آشنایی با شرایط و ضوابط استخدام بانک خاورمیانه

در مقاله به شما می‌گوییم که برای ورود به بانک خاورمیانه، چه تحصیلات و مهارت‌هایی نیاز دارید و در صورت جذب شدن در این بانک، چه مزایا و دشواری‌هایی پیش روی شما است. با جاب ویژن همراه باشید.

مروری بر درآمد برنامه نویسی در ایران و جهان براساس به‌روزترین اطلاعات

شغل برنامه‌نویسی یکی از مشاغل پردرآمد در جهان و در کشور ماست که بازار کار بسیار خوبی دارد. در این مقاله، با عوامل مؤثر روی حقوق برنامه‌نویسان، پردرآمدترین استک‌های برنامه‌نویسی و درآمد برنامه‌نویسی در کشورهای مختلف دنیا، آشنا خواهید شد.

مبلغ بیمه بیکاری سال ۱۴۰۰ چه میزان خواهد بود؟

در این مقاله از سایت استخدام جاب ویژن به حداقل مبلغ بیمه بیکاری سال 1400 پرداخته‌ایم و تمام شرایط دریافت، روند درخواست، بیمه برای کارگران فصلی در سال جدید و ... را بررسی کرده‌ایم.

بیمه بیکاری و هرچه باید درباره این قانون بدانید

برای اطلاع از شرایط و مبلغ بیمه بیکاری، مراحل ثبت درخواست، مدت زمان انتظار برای دریافت آن،‌ دریافت این مقرری در ایام کرونا، مدارک لازم برای ثبت درخواست و هر آنچه باید بدانید تا از گرفتن این مبلغ بازنمانید؛ تا انتهای این مطلب از جاب ویژن همراه ما باشید.

استخدام کارشناس فروش؛ راهنمای جامع ویژه‌ی کارجویان

در این مقاله از سری مقالات سایت کاریابی جاب ویژن، قصد داریم در رابطه با شرایط استخدام کارمند فروش، مسئولیت‌های شغلی بازاریاب، تحصیلات و مهارت‌های مورد نیاز کارشناس فروش و آینده‌ی شغلی بازاریابی صحبت کنیم.

راهنمای قدم به قدم استخدام حسابدار ویژه کارجویان

در این مقاله با ما همراه باشید تا در رابطه با اهمیت شغل حسابداری، شرح وظایف حسابدارها در شرکت‌ها و سازمان‌ها، مهارت‌های مورد نیاز، شاخه‌های مختلف حسابداری، بازار کار حسابداری، مزایای شغلی و درآمد شغل حسابداری، همه آنچه که لازم است را بدانید.

راهنمای جامع استخدام بانک، ویژه کارجویان

در این نوشته از بلاگ جاب ویژن، می‌خواهیم شما را با شرایط استخدام شدن در بانک آشنا کنیم. همچنین، در رابطه با مزیت‌ها و شرایط کار در بانک و مسیر حرفه‌ای این شغل صحبت می‌کنیم.

راهنمای استخدام برنامه نویس؛ هر آنچه که کارجویان باید بدانند

در این مقاله می‌خواهیم در رابطه با اهمیت برنامه نویسی و بازار کار آن، وظایف، مسئولیت‌ها، شایستگی‌ها و مهارت‌های برنامه‌نویسان حرفه‌ای، مزیت‌های انتخاب برنامه‌نویسی به عنوان شغل، دستمزد برنامه‌نویسان و بازار کار زبان‌های برنامه‌نویسی مختلف صحبت کنیم.

بررسی وضعیت دورکاری در دوران کرونا و تجربه‌های کاربردی سازمان‌ها

در این گزارش به بررسی وضعیت دورکاری کارمندان در ایران، یافتن دلایل سازمان‌ها برای بهره نبردن از این روش و به اشتراک گذاشتن تجربه‌های دیگر سازمان‌ها از دورکار کردن نیروهای خود پرداختیم.