی، آشنایی کامل با فروش مویرگی و تسلط بر منطقه
برای اطلاعات بیشتر و ارسال رزومه کاری برای این آگهیهای شغلی به صفحه شرکت در سایت استخدام جاب ویژن مراجعه کنید.

رزومه ساز

استخدام مدیر و مسئول مالی آقا در شهرهای یزد، بیرجند، اراک، یاسوج و ایلام

شرح وظایف شغلی:

 • سرپرستی و مدیریت امور مالی و حسابداری
 • ثبت، بایگانی و به روز رسانی اطلاعات مالی
 • مدیریت امور مالی مربوط به کارکنان
 • جذب و تامین نیروی انسانی مورد نیاز واحدها به کمک برنامه های تعیین شده و بودجه درنظرگرفته شده
 • مدیریت و اجرای فرآیندهای جذب و استخدام
 • مدیریت امور مربوط به پرسنل براساس ضوابط و قوانین اداره کار
 • صدور حکم اعزام پرسنل برای دوره های آموزشی در داخل یا خارج شرکت
 • نظارت و سرپرستی انبار

استخدام مسئول انبار در شهرهای ایلام، ایرانشهر و گرگان

شرح وظایف شغلی:

 • اخذ دستورات از مقام مافوق
 • بررسی و کنترل برگه های دریافتی برای اطمینان از کامل و صحیح بودن مطالب
 • تحویل مواد، محصولات، ضایعات و لوازم یدکی مورد نیاز براساس برگ درخواست کالا
 • بایگانی اوراق و مدارک مربوطه و ارسال نسخه‌های لازم به واحدهای زیربط
 • توجه به رعایت اصول ایمنی و حفاظتی و ۵s در انبار
 • ثبت و صدور رسید برای کالاهای وارده و شمارش اقلام و تطابق با مدارک مربوطه
 • نگهداری موجودی کالا و در صورت لزوم شارژ انبار
 • آشنایی کامل با سیستم چیدمان مواد و محصولات در انبار

جمع بندی

هولدینگ صنایع غذایی میهن کار خود را از بستنی فروشی روی چرخ دستی شروع کرده و در طول ۵۰ سال فعالیتش توانسته به موفقیتهای زیادی دست پیدا کند. هم اکنون میهن یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌‌‌های تولیدکننده بستنی و فرآورده های لبنی است و برندها و شرکت های زیرمجموعه متعددی دارد. این شرکت انواع محصولات خود را به تمامی شهرهای ایران و همینطور کشورهای منطقه صادر میکند.

موفقیت اقتصادی و شهرت و اعتبار این برند سبب شده کارجویان زیادی تمایل به استخدام در این شرکت داشته باشند. خوشبختانه میهن نیز روز به روز در حال گسترش است و همواره به جذب و استخدام نیروی انسانی متخصص در بخش‌های مختلف خود نیاز دارد. با مراجعه به سایت کاریابی  و استخدام جاب ویژن می‌توانید از جدیدتری فرصت‌های استخدام در شرکت میهن مطلع شوید و در صورتی که شرایط احراز شغل را دارید برای آنها رزومه ارسال کنید.

دسته بندی :
معرفی شرکت ها
بدون دیدگاه