لوگو جاب‌ویژن
استخدام انرژی دانا
استخدام انرژی دانا
انرژی دانا 4.3
danaenergy.com 1001 تا 5000 نفر
شرکت انرژی دانا فعال در تمامی حوزه های نفت و انرژی
سال تاسیس 1379
صنعت نفت، گاز و پتروشیمی انرژی
نوع مالکیت خصوصی
نوع فعالیت شرکت ایرانی دارای مشتریان داخلی و خارجی
آدرس وبسایت danaenergy.com

امتیاز سازمان

4.3
5.0محبوبیت (براساس بازدید کارجویان)
3.0پاسخگویی به رزومه‌های دریافتی
5.0تجربه کارجویان از جلسه مصاحبه
درباره ما
شرکت انرژی دانا در سال 1379 شمسی با هدف فعالیت در بخش نفت و گاز تأسیس شد و هم اکنون یکی از شرکت‌های پیشگام در این حوزه می‌باشد. پس از گذشت سال‌ها فعالیت، توسعه و همچنین کسب موفقیت‌های بی‌سابقه در بخش‌های مختلف این صنعت در ایران و خاورمیانه، هم اکنون شرکت انرژی دانا در دو بخش اصلی فعال می‌باشد. شرکت انرژی دانا از اعتبار بی‌نظیری در بخش نفت و گاز بهره‌مند بوده که این شرکت را در مقایسه با دیگر رقبا متمایز کرده است و به عنوان اپراتور منتخب در زمینه اکتشاف نیز شناسایی شده است. توانمندی‌های اکتشاف و تولید انرژی دانا شامل زمین شناسی، ژئوفیزیک، ژئوشیمی، پتروفیزیک است که نقش کلیدی در اکتشاف مخازن هیدروکربنی دارد. تجربیات شرکت تمامی زنجیره ارزش بالادستی از اکتشاف تا تولید را پشتیبانی می‌کند. خدمات میادین ما شامل دامنه گسترده‌ای از خدمات شامل لرزه‌نگاری، پردازش‌داده، تصویربرداری تحت‌الارضی، ساخت چاه، ارائه و مدیریت دکل می‌باشد. همچنین خدمات حفاری مانند سیمان‌کاری و اسیدکاری، تأمین مته و تجهیزات درون چاهی نیز در سبد خدمات انرژی دانا جای دارد.
توضیحات بیشتر angle
فرصت‌های شغلی
فوری
انرژی دانا

4.3

کارشناس ارشد سرمایه گذاری
انرژی دانا
تهران، ظفر

دیروز

مشاهده

انرژی دانا

4.3

رئیس منابع انسانی کسب و کار
انرژی دانا
تهران، ظفر

21 روز پیش

مشاهده

فوری
انرژی دانا

4.3

کارشناس ارشد خدمات مالی شرکتی
انرژی دانا
تهران، جردن

25 روز پیش

مشاهده

انرژی دانا

4.3

کارشناس ارشد حسابداری
انرژی دانا
تهران، ظفر

26 روز پیش

مشاهده

انرژی دانا

4.3

کارشناس سرویس دسک
انرژی دانا
اهواز

27 روز پیش

مشاهده

انرژی دانا

4.3

کارشناس ارشد امور قراردادها
انرژی دانا
تهران، ظفر

28 روز پیش

مشاهده

فوری
انرژی دانا

4.3

کارشناس امور مسافرت
انرژی دانا
تهران، ظفر

35 روز پیش

مشاهده

فوری
انرژی دانا

4.3

کارشناس ارشد حسابرسی داخلی فرایندهای مالی
انرژی دانا
تهران، ظفر

35 روز پیش

مشاهده

فوری
انرژی دانا

4.3

مدیر اجرایی ساختمان
انرژی دانا
تهران، ظفر

35 روز پیش

مشاهده

فوری
انرژی دانا

4.3

کارشناس حسابداری خزانه
انرژی دانا
تهران، ظفر

68 روز پیش

مشاهده

فوری
انرژی دانا

4.3

کارشناس ارشد بازاریابی
انرژی دانا
تهران، ظفر

48 روز پیش

مشاهده

انرژی دانا

4.3

کارشناس پشتیبانی IT
انرژی دانا
تهران، ظفر

49 روز پیش

مشاهده

انرژی دانا

4.3

کارشناس ارشد بودجه
انرژی دانا
تهران، ظفر

49 روز پیش

مشاهده

فوری
انرژی دانا

4.3

کارشناس طراحی و گرافیک
انرژی دانا
تهران، ظفر

55 روز پیش

مشاهده

انرژی دانا

4.3

کارشناس تامین کالا و خدمات فاوا
انرژی دانا
تهران، ظفر

59 روز پیش

مشاهده

انرژی دانا

4.3

مدیر مالی
انرژی دانا
تهران، ظفر

90 روز پیش

مشاهده

بسته شده
انرژی دانا

4.3

کارشناس پذیرش
انرژی دانا
تهران، ظفر

60 روز پیش

مشاهده

بسته شده

سوابق ارسال رزومه برای این شرکت

سوالات متداول درباره شرکت دانا انرژی

1 برای ارسال رزومه و مشاهده موقعیت‌های شغلی دانا انرژی چقدر هزینه باید پرداخت کنم؟
2 آیا موقعیت‌های شغلی شرکت دانا انرژی محدود به شهر تهران هستند؟
3 مزیت استفاده از جاب ویژن برای کاریابی چیست؟

