راهنمای ثبت نام و تکمیل فرم استخدام دیجی کالا و معرفی فرصت‌های شغلی این فروشگاه بزرگ اینترنتی!

نوشته شده توسط زهرا مظاهری
زمان مطالعه: 7دقیقه

فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بزرگ‌ترین فروشگاه آنلاین در ایران و یکی از موفق‌ترین کسب و کارهای دیجیتال به حساب می‌آید. این فروشگاه در سال ۱۳۸۵ کار خود را با فروش محصولات دیجیتال شروع کرد و با پیشرفت خوبی که داشت به یک فروشگاه جامع با محصولات متنوع تبدیل شده است. گسترش فعالیت‌ها و توسعه شرکت دیجی کالا باعث فراهم شدن فرصت‌های شغلی فراوانی شده و این روند رشد همچنان ادامه دارد. به همین دلیل این فروشگاه همواره به جذب و استخدام نیرو در بخش‌های مختلف نیاز دارد و کارجویان زیادی نیز به دنبال پیدا کردن فرم استخدام دیجی کالا و آگاهی از شرایط استخدام این شرکت هستند.

استخدام

در این مقاله سایت کاریابی جاب ویژن، قصد داریم در مورد شرایط همکاری با این شرکت و فرصت‌های شغلی مورد نیاز دیجی کالا صحبت کنیم و با ارائه فرم استخدام دیجی کالا، شما را برای استخدام شدن در این فروشگاه اینترنتی بزرگ راهنمایی کنیم. پس در ادامه همراه ما باشید.

اشتغال‌‌زایی و ایجاد فرصت‌های شغلی

دیجی کالا در حال حاضر بزرگ‌ترین فروشگاه آنلاین در ایران است و بر اساس اطلاعات صفحه ویکی پدیای این شرکت، روزانه بیش از ۵٫۴ میلیون بازدیدکننده دارد و ۸۵% سهم بازار فروش آنلاین را به خود اختصاص داده است. دیجی کالا به جز فروشگاه آنلاین، زیرمجموعه‌های متعددی مثل دیجی استایل، فیدیبو، دیجی پی، دیجی نکست، دیجی کلاب، کمدا، پیندو و دیجی اکسپرس هم دارد و روز به روز بر دامنه فعالیت‌هایشت اضافه می‌کند. در حال حاضر بیش از ۸۲۰۰ نفر نیروی کار در قسمت‌های مختلف این شرکت مشغول به کار شده‌اند. همچنین بر اساس اخبار اعلام شده، دیجی کالا در نظر دارد تعداد پرسنل خود را در سال ۱۴۰۰ به ۱۰ هزار نفر برسد. این مساله موقعیت فوق العاده ای برای کارجویانی است که به دنبال موقعیت‌های شغلی و استخدام شدن در دیجی کالا هستند.

موقعیت‌های شغلی دیجی کالا

بر اساس اطلاعات منتشر شدن در سایت دیجیاتو، از سال ۹۷ تا به حال، تعداد نیروهای تحت استخدام دیجی کالا حدود ۵۰% رشد و افزایش داشته و در ۷ سال گذشته، پرسنل این شرکت حدود ۲۵ برابر شده است. همین موضوع به خوبی نشان می‌دهد که دیجی کالا چه نقش مهم و تاثیرگذاری در ایجاد فرصت‌های شغلی ایفا کرده است.

دیجی کالا در چه حوزه‌هایی به استخدام نیرو نیاز دارد؟

فروشگاه اینترنتی دیجی کالا در حال حاضر فعالیت‌های بسیار متنوعی دارد و به تخصص‌ها و مهارت‌های مختلف و متنوعی نیاز دارد. جالب است بدانید که دیجی کالا در ۴۸۶ موقعیت شغلی مختلف نیروی کار جذب کرده؛ بنابراین با هر مدرک تحصیلی و تخصصی که باشید احتمالا می‌توانید یا تکمیل فرم استخدام دیجی کالا ، فرصت استخدام مناسبی در این شرکت پیدا کنید. برخی از مشاغل فعال این شرکت عبارتند از: بازاریاب دیجیتال، برنامه نویس و توسعه دهنده موبایل، طراح موشن گرافیک، تحلیل گر داده، عکاس و خبرنگار.

