همه مطالب

دسته‌ها:
فیلتر شده با :
اخبار
بستن
حذف فیلتر

استخدام مدیر مالی؛ راهنمای گام به گام برای کارجویان

در این مقاله از جاب ویژن درباره این رشته حساس، وظایف و مسئولیت‌ها، مزایا، مهارت‌ها و ... صحبت کرده‌ایم. اگر می‌خواهید بیشتر درباره استخدام مدیر مالی و مراحلی که باید در این مسیر طی کنید بدانید؛ این مطلب را مطالعه کنید.

نوشته شده توسط
2021/02/28 بدون دیدگاه

آشنایی با وضعیت شغل و شرایط استخدام مهندس عمران

مهندسی عمران یکی از رشته‌های محبوب و پردرآمد با بازار کار خوب در ایران محسوب می‌شود. برای آشنایی کامل با مشاغل مختلف در این رشته، مهارت‌های مورد نیاز برای استخدام شدن به عنوان مهندس عمران، سازمان‌های استخدام‌ کننده، بازار کار مهندسی عمران و مسیر شغلی مهندسین عمران، این مقاله را بخوانید.

نوشته شده توسط
2021/02/24 بدون دیدگاه

نکات مهم برای نوشتن رزومه کارشناس فروش

در این مقاله در مورد نکات مهم نوشتن رزومه کارشناس فروش صحبت می‌کنیم تا بتوانید با تکمیل رزومه خود زودتر به شغل موردنظرتان برسید.

نوشته شده توسط
2021/02/22 بدون دیدگاه

نگاهی جامع بر بازار کار مهندسی برق و مشاغل مختلف این رشته

در این مقاله، قصد داریم در رابطه با بازار کار مهندسی برق صحبت کنیم. انواع کار برای مهندس برق و آینده‌ی این شغل، از دیگر موضوعات مورد بحث ما در این مقاله هستند.

نوشته شده توسط
2021/02/21 بدون دیدگاه

آشنایی با آگهی‌های استخدام مهندسی مکانیک و بازار کار آن

تیم جاب ویژن این مقاله را برای شما تهیه کرده است تا با بازار کار این رشته مهندسی مکانیک، مشاغل مختلف آن، مهارت‌های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک مهندس مکانیک و آینده‌ی شغلی این رشته آشنا شوید.

نوشته شده توسط
2021/02/20 بدون دیدگاه

بازار کار مهندسی صنایع و معرفی فرصت‌های شغلی برای کارجویان

اگر به‌تازگی فارغ‌التحصیل شده‌اید یا تمایل دارید بیشتر در رابطه با فرصت‌های شغلی مهندس صنایع، مهارت‌ها، نرم‌افزارهای مورد نیاز، کاریابی و... بدانید؛ ابتدا این مطلب را بخوانید. در این مقاله به سراغ بازار کار گرایش‌های مهندسی صنایع، درآمد مهندسی صنایع، سازمان‌های معتبر برای جذب مهندس صنایع و... رفته‌ایم.

نوشته شده توسط
2021/02/18 بدون دیدگاه

استخدام کارشناس دیجیتال مارکتینگ چه شرایط و مزیت‌هایی دارد؟

در این مقاله می‌خواهیم در رابطه با شرایط و نیازمندی‌های استخدام کارشناس دیجیتال مارکتینگ صحبت کنیم. مزایای این شغل، بازار کار آن و مسیر حرفه‌ای دیجیتال مارکتینگ، از دیگر موضوعات مورد بحث ما خواهند بود.

نوشته شده توسط
2021/02/17 بدون دیدگاه

چگونه در آگهی‌های استخدام حسابرس پذیرفته شویم؟

اگر می‌خواهید درباره شغل حسابرسی، مسیر تحصیلی و کاری، نحوه استخدام، مهارت‌ها و مزایای آن بیشتر بدانید؛ در ادامه این مقاله با جاب ویژن همراه باشید.

نوشته شده توسط
2021/02/16 بدون دیدگاه

بهترین زبان های برنامه نویسی برای ورود به بازار کار

بسیاری از کسانی که تازه برنامه‌نویسی را شروع کرده‌اند و می‌خواهند آن را به عنوان یک حرفه، ادامه دهند، می‌پرسند که بهترین زبان برنامه نویسی برای ورود به بازار کار، کدام زبان است؟ در این مقاله می‌خواهیم انواع زبان های برنامه نویسی و کاربرد آن ها را به شما معرفی کنیم.

نوشته شده توسط
2021/02/15 بدون دیدگاه

موقعیت های شغلی جاب ویژن

فرصت شغلی فعال در جاب ویژن