همه مطالب

فیلتر شده با :
اخبار
بستن
حذف فیلتر

نکات طلایی بازگشت به کار بعد از تعطیلات و مقابله با افسردگی پس از تعطیلات

در این مقاله، ابتدا توضیح خواهیم داد که چرا شروع به کار بعد از یک تعطیلات بلند-مدت، کار سختی است و چگونه می‌توان به سرعت و با حداکثر کارایی، مجددا با فضای کار، سازگار شد.

نوشته شده توسط
زمان مطالعه: 9دقیقه
2021/07/27 بدون دیدگاه

راهنمای نوشتن آگهی شغلی جذاب + بررسی چند نمونه آگهی استخدام (ویژه کارفرمایان)

برای کارفرمایان و سازمان‌هایی که برای اولین بار قصد انتشار آگهی در سایت کاریابی جاب ویژن را دارند شاید سوالاتی در مورد این مراحل پیش بیاید. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم یک نمونه آگهی استخدام را با هم مرور کنیم و تمام مراحل تکمیل آن را از صفر تا صد بررسی کنیم.

نوشته شده توسط
زمان مطالعه: 9دقیقه
بدون دیدگاه

بررسی میانگین درآمد و حقوق طراح UI/UX در ایران و دنیا

در این مقاله در مورد میانگین حقوق و درآمد طراح UI/UX در ایران و چند کشور دنیا و همچنین چند شرکت بین‌المللی را با یکدیگر صحبت می‌کنیم.

نوشته شده توسط
زمان مطالعه: 8دقیقه
2021/07/26 بدون دیدگاه

استخدام کارخانجات ارومیه؛ چگونه آگهی‌های استخدام کارخانجات ارومیه را پیدا کنیم و برای آن‌ها رزومه بفرستیم؟

در این مقاله شما را با وضعیت صنعت در استان آذربایجان غربی آشنا می‌کنیم و در رابطه با فرصت‌های استخدام کارخانجات ارومیه صحبت خواهیم کرد.

نوشته شده توسط
زمان مطالعه: 6دقیقه
بدون دیدگاه

راهنمای جامع استخدام همدان؛ ویژه کارجویان

در این مقاله می‌خواهیم در رابطه با شرایط استخدام و اشتغال در استان همدان صحبت کنیم. همچنین، به شما خواهیم گفت که چگونه می‌توانید آگهی‌های استخدام همدان را پیدا کرده و برای آن‌ها رزومه بفرستید.

نوشته شده توسط
زمان مطالعه: 7دقیقه
بدون دیدگاه

راهنمای استخدام شرکت کروز: فرم استخدام شرکت کروز شامل چه مواردی است و چگونه آن را پر کنیم؟

در این مقاله به شما می‌گوییم که چگونه می‌توانید آگهی‌های استخدام شرکت کروز را پیدا کنید و شما را در پر کردن فرم استخدام شرکت کروز، راهنمایی می‌کنیم.

نوشته شده توسط
زمان مطالعه: 5دقیقه
2021/07/25 بدون دیدگاه

راهنمای شرایط و تحصیلات موردنیاز برای استخدام دستیار پزشک

در این مقاله قصد داریم در مورد شغل دستیار پزشک صحبت کنیم و شما را در مورد شرایط و الزامات شغلی، تحصیلات موردنیاز و فرصت‌های استخدام دستیار پزشک راهنمایی کنیم.

نوشته شده توسط
زمان مطالعه: 8دقیقه
2021/07/24 بدون دیدگاه

چگونه آگهی‌های استخدام جدید ۱۴۰۰ را پیدا کنیم؟

در این مقاله به شما خواهیم گفت که چگونه می‌توانید آگهی‌های استخدام جدید ۱۴۰۰ را پیدا کرده و برای آن‌ها، رزومه ارسال کنید. همچنین، در رابطه  حقوق وزارت کار در سال جاری نیز صحبت خواهیم کرد.

نوشته شده توسط
زمان مطالعه: 6دقیقه
بدون دیدگاه

حقوق ماهیانه مهندس نفت در ایران و جهان چقدر است و و تحت تأثیر چه عواملی قرار دارد؟

در این مقاله، پس از آشنایی مختصر با شغل مهندسی نفت و مزایای آن، در رابطه با حقوق ماهیانه مهندس نفت در ایران و جهان صحبت کنیم.

نوشته شده توسط
زمان مطالعه: 8دقیقه
2021/07/20 بدون دیدگاه
دسته‌ها: همه اتاق گفتگواخبار استخدامیاستخداماستخدام ارومیهاستخدام اصفهاناستخدام انبارداراستخدام بانکاستخدام پاره وقتاستخدام پرستاراستخدام تبریزاستخدام تهراناستخدام حسابداراستخدام دیجیتال مارکتراستخدام رانندهاستخدام رشتاستخدام روانشناساستخدام شیرازاستخدام طراح UI/UXاستخدام فروشندهاستخدام قزویناستخدام قماستخدام کارشناس ایمنیاستخدام کارشناس فروشاستخدام کارگراستخدام کارمند اداریاستخدام کرجاستخدام گرافیستاستخدام مترجماستخدام مشهداستخدام مهندس صنایعاستخدام مهندس صنایع غذاییاستخدام مهندس کشاورزیاستخدام مهندس معدناستخدام مهندس معماراستخدام مهندس مکانیکاستخدام مهندس نفتاستخدام مهندسی برقاستخدام مهندسی عمراناستخدام نگهباناستخدام همداناستخدام یزدانتخاب مسیر شغلبرنامه‌نویسیجاب‌ویژنحقوق و دستمزددورکاریراه خودتو پیدا کنرزومهزندگی شغلی بهترفریلنسرقانون کارکار و کاریابیکارآموزیکارفرمایانگزارش‌های آماریمحیط کارمدیریت منابع‌انسانیمصاحبه شغلیمعرفی شرکت هامعرفی مشاغلنمایشگاه کار
بیشتر +

موقعیت های شغلی جاب ویژن

فرصت شغلی فعال در جاب ویژن