لوگو جاب‌ویژن
استخدام دیجی پی
استخدام دیجی پی
دیجی پی 3.7
mydigipay.com 201 تا 500 نفر
استارتاپ جوان در حوزه پرداخت الکترونیک با مجوز پرداخت یاری
سال تاسیس 1397
صنعت بانکداری اینترنت | تجارت الکترونیک | خدمات آنلاین
نوع مالکیت خصوصی
نوع فعالیت شرکت ایرانی دارای مشتریان داخلی
آدرس وبسایت mydigipay.com

امتیاز سازمان

3.7
3.2محبوبیت (براساس بازدید کارجویان)
3.9پاسخگویی به رزومه‌های دریافتی
4.6تجربه کارجویان از جلسه مصاحبه
درباره ما
دیجی پی یک استارتاپ جوان در حوزه پرداخت الکترونیک با مجوز پرداخت یاری است که حاصل ادغام استارتاپ هُماپی در هلدینگدیجی کالا است. دیجی پی در سال 1397 عضوی از خانواده دیجی کالا شد. هدف گروه دیجیکالا از ورود به حوزه فینتک، ارائه سروی سهای پرداخت الکترونیک با پایداری بالا و بهترین تجربه برای مشتری بود. به دنبال تعریف این هدف، مسیر توسعه سرویس های دیجی پی مشخص شد. تا امروز دیجی پی خدمات متنوعی مانند درگاه پرداخت هوشمند،داشبورد، درگاه پرداخت موبایلی، سرویس بازپرداخت وجه به مشتری را در اختیار API کیفِ پول، اپلیکیشن موبایلی و سرویس ،(payout) مشتریان قرار داده است.
توضیحات بیشتر angle
فرصت‌های شغلی
دیجی پی
Senior Product Owner
دیجی پی
تهران، جردن

3 روز پیش

مشاهده

دیجی پی
Scrum Master Specialist
دیجی پی
شمیرانات

3 روز پیش

مشاهده

دیجی پی
کارمند خدمات و تشریفات - آقا
دیجی پی
تهران، جردن

4 روز پیش

مشاهده

دیجی پی
Junior Financial Analyst
دیجی پی
تهران، جردن

4 روز پیش

مشاهده

دیجی پی
TechOps Specialist (Technical Operation)
دیجی پی
تهران، جردن

8 روز پیش

مشاهده

دیجی پی
کارشناس HelpDesk - آقا
دیجی پی
تهران، جردن

9 روز پیش

مشاهده

دیجی پی
کارشناس عملیات
دیجی پی
تهران، جردن

11 روز پیش

مشاهده

دیجی پی
Junior Business Development
دیجی پی
تهران، جردن

12 روز پیش

مشاهده

دیجی پی
CRM Specialist
دیجی پی
تهران، جردن

24 روز پیش

مشاهده

دیجی پی
CEO Assistant
دیجی پی
تهران، جردن

34 روز پیش

مشاهده

دیجی پی
Full-stack Web Engineer
دیجی پی
تهران، جردن

36 روز پیش

مشاهده

دیجی پی
Senior Frontend Engineer
دیجی پی
تهران، جردن

36 روز پیش

مشاهده

دیجی پی
نیروی خدماتی و نظاقت - آقا
دیجی پی
تهران، استاد معین

43 روز پیش

مشاهده

دیجی پی
Senior Partnership Specialist
دیجی پی
تهران، جردن

44 روز پیش

مشاهده

دیجی پی
Java Developer
دیجی پی
تهران، جردن

45 روز پیش

مشاهده

دیجی پی
Help Desk Intern
دیجی پی
تهران، جردن

45 روز پیش

مشاهده

دیجی پی
کارشناس امور مشتریان عملیات
دیجی پی
تهران، نارمک

47 روز پیش

مشاهده

دیجی پی
Accountant
دیجی پی
تهران، جردن

52 روز پیش

مشاهده

دیجی پی
مدیر تدارکات و پشتیبانی
دیجی پی
تهران، جردن

83 روز پیش

مشاهده

دیجی پی
تحصیلدار - آقا
دیجی پی
تهران، جردن | 10 - 8 میلیون تومان

55 روز پیش

مشاهده

دیجی پی
SEO Specialist
دیجی پی
تهران، جردن

57 روز پیش

مشاهده

دیجی پی
Test Engineer
دیجی پی
تهران، جردن

58 روز پیش

مشاهده

سوابق ارسال رزومه برای این شرکت

سوالات متداول درمورد استخدام دیجی پی

1 آیا برای استخدام در شرکت دیجی پی باید کارت پایان خدمت داشته باشم؟
2 چطور می‌توانم برای آگهی‌های استخدام دیجی پی، رزومه بفرستم؟
3 آیا ارسال رزومه به دیجی پی در جاب ویژن برای من هزینه ای دارد؟

آشنایی با شرکت دیجی پی و فرصت های استخدام آن

شرکت نوآوران پرداخت مجازی ایرانیان یک شرکت زیر مجموعه از دیجی کالا است که در سال 1397 تحت برند دیجی پی تأسیس شد. این شرکت در زمینه پرداخت آنلاین فعالیت دارد و اپلیکیشن‌هایی در این زمینه، ارائه داده است.