برای مشاهده فرصت‌‌های استخدامی دیجی کالا کلیک کنید.

البته لازم به ذکر است که بخش عمده نیروی کار دیجی کالا مربوط به بخش عملیات هستند که شامل قسمت‌های پخش و توزیع، کارگر برای انبارهای دیجی کالا، راننده برای پخش محصولات و بخش مشتریان و محتوا می‌شود. سهم بخش تکنولوژی دیجی کالا تنها ۵% محاسبه شده است.

آیا برای استخدام شدن در دیجی کالا به مدرک تحصیلی خاصی نیاز دارم؟

اگرچه در برخی مشاغل، مدرک تحصیلی نقش مهمی دارد؛ ولی دیجی کالا تمرکز اصلی خود را بیش از مدرک، بر تخصص و توانمندی‌های کارجویان قرار داده است. حتی جالب است بدانید دیجی کالا برای جذب نیروهای متخصص نیز اهمیت زیادی به مدرک تحصیلی کارجویان قایل نیست و در صورتی که فرد واجد شرایط لازم باشد با او همکاری می‌کند. در حال حاضر حدود نیمی از کارکنان تیم تکنولوژی دارای مدرک کارشناسی هستند و ۱۱% آن‌ها مدرک دیپلم یا حتی زیر دیپلم دارند! با توجه به موفقیت و پیشرفت قابل توجه این استارتاپ فروشگاهی می‌توانیم به خوبی مشاهده کنیم که مدرک و تحصیلات دانشگاهی لزوما موفقیت و برتری یک شرکت را تضمین نمی‌کند.رزومه ساز

اشتغال‌زایی دیجی کالا در دوران کرونا

سال گذشته همزمان با شیوع بیماری کرونا و لزوم رعایت قرنطینه و فاصله گذاری اجتماعی، میزان خریدهای آنلاین به طرز بی‌سابقه‌ای افزایش پیدا کرد. دیجی کالا به عنوان بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی ایران و برای پاسخگویی به این حجم بالای مشتریان تصمیم به افزایش نیروی انسانی گرفت. همچنین در ۸ استان دیگر، انبارهای دیجی کالا راه اندازی شد تا محدودیت‌های ارسال کالا حذف شود. به این ترتیب، دیجی کالا اعلام کرد که به استخدام ۲ هزار نیروی کار جدید نیاز دارد. فاز اول جذب نیرو در بخش انبارداری، لجستیک و ارسال کالا بود.

البته این شرکت به فکر حفظ سلامتی کارکنان خود نیز بوده و با در پیش گرفتن راهکارهایی مثل کوتاه کردن شیفت‌های کار و زمان‌های استراحت و رعایت پروتکل‌‌های بهداشتی تلاش کرده در عین سرویس دهی به مشتریان، از سلامت کارکنانش نیز محافظت کند.

دیجی کالا برای کمک به افرادی که به خاطر کرونا کارشان را از دست داده‌اند و بیکار شده‌اند اعلام کرد که اولویت استخدام با عزیزانی است که در دوره کرونا بیکار شده اند. همانطور که گفتیم بخش اعظم نیروی کار مورد نیاز دیجی کالا در حال حاضر مربوط به بخش عملیات است و شامل مشاغلی چون کارگر ساده، کارگر انبار، انباردار، لجستیک، توزیع و ارسال کالا، راننده و … می‌شود.

شرایط عمومی استخدام نیرو در بخش عملیات و انبارداری چیست؟

از فراخوان جذب نیرو توسط دیجی کالا یک سال گذشته و مطمئنا تا به حال بخش زیادی از پرسنل مورد نیاز جذب شده‌اند. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم قبل از مراجعه حضوری به دفتر دیجی کالا، با این شرکت تماس بگیرید و از موجود بودن موقعیت‌های شغلی مطمئن شوید.

