استخدام شرکت پلیمر آریا ساسول
استخدام شرکت پلیمر آریا ساسول
شرکت پلیمر آریا ساسول
aryasasol.com 1001 تا 5000 نفر
شرکت پلیمر آریاساسول - عسلویه
سال تاسیس 1381
صنعت نفت، گاز و پتروشیمی
نوع مالکیت خصوصی
نوع فعالیت شرکت ایرانی دارای مشتریان داخلی و خارجی
آدرس وبسایت aryasasol.com
درباره ما
از اولین پروژه های توسعه ای شرکت ملی صنایع پتروشیمی در منطقه عسلویه در منطقه گازی پارس جنوبی، که به منظور ایجاد ارزش افزوده در منابع گاز ایجاد شد، طرح الفین نهم بود که اجرای آن به شرکت پلیمر آریاساسول واگذار گردید. این طرح از مجموعه طرح های شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران بود که فعالیت اولیه آن تحت مدیریت شرکت پتروشیمی پارس از اوایل سال 1379 آغاز و در ادامه، جهت مشارکت در سرمایه گذاری در پروژه های طرح الفین نهم در تاریخ 1381/01/1تفاهم نامه ای بین شرکت ملی صنایع پتروشیمی و شرکت ساسول آفریقای جنوبی (شعبه آلمان)، به امضا رسید و بر مبنای آن واحد الفین و نیز دو واحد پلی اتیلن سبک و پلی اتیلن متوسط و سنگین، از شرکت پتروشیمی پارس منفک و به عنوان یک مجتمع مستقل جهت اجرا به شرکت تازه تاسیس آریاساسول واگذار گردید.
توضیحات بیشتر angle
فرصت‌های شغلی
فوری
شرکت پلیمر آریا ساسول
کارشناس مرکز نوآوری و دانش بنیان
شرکت پلیمر آریا ساسول
عسلویه | 25 - 20 میلیون تومان

55 روز پیش

مشاهده

شرکت پلیمر آریا ساسول
کارشناس ارشد فرآیندهای کسب و کار
شرکت پلیمر آریا ساسول
عسلویه

104 روز پیش

مشاهده

بسته شده
فوری
شرکت پلیمر آریا ساسول
کارشناس تجزیه و تحلیل داده ها
شرکت پلیمر آریا ساسول
عسلویه | 15 - 12 میلیون تومان

172 روز پیش

مشاهده

بسته شده
فوری
شرکت پلیمر آریا ساسول
کارشناس تحلیل هوش تجاری
شرکت پلیمر آریا ساسول
عسلویه | 15 - 12 میلیون تومان

172 روز پیش

مشاهده

بسته شده
فوری
شرکت پلیمر آریا ساسول
مهندس برق - آقا
شرکت پلیمر آریا ساسول
عسلویه | 35 - 25 ميليون تومان

195 روز پیش

مشاهده

بسته شده
فوری
شرکت پلیمر آریا ساسول
مهندس سیویل - آقا
شرکت پلیمر آریا ساسول
عسلویه | 35 - 25 ميليون تومان

195 روز پیش

مشاهده

بسته شده
فوری
شرکت پلیمر آریا ساسول
مهندس ابزار دقیق - آقا
شرکت پلیمر آریا ساسول
عسلویه | 35 - 25 ميليون تومان

195 روز پیش

مشاهده

بسته شده
فوری
شرکت پلیمر آریا ساسول
مهندس ارشد ایمنی
شرکت پلیمر آریا ساسول
عسلویه

214 روز پیش

مشاهده

بسته شده
فوری
شرکت پلیمر آریا ساسول
حسابدار پروژه
شرکت پلیمر آریا ساسول
عسلویه | 45 - 35 ميليون تومان

226 روز پیش

مشاهده

بسته شده
فوری
شرکت پلیمر آریا ساسول
حسابدار ارشد خزانه ارزی
شرکت پلیمر آریا ساسول
عسلویه | 45 - 35 ميليون تومان

226 روز پیش

مشاهده

بسته شده

سوابق ارسال رزومه برای این شرکت

سوالات متداول درباره استخدام پتروشیمی آریا ساسول

1 آیا امکان تفکیک آگهی‌های استخدام پتروشیمی آریا ساسول از سایر آگهی‌های شغلی وجود دارد؟
2 چرا از سایت جاب ویژن برای یافتن آگهی‌های استخدام پتروشیمی آریا ساسول استفاده کنم؟
3 چگونه می‌توانم در سریع‌ترین زمان ممکن از آگهی‌های استخدام پتروشیمی آریا ساسول مطلع شوم؟

