نمایشگاه کار چیست؟

نمایشگاه کار رویدادی است که در آن معتبرترین سازمانها با موقعیتهای شغلی خود حاضر شده اند و شما می توانید با مدیران جذب و استخدام آنها بدون واسطه و بصورت رو در رو ملاقات کرده و شانس خود را برای استخدام در آن شرکتها محک بزنید.

نمایشگاه کار در ادوار گذشته

330,000 +

تبادل بیش از 330,000 هزار رزومه

800 +

موقعیت شغلی میانگین هر دوره

750 +

حضور بیش از 750 سازمان معتبر و خوشنام

120 +

برگزاری بیش از 120 دوره آموزشی

3800 +

جذب و استخدام بیش از 3800 نفر

مراحل ثبت نام و شرکت در نمایشگاه کار

icon

با شرکتهای حاضر در نمایشگاه آشنا شده و فرصت های شغلی مورد علاقه خود را مشخص کنید.

icon

در روزهای 25 الی 27 بهمن‌ماه در سالن های نمایشگاهی برج میلاد حاضر شده و با مدیران سازمان‌ها بصورت حضوری ملاقات کنید.

icon

در محل غرفه هر شرکت، رزومه ای که در جاب ویژن ساختید را با یک کلیک برای آن شرکت ارسال نمایید.
(برای ارسال رزومه حتما باید در محل نمایشگاه کار حاضر باشید.)

ششمین نمایشگاه کار ایران

تقویم

زمان

25 تا 27 بهمن‌ماه ساعت 10 تا 18

مکان

محل برگزاری

سالن‌های نمایشگاهی برج میلاد

سازمانهای شرکت کننده در ششمین نمایشگاه کار ایران

سوالات متداول درباره نمایشگاه کار ایران

1 شرایط حضور در نمایشگاه کار ایران چیست؟
2 آیا می‌توانم از فرصت‌های شغلی سازمان‌های حاضر در نمایشگاه کار ایران مطلع شوم؟
3 نمایشگاه کار ایران کجا و چه زمانی برگزار می‌شود؟

با ششمین نمایشگاه کار ایران، آینده شغلی خود را تضمین کنید

ششمین نمایشگاه کار ایران که بهمن ماه امسال در برج میلاد تهران برگزار می‌شود، فرصت دوباره‌ای برای کارجویان فراهم کرده است تا با شرکت‌ها و سازمان‌های معتبر در سراسر کشور ملاقات کرده و آینده شغلی خود را تضمین کنند. این نمایشگاه کار می‌تواند بستر بسیار خوبی برای ملاقات حضوری کارآفرینان، کارفرمایان و کارجویان ایجاد کند و در تقویت برند کارفرمایی سازمان‌ها نیز تاثیرگذار باشد.

هر سال کارجویان و کارآموزان بسیاری در این نمایشگاه جذب شرکت‌های معتبر و بزرگ می‌شوند. جاب ویژن که تجربه برگزاری نمایشگاه کار در سال‌های متوالی از جمله نمایشگاه کار شریف و نمایشگاه کار اصفهان را داشته است، در ششمین نمایشگاه کار ایران نیز میزبان کارجویان خواهد بود. این نمایشگاه در تاریخ 25 الی 27 بهمن ماه سال جاری از ساعت 10 الی 18 در سالن های نمایشگاهی برج میلاد تهران برگزار می‌شود. اگر شما هم تا به حال شغل مناسبی برای خود پیدا نکرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم که حضور در این نمایشگاه را از دست ندهید.

مراحل ثبت نام در نمایشگاه کار 1402

برای ثبت نام و حضور در نمایشگاه کار ایران، ابتدا باید یک رزومه در سایت جاب ویژن برای خودتان داشته باشید. مراحل ساخت رزومه نیز بسیار آسان است و قالبی استاندارد را در اختیار شما می‌گذارد تا بتوانید به صورت رایگان رزومه‌ای حرفه‌ای برای خود بسازید. سپس می‌توانید در سایت جاب ویژن با شرکت‌های حاضر در نمایشگاه کار آشنا شده و فرصت‌های شغلی مناسب خود را انتخاب کنید. در آخر فقط کافیست که به صورت حضوری به نمایشگاه کار در برج میلاد سری بزنید و با سازمان‌های مختلف به صورت رو در رو ملاقات کنید. توجه داشته باشید که تمامی این مراحل برای شما کارجویان گرامی رایگان است.

مزایای حضور در نمایشگاه کار ایران

در نمایشگاه کار ایران 1402، هر شرکتی غرفه‌ای جداگانه دارد و با مراجعه به این غرفه‌ها، می‌توانید با فرصت‌های شغلی این شرکت‌ها آشنا شوید. همچنین ملاقات حضوری شما با منابع انسانی شرکت‌های مختلف می‌تواند دیدی کلی در مورد فرهنگ سازمانی هر شرکت به شما بدهد. علاوه بر این می‌توانید از تجارب شغلی بسیاری از افراد حاضر در نمایشگاه بهره ببرید. در حقیقت می‌توان گفت در هیچ رویدادی مانند نمایشگاه کار نمی‌توانید تعداد زیادی شرکت معتبر در سراسر کشور همراه با افراد متخصص را در کنار هم پیدا کرده و این فرصت را داشته باشید که با تک تک آن‌ها به صورت حضوری ملاقات کنید.

با نمایشگاه کار 1402، فرایند استخدام را آسان‌تر طی کنید

همه‌ی ما می‌دانیم که فرایند کاریابی معمولا سخت و استرس‌زا است و تا وقتی شغل مناسبی برای خود پیدا نکرده‌ایم، نمی‌توانیم آرامش کافی در زندگی داشته باشیم. با این حال، نمایشگاه کار 1402 این فرایند را تا حد زیادی آسان‌تر کرده است. شما می‌توانید تنها با ساختن رزومه در سایت جاب ویژن، به صورت حضوری به نمایشگاه کار رفته و با هزاران فرصت شغلی در سازمان‌های مختلف آشنا شوید و در غرفه هر شرکت، رزومه جاب ویژن خود را برای آن‌ها ارسال کنید.

نمایشگاه کار ایران؛ فرصتی طلایی برای فارغ‌التحصیلان

معمولا فرایند یافتن شغل مناسب برای کسانی که تازه فارغ‌التحصیل شده‌اند و سابقه کاری چندانی ندارند، سخت‌تر است؛ زیرا اغلب سازمان‌ها برای استخدام، داشتن سابقه کاری را الزامی می‌دانند. با این حال در نمایشگاه کار ایران می‌توانید فرصت‌های کارآموزی زیادی را در سازمان‌های معتبر با حقوقی مناسب پیدا کرده و با آن‌ها مسیر شغلی خود را آغاز کنید.

بسیاری از دانشجویان و کسانی که تازه فارغ‌التحصیل شده‌اند در نمایشگاه کار آنلاین توانستند فرصت‌های شغلی بسیار خوبی برای خود پیدا کنند. حال با توجه به حضوری بودن نمایشگاه کار ایران، مزایای بیشتری مانند ملاقات حضوری با بسیاری از شرکت‌ها و ساختن راه‌های ارتباطی بسیار خوب، شامل حال کارجویان شده است.

مشاهده بیشتر toggle