معرفی شرکت دانا انرژی و شرایط استخدامی

شرکت دانا انرژی (Dana Energy) از سال 1379 تاسیس شده است و به‌عنوان یکی از شرکت‌های بخش خصوصی در حوزه نفت و گاز شناخته می‌شود. تمرکز اصلی این شرکت روی فعالیت‌های بالادستی حوزه نفت و گاز بوده و تلاش می‌کند با به‌کارگیری نیروی انسانی متخصص در این حوزه، سیستم‌های نوین مدیریتی و تأمین منابع مالی موردنیاز، جایگاه خود را در صنعت نفت و گاز ایران به دست آورد. با تلاش‌های صورت گرفته طی سال‌های اخیر، این شرکت توانسته است رضایت کارفرماها را کسب کرده و با توسعه دانش فنی موردنیاز و تأمین کیفیت و افزایش بهره‌وری، خود را به‌عنوان یک برند ملی و منطقه‌ای در صنعت نفت و گاز معرفی کند. مشتریان این شرکت شامل ژئوفیزیک دانا، حفاری دانا، انرژی دانا، نفت و گز دانا، خدمات انرژی دانا و ... است.

صنایع زیرمجموعه دانا انرژی

از جمله صنایع زیرمجموعه این شرکت که برای آن‌ها راهکارهای سازمانی و ERP‌ طراحی شده است می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

صنایع پتروشیمی و پالایشگاه‌ها

تولید در این شرکت‌های نفتی از نوع تولید پیوسته و فرایندی است. به همین دلیل ایجاد راهکارهای جامع برای مدیریت فرایندهای تأمین و نگهداری قطعات، مدیریت تجهیزات، منابع انسانی، برنامه‌ریزی تولید، انبارداری، امور مالی، قراردادها، مدیریت اسناد و کنترل کیفیت از اهمیت بالایی برخوردار است. دانا انرژی با ارائه راهکارهای جامع مدیریتی، تمام این موارد را پوشش داده و این صنایع کمک می‌کند تا فرایندهای پیچیده سازمانی خود را بهتر مدیریت کنند.

حفاری خشکی و دریایی

دانا انرژی در زمینه برنامه‌ریزی منابع سازمانی نیز به کمک سازمان‌ها و شرکت‌های حفاری آمده است. نرم‌افزار IFS قدرتمندترین نرم‌افزار حوزه مدیریت دارایی فیزیکی در صنعت نفت و گاز است و به‌صورت تخصصی در حوزه نگهداری و تعمیرات دکل‌های حفاری و مدیریت پروژه‌های حفاری و قراردادهای آن فعالیت می‌کند.

راهکار منابع سازمانی دانا انرژی شامل موارد زیر است:

 • مدیریت حمل‌ونقل اقلام به دکل
 • مدیریت خودکار نقطه سفارش مجدد قطعات
 • پشتیبانی از کدینگ وزارت نفت
 • مدیریت پروژه و ریسک عملیات حفاری
 • مدیریت سفر کارکنان به دکل
 • مدیریت سلامت و ایمنی کارکنان
 • مدیریت بودجه پروژه

اکتشاف و تولید نفت

شرکت‌های E&P به شرکت‌هایی گفته می‌شود که به‌صورت تخصصی در زمینه اکتشاف، توسعه و تولید نفت و گاز فعالیت می‌کنند. راهکارهای جامع دانا انرژی برای این شرکت‌ها شامل موارد زیر است:

 • مدیریت فعالیت‌های فنی (زمین‌شناسی و ژئوفیزیک، مهندسی مخازن، مدل‌سازی، مهندسی حفاری، مدیریت و بهینه‌سازی دارایی‌ها، تعمیر و تکمیل چاه‌ها و ...)
 • ایجاد توانمندی‌های مدیریتی (به‌منظور مدیریت بهتر و چندجانبه پروژه‌ها، مدیریت و تحلیل ریسک، برون‌سپاری اجرای پروژه و ...)
 • مدیریت مالی و حقوقی (مدیریت قراردادها و حوزه حقوقی)
 • ایجاد توانمندی‌های مدیریت فناوری (استفاده از ساختار نرم‌افزاری مدیریت منابع سازمان و آموزش آن به مدیران و کمک به برون‌سپاری فعالیت‌ها و مدیریت بهتر فعالیت‌های اکتشاف و تولید)

محصولات و ماژول‌های پیاده‌سازی شده توسط شرکت دانا انرژی

برخی از مهم‌ترین ماژول‌هایی که توسط این شرکت در حوزه صنعت نفت و گاز پیاده‌سازی شده‌اند عبارت‌اند از:

 • ماژول‌های مالی
 • مدیریت زنجیره تأمین
 • مدیریت و برنامه‌ریزی پروژه
 • منابع انسانی و امور پرسنلی
 • نگهداری و تعمیرات
 • اپلیکیشن‌های موبایل، مدیریت اسناد و داشبوردهای مدیریتی

استخدام در شرکت دانا انرژی

اگر قصد دارید در شرکت دانا انرژی استخدام شوید، می‌توانید از دو طریق اقدام کرده و آمادگی خود را برای همکاری با این شرکت اعلام کنید:

 • ارسال درخواست همکاری از طریق پر کردن فرم استخدامی (درج شده در سایت شرکت)
 • ارسال درخواست همکاری از طریق سایت کاریابی و ارسال رزومه

در راه اول، شما باید به سایت دانا انرژی مراجعه کرده و از بخش همکاری با ما، فرم استخدامی را پر کنید. اطلاعات خواسته شده در این فرم شامل جنسیت، آدرس، تاریخ تولد، نام و نام خانوادگی، شماره موبایل و حقوق درخواستی است. همچنین لازم است رزومه کاری خود را نیز به فرم مربوطه ضمیمه کنید.

یک راه ساده‌تر برای اعلام آمادگی همکاری با دانا انرژی، ارسال رزومه از طریق سایت کاریابی است. یکی از امکانات سایت کاریابی جاب ویژن رزومه‌ساز دوزبانه است که به کارجویان این امکان را می‌دهد در زمانی کوتاه، رزومه‌ای با قالب استاندارد برای خود ایجاد کنند. شما می‌توانید این رزومه را از طریق همین صفحه برای موقعیت‌های شغلی دانا انرژی ارسال کنید. مزیت استفاده از جاب ویژن برای اعلام همکاری این است که وضعیت بررسی رزومه شما توسط کارفرما در هر مرحله به‌روزرسانی شده و از طریق ایمیل به شما اطلاع‌رسانی می‌شود.

یکی دیگر از قابلیت‌های جاب ویژن این است که شما می‌توانید پس از ساخت رزومه، با مراجعه به صفحه فرصت‌های شغلی و انتخاب گزینه «منطبق‌ترین»، فرصت‌های شغلی را که بیشترین انطباق را با رزومه شما دارند مشاهده کرده و برای آن‌ها رزومه خود را ارسال کنید. علاوه بر این امکان جستجوی پیشرفته فرصت‌های شغلی از طریق فیلترهای شهر، نحوه همکاری، امکان کارآموزی، میزان سابقه کار، حقوق درخواستی و ... نیز وجود دارد.

آدرس شرکت دانا انرژی

دفتر مرکزی شرکت مهندسی دانا انرژی تهران، خیابان ظفر، کوچه بامداد، نبش کوچه کبیری، پلاک 4، واحد 3 قرار دارد. همچنین آدرس شرکت حفاری دانا انرژی کیش، جزیره کیش، بلوار ایران، مجتمع اداری پارس، بلوک 11، واحد 17 است.

همچنین دفتر شرکت دانا انرژی البرز واقع در خیابان مفتح شمالی، خیابان زهره، پلاک 9 و طبقه همکف جنوبی قرار دارد.

شرایط استخدامی شرکت مهندسی دانا انرژی

شرایط استخدام در شرکت مهندسی دانا انرژی تهران و کیش، بسته به موقعیت شغلی درخواستی متفاوت است. برخی مشاغل موردنیاز این شرکت، جنبه عملیاتی دارند (برای مثال استخدام رئیس انبار) و برخی دیگر جنبه ستادی و اداری دارند (مثل استخدام حسابدار، استخدام منشی، استخدام کارشناس منابع انسانی یا کارشناس حسابداری)؛ روشن است که شرایط شغلی هرکدام از این گروه‌های شغلی کاملاً با هم متفاوت است. میزان سابقه کار، شرط حداقل و حداکثر سن، دانش تخصصی و مهارت‌ها، میزان تحصیلات، وضعیت نظام‌وظیفه، جنسیت، سطح زبان و میزان تسلط به نرم‌افزارهای تخصصی و عمومی از جمله مواردی است که ممکن است برای احراز هر شغل مدنظر باشد. برای اینکه با شرایط استخدام این شرکت در هرکدام از گروه‌های شغلی آشنا شوید می‌توانید در همین صفحه روی آگهی استخدام دانا انرژی کلیک کرده و شرایط احراز شغل را مطالعه کنید.

ساعت کاری این شرکت روزهای شنبه تا سه‌شنبه از ساعت 8 الی 17 و روزهای چهارشنبه از ساعت 8 الی 16 است. از جمله مزایا و تسهیلاتی که این شرکت در اختیار کارکنان خود قرار می‌دهد می‌توان به وام و پاداش، بیمه درمان تکمیلی، کمک‌هزینه دوره آموزشی، اتاق بازی، ناهار، امکانات ورزشی، پزشک سازمانی، تسهیلات تفریحی و گردشگری، کتابخانه، بسته‌ها و هدایای مناسبتی اشاره کرد. 

مشاهده آگهی‌های استخدام در شهرهای مختلف ایران

تهران    البرز    کیش    اصفهان

مشاهده بیشتر