فرصت‌های شغلی و شرایط استخدام پتروشیمی آریا ساسول

شرکت آریا ساسول یکی از شرکت‌های برجسته در صنعت پتروشیمی ایران است که با تمرکز بر تولید محصولات پتروشیمی ازجمله پلیمرها، در جنوب کشور فعالیت دارد. این در حالی است که فرصت‌های استخدام پتروشیمی آریا ساسول، جزء مهم‌ترین فرصت‌های استخدامی در بازار کار کشور محسوب می‌شوند.

شرکت آریا ساسول به‌عنوان یکی از پیشگامان در تولید پلیمرهای باکیفیت بالا شناخته می‌شود و با داشتن استانداردهای بین‌المللی، محصولات باکیفیتی را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌کند. در این مقاله، به بررسی موضوع استخدام پتروشیمی آریا ساسول پرداخته و شرایط، مراحل و نکات مهم مربوط به فرآیند استخدامی در این شرکت را بررسی می‌کنیم.

معرفی شرکت آریا ساسول

شرکت پلیمر آریا ساسول یکی از بزرگ‌ترین و پیشرفته‌ترین شرکت‌های فعال در صنایع پتروشیمی ایران است که با تکیه‌بر فناوری‌های روز دنیا و نیروی انسانی متخصص، به تولید محصولات پتروشیمی باکیفیت بالا ازجمله پلیمرها می‌پردازد. این شرکت یکی از نخستین پروژه‌های شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران در منطقه عسلویه را انجام داده است.

شرکت پلیمر آریا ساسول با مدیریت کارآمد و توانمندی‌های فنی برتر، در کنار شرکت‌هایی همچون پتروشیمی شازند و شرکت‌های پتروشیمی عسلویه، در مسیر توسعه و پیشرفت صنایع پتروشیمی ایران، نقش مؤثری ایفا می‌کند. خوب است بدانید که حدود 80 درصد از محصولات پتروشیمی آریا ساسول به خارج از کشور صادر می‌شوند.

مجتمع آریا ساسول به دلیل وجود مواردی همچون نزدیکی به بنادر صادراتی پتروشیمی عسلویه، منابع عظیم نفت و گاز عسلویه و دسترسی به بازارهای جنوب خلیج‌فارس، در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس عسلویه تأسیس‌شده است.

در حال حاضر، تعداد کارکنان پلیمر آریا ساسول به بیش از 2400 نفر می‌رسد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره موضوعاتی همچون امور سهامداران شرکت آریا ساسول و اخبار کارآموزی در این شرکت، به سایت رسمی پلیمر آریا ساسول مراجعه کنید.

تاریخچه شرکت

شرکت آریا ساسول با توجه به نیاز رو به افزایش بازارهای داخلی و خارجی به استفاده از محصولات پتروشیمی، در سال 1381 فعالیت خود را شروع نمود. از آن زمان تاکنون، این شرکت با رشد پایدار و ارائه محصولات باکیفیت، جایگاه خود را در بازارهای داخلی و خارجی تثبیت نموده است. از دستاوردها و سوابق کاری شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اولین مجری ٍERP در صنایع پتروشیمی ایران
 • اخذ عنوان صادرکننده نمونه کشور در سال‌های 1393 و 1395
 • دارنده رتبه برتر در گروه صنایع پتروشیمی بر اساس رتبه‌بندی 100 شرکت برتر ایران در سال 1395
 • اخذ عنوان واحد نمونه استان بوشهر در سال 1396

خوب است بدانید که تاکنون مدیران مختلفی از ملیت‌های ایرانی و خارجی وظیفه هدایت و مدیریت این شرکت معتبر را بر عهده داشته‌اند. هم‌اکنون، مدیرعامل شرکت پلیمر آریا ساسول آقای محمدرضا حیدر زاده است.

محصولات پتروشیمی آریا ساسول

گروه محصولات پتروشیمی آریا ساسول شامل انواع پلیمرها، ازجمله پلی‌اتیلن سبک، متوسط و سنگین باکیفیت بالا است که در صنایع مختلف استفاده می‌شوند. این محصولات با استانداردهای بین‌المللی تولیدشده و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌گردند.

شرایط استخدام پتروشیمی آریا ساسول

جذب و استخدام پتروشیمی آریا ساسول بر اساس نیازهای شغلی و استانداردهای مشخص انجام می‌شود. افراد متقاضی باید دارای تحصیلات مرتبط و تجربه کاری مناسب باشند. همچنین، توانایی‌های فنی، فردی و تیمی همچون مهارت‌های ارتباطی و مدیریتی، از موارد موردنیاز برای استخدام شدن در این شرکت هستند.

زمان ثبت‌نام آزمون استخدامی

زمان ثبت‌نام آزمون استخدام پتروشیمی آریا ساسول معمولاً با توجه به نیازمندی‌های شغلی و پروژه‌های در حال اجرای شرکت مشخص می‌گردد. اطلاعات دقیق در این خصوص از طریق وب‌سایت رسمی شرکت و سایت جاب ویژن اعلام می‌شود. در سال 1402، زمان ثبت‌نام آزمون استخدام کارآموزی در پلیمر آریا ساسول، در اوایل دی‌ماه بوده است.

مراحل استخدام پتروشیمی آریا ساسول

در ادامه، مراحل استخدام در شرکت آریا ساسول آورده شده است:

 1. دریافت رزومه کاری کارجویان
 2. ارزیابی شرایط کارجویان جهت جذب و استخدام پتروشیمی آریا ساسول در عسلویه یا سایر نقاط موردنظر شرکت
 3. ارزیابی تلفنی متقاضیان شغلی
 4. انجام مصاحبه عمومی و تخصصی
 5. انجام تست شخصیت‌شناسی
 6. تأیید نهایی کارجویان
 7. شروع به کار و شرکت در دوره آموزشی 3 روزه

مشاغل موردنیاز شرکت

شرکت آریا ساسول برای پروژه‌ها و فعالیت‌های خود از افرادی با تخصص‌های مختلف مانند مهندسی مکانیک، برق، مهندسی فرآیند، ابزار دقیق و مهندسی ایمنی استفاده می‌کند. در سال 1402، شرکت آریا ساسول نیازمند به تأمین نیروی انسانی متخصص برای انجام پروژه‌های جدید و توسعه فعالیت‌های خود است.

این فرصت برای افرادی که تمایل به همکاری با یکی از برترین شرکت‌های پتروشیمی ایران را دارند، فرصتی طلایی محسوب می‌شود. برای مشاهده فرصت‌های استخدام پتروشیمی 1402، می‌توانید به وب‌سایت جاب ویژن مراجعه کنید.

در این صورت در صفحه اختصاصی شرکت پلیمر آریا ساسول، می‌توانید جدیدترین موقعیت‌های شغلی در این شرکت‌ را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم ثبت مشخصات فردی در سایت شرکت، رزومه کاری خود را در بانک اطلاعاتی پلیمر آریا ساسول ثبت نمایید.

مزایا و حقوق آریا ساسول

شرکت آریا ساسول به‌منظور جذب و نگهداشت نیروی کار متخصص و کارآمد، حقوق و مزایای کاری جذابی را ارائه می‌دهد. این شرکت به کارمندان خود ارزش‌های مالی و غیرمالی مناسبی اعطا می‌نماید تا آن‌ها را به سمت رشد حرفه‌ای و شخصی تشویق نماید.

از تسهیلات و خدمات شرکت پلیمر آریا ساسول برای کارکنان این شرکت می‌توان به مواردی همچون دوره‌های آموزشی، برگزاری جشنواره و مسابقات ورزشی و اعطای امتیاز استفاده از خدمات باشگاه‌های ورزشی اشاره کرد.

نکاتی برای استخدام پتروشیمی آریا ساسول

برای استخدام شدن در شرکت آریا ساسول، افراد باید به موارد زیر توجه کنند:

1. داشتن تحصیلات مرتبط و تجربه کاری مناسب درزمینه پتروشیمی یا صنایع مرتبط

2. داشتن مهارت‌های فنی، فردی و تیمی قوی

3. آشنایی با استانداردها و فرآیندهای کاری مرتبط با صنعت پتروشیمی

4. توانایی کار در شیفت‌ها و شرایط کاری مختلف

5. تمایل به یادگیری مداوم و به‌روز بودن با فناوری‌ها و روش‌های جدید در صنعت پتروشیمی

با رعایت این نکات و شرکت در فرآیند استخدام شرکت آریا ساسول، می‌توانید در یکی از پیشروترین شرکت‌ها در صنعت پتروشیمی ایران مشغول به کار شوید.

مشاهده بیشتر toggle