شرکت نوآوران پرداخت مجازی ایرانیان، یک کیف پول دیجیتالی به نام digipay را توسعه داده است که برای پرداخت و انجام کارهای مالی روزمره استفاده می‌شود. به علاوه، با این اپلیکیشن می‌توانید از فروشگاه دیجیکالا به صورت اقساطی خرید کنید و وام 20 میلیونی برای خرید کالا از digikala دریافت کنید.

درواقع، این شرکت یک استارت آپ فینتک است که با داشتن درگاه پرداخت هوشمند یا همان IPG و چندین درگاه پرداخت دیگر، با فروشگاه‌های آنلاین وارد قرارداد می‌شود و خدمات خود را به آن‌ها ارائه می‌دهد. کاربران می‌توانند با نصب اپلیکیشن این شرکت از خدمات خرید اقساطی دیجی پی و پرداخت اقساط دیجی پی استفاده کنند.

دیجی پی استخدام می‌کند

با توجه به اینکه این شرکت، به تازگی راه افتاده و تنها دو سال سن دارد، به شدت نیازمند استخدام نیروی انسانی است. از آن‌جایی که حوزه اصلی فعالیت شرکت نوآوران پرداخت ایرانیان، توسعه اپلیکیشن موبایل برای انجام کارهای مالی با گوشی هوشمند است، بیشتر فرصت‌های شغلی در این شرکت، مربوط به مشاغل برنامه‌نویسی، به ویژه برنامه نویسی اندروید و iOS هستند. در ادامه، فرصت‌های شغلی و شرایط استخدام در این شرکت را به شما معرفی می‌کنیم.

فرصت‌های استخدام شرکت نوآوران پرداخت ایرانیان در حوزه برنامه‌نویسی

توسعه دهنده ODL

برای استخدام شدن به عنوان توسعه دهنده ODL در دیجی پی باید حداقل 3 سال سابقه در یک موقعیت شغلی مشابه داشته باشید. آشنایی در حد متوسط با Oracle BI و MongoDB برای این شغل ضروری است و باید تسلط نسبی به زبان انگلیسی داشته باشید. همچنین، آشنایی با پایگاه‌های داده Oracle، محیط یونیکس، اسکریپت‌های پوسته UNIX، SQL و PL/SQL، XML و فناوری‌های رمزنگاری برای این شغل، ضروری است.

مهندس داده

برای استخدام شدن به عنوان مهندس داده در شرکت نوآوران پرداخت ایرانیان باید دارای حداقل 2 سال سابقه کار در موقعیت شغلی مشابه باشید. آشنایی با SQL/DS در حد متوسط و توانایی برنامه نویسی به زبان‌های پایتون و جاوا در حد مقدماتی، برای این شغل، ضرورت دارد. یکی از مهم‌ترین نیازمندهای این فرصت شغلی، دانش بالا در رابطه با یادگیری ماشین و مدل‌های آماری است.

توسعه دهنده BPMS

برای استخدام شدن به عنوان توسعه دهنده BPMS در دیجی پی باید حداقل 2 سال سابقه کار در جایگاه شغلی مشابه داشته باشید. این جایگاه شغلی نیازمند آشنایی با SQL/DS و BPMN2 است.

توسعه دهنده ارشد اندروید

برای اینکه بتوانید در این جایگاه شغلی در دیجی پی استخدام شوید، باید حداقل 5 سال سابقه کار به عنوان توسعه دهنده اندروید داشته باشید. این شغل، نیازمند مهارت بسیار بالا در زبان‌های برنامه‌نویسی جاوا یا کوتلین است. به علاوه، باید به معماری‌های مختلف اپلیکیشن‌های موبایل، تسلط داشته باشید. از دیگر نیازمندی‌های این جایگاه شغلی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مهارت بالا در کار کردن با ابزارهای مورد استفاده در معماری اپلیکیشن‌های موبایل
 • مهارت بالا در چرخه حیات APIها و اپلیکیشن‌های موبایل
 • توانایی کار کردن با کتابخانه‌های اندروید
 • توانایی کار کردن با ابزارهای تست اپلیکیشن

معمار نرم‌افزار

برای اینکه درخواست همکاری شما به عنوان معمار نرم‌افزار در شرکت نوآوران پرداخت ایرانیان مورد پذیرش قرار بگیرد، باید حداقل 5 سال سابقه کار در موقعیت شغلی مشابه داشته باشید. همچنین، این شغل، نیازمند سطح بالایی از زبان انگلیسی است.

