فارمد سلامت سینا
www.pharmedsalamatco.com 51 تا 200 نفر
تولید دارو، مکمل و محصولات آرایشی و بهداشتی درمانی
سال تاسیس 1399
صنعت کالاهای مصرفی و تند گردش دارو
نوع مالکیت خصوصی
نوع فعالیت شرکت ایرانی دارای مشتریان داخلی و خارجی
آدرس وبسایت www.pharmedsalamatco.com
درباره ما
شرکت دارویی فارمد سلامت سینا زیر مجموعه گروه صنعتی گلرنگ در سال 1399 در جهت ارتقاء تولید محصولات دارویی ، مکمل ، فرآورده های طبیعی و محصولات آرایشی و بهداشتی درمانی با تکیه بر نوآوری ، خلاقیت و کیفیت محصولات مطابق با استانداردهای معتبر ملی و بین المللی ، استفاده از فن آوری روز دنیا و آگاهی از مسئولیت خود نسبت به سلامت جامعه پا به عرصه وجود نهاد. شرکت دارویی فارمد سلامت سینا همواره در تلاش برای سربلندی ایران اسلامی ، پایداری و حرکت رو به جلوی کشور عزیزمان ، همچنین برافراشتن پرچم اقتدار و سربلندی در صنعت دارویی کشور خواهد بود. همچنین ایجاد بستر تفکر و رشد مستمر را در دستور کار قرار داده ایم تا بتوانیم این مسئولیت بزرگ را به نحو شایسته به انجام برسانیم. گروه دارویی فارمد سلامت سینا با پشتوانه علم و فناوری ، نیروهای متعهد و همکارانی دلسوز تلاش میکند تا بهترین محصولات را برای مردم کشور عزیزمان تولید و در آینده نزدیک به دیگر کشور های جهان صادر نماید.
توضیحات بیشتر angle
فرصت‌های شغلی

سوالات متداول درباره سایت استخدام و کاریابی جاب ویژن

1 چرا از سایت کاریابی جاب ویژن برای استخدام شدن استفاده کنم؟
2 آیا برای ساخت و ارسال رزومه در جاب ویژن باید هزینه‌ای پرداخت کنم؟
3 چگونه می‌توانم در سریع‌ترین زمان ممکن از آگهی های استخدام جدید مطلع شوم؟

استخدام - معتبرترين سايت کاريابي و استخدامي ايران

پيدا کردن شغل دلخواه و فرصت استخدام جديد در سازماني معتبر با شرايط مطلوب کاري آسان نيست. فرآيند پيدا کردن شغل و کاريابي، همواره مسيري با ناهمواري‌هاي زياد براي کارجويان بوده و هست. وضعيت نه‌چندان مطلوب بازار کار در ايران از يک طرف و عدم کسب مهارت‌هاي تخصصي توسط کارجويان از طرف ديگر، اين موضوع را به يک مسئله بزرگ در جامعه تبديل کرده است.

همه کارجويان در هر حوزه، شهر، شغل و سني تمايل به کوتاه و آسان‌تر کردن اين مسير ناهموار و تسريع در استخدام خود دارند. براي موفقيت در اين راه به يک رزومه حرفه‌اي، دسترسي به آگهي‌هاي استخدام جديد، شناخت سازمان‌ها، مهارت تخصصي و در نهايت ارسال رزومه به فرصت‌هاي شغلي متناسب با خود، داريد.

سامانه استخدامي جاب ويژن از سال 1395 فعاليت خود را آغاز کرد. در سال‌هاي فعاليت خود پيوسته تلاش کرديم با ارائه امکانات و رفع نيازهاي شما، مسير سخت جستجوي کار و کاريابي را به راهي هموار تبديل کند.

رزومه ساز دوزبانه رايگان، ارائه آگهي‌هاي استخدام جديد معتبرترين سازمان‌هاي کشور، سيستم هوشمند انطباق، امکان شرکت در آزمون‌هاي شخصيت شناسي معتبر، به روز بودن فرصت‌هاي شغلي، ارائه دوره‌هاي آموزشي براي افزايش مهارت کارجويان و ... از جمله اين امکانات است.

مراحل و نحوه‌ي استفاده از امکانات جاب ويژن

در ادامه، به طور مختصر مراحل و نحوه استفاده از امکاناتي را که سايت کاريابي و استخدامي جاب ويژن در اختيار شما قرار مي‌دهد،به شما توضيح مي‌دهيم.

ثبت‌نام در سايت جاب ويژن

براي ارسال رزومه از طريق سايت استخدامي جاب ويژن، ابتدا بايد در سايت ثبت نام کنيد. براي اين کار روي دکمه‌ي ورود/عضويت کليک کنيد. در اين جا، کافي است براي ثبت نام، ايميل خود را وارد کنيد و براي حساب کاربري‌تان يک رمز عبور انتخاب نماييد. علاوه بر آن، امکان ثبت‌نام با گوگل و لينکدين نيز به شما داده شده است.