توسعه دهنده .NET

شرکت دیجی پی در حال حاضر، نیازمند یک توسعه دهنده .NET با حداقل 4 سال تجربه در موقعیت شغلی مشابه است. برای این شغل، حداقل مدرک لیسانس کامپیوتر یا IT، ضروری است و باید به .NET و SQL/DS، تسلط کامل داشته باشید. آشنایی بالاتر از متوسط با زبان انگلیسی هم یکی دیگر از نیازمندی‌های این جایگاه شغلی است.

برنامه نویس PHP فول استک

برای کار کردن به عنوان برنامه نویس PHP فول استک در این شرکت فعال در حوزه خدمات مالی باید حداقل 4 سال سابقه کار به عنوان برنامه‌نویس PHP داشته باشید و مهارت شما در Laravel و VueJs بسیار بالا باشد. 

فرصت‌های استخدام دیجی پی در حوزه طراحی تجربه کاربری و رابط کاربری

با توجه به اینکه محصول اصل این شرکت، یک محصول نرم‌افزاری است،، بنابراین، نیاز بالایی به متخصصان طراحی UI/UX در این سازمان وجود دارد.

نویسنده تجربه کاربری (UX writer)

برای اینکه بتوانید به عنوان تجربه نویس یا یوایکس رایتر در شرکت نوآوران پرداخت ایرانیان مشغول به کار شوید، باید بتوانید در سطح پیشرفته با نرم‌افزار‌های ادوبی فتوشاپ، ورد، اکسل، پاورپوینت و Outlook کار کنید. همچنین، سطح بالای زبان انگلیسی نیز یکی دیگر از شرایط احراز شغل تجربه نویس در این شرکت معتبر است.

طراح ارشد تجربه کاربری و رابط کاربری

برای احراز این شغل در دیجی پی نیازمند حداقل 6 سال سابقه کار به عنوان طراح UI/UX هستید. داشتن مدرک لیسانس هنر، معماری، شهرسازی، مهندسی کامپیوتر یا مهندسی فناوری اطلاعات، از دیگر شرایط احراز شغل کارشناس ارشد طراحی UI/UX در این شرکت تابعه دیجی کالا است.

فرصت‌های استخدام شرکت دیجی پی در حوزه مدیریت پروژه

مدیریت پروژه‌های نرم افزاری، یکی دیگر از حوزه‌هایی است که دیجی پی، نیاز بالایی به جذب استعداد در آن دارد.

اسکرام مستر ارشد

برای این جایگاه شغلی باید حداقل 4 سال سابقه کار مرتبط و حداقل یک مدرک کارشناسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات، داشته باشید و بتوانید یک تیم توسعه چابک را مدیریت کنید.

مدیر پروژه

Project manager در این سازمان باید حداقل 3 سال سابقه کار کردن به عنوان مدیر پروژه را داشته و کاملا به مجموعه مایکروسافت آفیس، مسلط باشد. همچنین، برای مدیریت پروژه‌های شرکت نوآوران پرداخت مجازی ایرانیان باید کاملا به زبان انگلیسی مسلط باشید.

فرصت‌های استخدام دیجی پی در حوزه حسابداری

از آن‌جایی که این شرکت، در زمینه پرداخت‌ها و امور مالی فعالیت دارد و به دلیل خدماتی مثل خرید اقساطی دیجی پی، شدیدا نیازمند استخدام حسابدار و دیگر مشاغل مرتبط است. 

حسابدار ارشد یا senior accountant

برای استخدام در این جایگاه شغلی، باید حداقل 5 سال سابقه کار مرتبط داشته و سطح زبان انگلیسی شما، بالاتر از سطح متوسط باشد. 

کارشناس مغایرت گیری

این شرکت برای کاهش خطرات مربوط به معاملات بانک و بهبود فرآیندها و مغایرت گیری بانکی نیازمند استخدام کارشناس مغایرت گیری با تسلط به مجموعه آفیس به ویژه اکسل، مهارت در نوشتن Queryهای ساده و آشنا با فرآیندهای مغایرت‌گیری است.

دیگر فرصت‌های شغلی در دیجی پی

 • مدیر امور مالی
 • Front-end developer (angular)
 • کمک ادمین سایت
 • مهندس داده
 • استخدام پروموتر
 • Java developer
 • هماهنگ کننده پروژه
 • مدیر برند
 • مدیر تحلیل ریسک
 • راننده
 • استخدام نظافتچی و نیروی خدمات
 • استخدام تحصیلدار
 • کارشناس فنی عملیات
 • و ...

شرایط استخدام شرکت نوآوران پرداخت ایرانیان

این شرکت، تأکید زیادی به داشتن سابقه کار دارد و تقریبا برای تمامی جایگاه‌های شغلی خودش، نیازمند نیروهایی با سابقه کار بالای 2 سال و سن بالای 25 سال است. همچنین، آقایان برای همکاری با دیجی پی باید کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت سربازی داشته باشند. امکان دورکاری برای بعضی از جایگاه های شغلی در این شرکت وجود دارد.

مشاهده آگهی‌های استخدام در مشاغل پرتقاضا

برنامه نویس   طراح  UI/UX    حسابدار    مدیر پروژه

مشاهده بیشتر