ساخت رزومه در سايت جاب ويژن

بعد از ثبت‌نام در سايت، به‌راحتي مي‌توانيد با رزومه‌ساز آنلاين جاب ويژن، يک رزومه‌ي‌ حرفه‌اي و جذاب بسازيد. سرويس ساخت رزومه جاب ويژن، اين امکان را به شما مي‌دهد که هم‌زمان رزومه فارسي و انگليسي خود را نيز تکميل کنيد. ساختار استاندارد، طراحي جذاب، يکدست بودن رزومه همه‌ کارجويان و امکان ساخت رايگان از جمله مهم‌ترين امکاناتي است که در اين مرحله در اختيار شما قرار داده شده است.

ارسال رزومه از طريق سايت کاريابي و استخدام جاب ويژن

در اين مرحله مي‌توانيد با چند کليک، رزومه خود را براي فرصت‌هاي شغلي متناسبتان ارسال کنيد. براي پيدا کردن اين آگهي‌ها به عنوان مثال آگهي هاي استخدام تهران، مي‌توانيد به صفحه فرصت‌هاي شغلي و يا صفحه فرصت‌هاي شغلي پيشنهادي مراجعه کنيد و اگهي‌هاي استخدام جديد را مشاهده بفرماييد.

همچنين در اين صفحه براي کمک به جستجويي دقيق‌تر، فيلترهاي مختلفي قرار داده شده است. براي مثال با استفاده از فيلتر شهر، مي‌توانيد آگهي‌هاي استخدام امروز تهران ، فرصت هاي استخدام اصفهان، تبريز، مشهد، شيراز و شهرهاي ديگر را به طور خاص مشاهده کنيد. بعد ارسال رزومه بايد منتظر بمانيد تا کارفرما با شما تماس بگيرد.

بعد ارسال رزومه بايد منتظر بمانيد تا کارفرما با شما تماس بگيرد.

پس از اينکه رزومه خود را براي کارفرما ارسال کرديد، با ورود به صفحه‌ي پيگيري فرصت‌هاي شغلي، مي‌توانيد وضعيت درخواست خود را پيگيري کنيد. درخواست‌هاي شما در يکي از پنج حالت تعيين وضعيت نشده، در حال بررسي، تأييد اوليه براي مصاحبه، رد شده و بسته شده قرار دارد.

اما شما به عنوان کارجو بايد کاري بيشتر از ارسال رزومه انجام دهيد. بازار کار رقابتي امروز موجب شده تا براي هر آگهي استخدامي تعداد زيادي رزومه ارسال شود، بنابراين، بايد به دنبال راه‌هايي براي متمايز کردن خود در ميان اين تعداد کارجو باشيد. به ويژه در کلانشهري مثل تهران بايد براي به دست آوردن موقعيت استخدام تهران تلاش مضاعفي انجام بدهيد و خود و توانايي‌هايتان را به کارفرما اثبات کنيد.

بالا بردن شانس استخدام با استفاده از امکانات Job vision افزايش مهارت‌‌ها و يادگيري تخصص‌هاي لازم، يکي از بهترين‌ راه‌حل‌ها براي موفقيت در مسير استخدام است. امروزه براي اين کار لازم نيست هزينه‌ و زمان زيادي صرف کنيد. دوره‌هاي آموزشي آنلاين متعددي وجود دارد که با شرکت در آن‌ها مي‌توانيد مهارت‌هاي لازم را کسب کنيد.

در سايت کاريابي جاب ويژن در قسمت توامندتر شو، بهترين دوره‌هاي آموزشي هر حوزه شغلي از موسسه‌هاي معتبر کشور با قيمتي پايين‌تر، در اختيار شما قرار گرفته است. با گذراندن اين دوره ها از طريق سايت job vision علاوه بر افزايش توانمندي‌هايتان، يک مدال در رزومه شما نيز به کارفرما نمايش داده مي‌شود تا شما را از سايرين متمايز کند.

علاوه بر افزايش مهارت‌هاي سخت، بايد به بتوانيد مهارت‌هاي نرم خود را نيز افزايش دهيد. مهارت‌هاي نرم درواقع ويژگي‌هاي شخصيتي و رفتارهايي است که باعث مي مي‌شود با ديگران بهتر تعامل و همکاري داشته باشيم. داشتن مهارت‌هاي نرم به موفقيت در مصاحبه‌هاي استخدامي کمک زيادي مي‌کند. براي اين کار لازم است به شناخت عميقي از شخصيت خود برسيد تا بتوانيد نقاط ضعفتان را شناسايي کنيد. علاوه بر اين سنجش ويژگي‌هاي شخصيتي شما براي بسياري ازکارفرمايان حائز اهميت است.

به همين دليل، ما در سايت کاريابي جاب ويژن، 5 آزمون شخصيت شناسي معتبر را در اختيارتان قرار داديم تا با شرکت در آن‌ها به درک عميق‌تري از توانمندي‌ها و عدم توانمندي‌هاي خود برسيد.

سخن آخر نيز اين سايت که استخدام شدن و کاريابي هميشه سخت نيست، فقط کافيست تا راه و رسم آن را بلد باشيد. ما در اين راه کنار شما هستيم تا بتوانيد به شغل ايده آل خود برسيد.

مشاهده بیشتر