استخدام در دیجی کالا

شرایط عمومی داوطلبین

ترجیحا ساکن غرب تهران یا شهر کرج باشند.

سلامت و توانایی جسمی لازم برای امور مربوط به انبارداری را داشته باشند.

فرآیند مصاحبه

کارجویانی که شرایط لازم برای کار در بخش عملیات و انبارداری را دارند می‌توانند همه روزه از ساعت ۹ الی ۱۵ به صورت حضوری به بخش عملیات این شرکت به آدرس زیر مراجعه کنند:

تهران، کیلومتر ۱۴ اتوبان فتح، چهارراه ایران خودرو، پل ایران خودرو، شهرک دانش، میدان جهاد، خیابان جهاد، تقاطع سولیران و جهاد، مرکز پردازش دیجی کالا

مزایای کار در دیجی کالا

 • پرداخت حقوق و مزایای شغلی طبق قانون کار
 • بیمه تامین اجتماعی
 • بیمه تکمیلی
 • ناهار و شام با توجه به شیفت کاری
 • سرویس ایاب و ذهاب از نقاط مختلف شهر تهران و کرج
 • پرداخت اضافه کاری و تعطیل کاری

فرم استخدام دیجی کالا چیست و چطور باید آن را تکمیل کرد؟

کارجویانی که تمایل به پیدا کردن کار در دیجی کالا دارند حتما نام فرم استخدام دیجی کالا را شنیده‌اند و از ما در مورد آن سوالات زیادی کرده‌اند. دیجی کالا برای تسریع در فرآیند استخدام و جذب نیرو، فرمی به نام فرم استخدام دیجی کالا تهیه کرده و متقاضیان و کارجویان می‌بایست برای شروع فرآیند و ثبت نام آنلاین این فرم را تکمیل کنند.

از طریق لینک زیر می‌توانید فرم استخدام دیجی کالا را مشاهده و آن را تکمیل کنید:

مشاهده فرم استخدام دیجی کالا

برای اینکه با روند تکمیل این فرم بیشتر آشنا شوید مراحل مختلف آن را با هم مرور می‌کنیم:

 • پس از وارد شدن به صفحه فرم استخدام دیجی کالا، دکمه شروع را بزنید
 • سپس نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید و روی دکمه بعدی کلیک کنید.
 • در صفحه بعد لازم است کد ملی خود را وارد کنید و به صفحه بعد بروید.
 • در صفحه بعد جنسیت خود را مشخص کنید.
 • در صفحات بعدی، محله سکونت و آدرس محل سکونت خود را مشخص کنید.
 • سال تولد، نحوه آشنایی با فرم استخدام دیجی کالا و شماره موبایل و مدرک تحصیلی خود را وارد کنید.

در مراحل آخر، به صفحه‌ای می‌رسید که باید محل کار مورد نظر خود را انتخاب کنید. در حال حاضر امکان انتخاب این گزینه‌ها برای شما وجود دارد:

 • می‌خواهم در انبار کار کنم
 • موتور دارم
 • وانت مسقف دارم
 • وانت نیسان دارم
 • وانت مزدا تک کابین دارم
 • ماشین سنگین مسقف دارم
 • وانت یخچال‌دار دارم
 • نیسان یخچال‌دار دارم
 • ماشین سنگین یخچال‌دار دارم
 • ماشین سواری دارم

در آخر سوالاتی در مورد امکان کار به صورت شیفتی و امکان ارائه ضامن را پاسخ می‌دهید و تکمیل فرم استخدام دیجی کالا به پایان می‌رسد. در صورتی که بخشی را تکمیل نکرده‌اید می‌توانید روی دکمه بازبینی کلیک کنید تا کل فرآیند فرم استخدام دیجی کالا را مرور کنید.

برگزاری آزمون استخدام نیروهای متخصص در دیجی کالا

چند روز پیش و در تاریخ ۱۹ تیر ۱۴۰۰ خبری در مورد استخدام نیرو از طریق آزمون استخدامی در وبسایت رسمی این شرکت منتشر شد. طبق این خبر، دیجی کالا و آزمون استخدام بخش خصوصی همکاری خود را برای تسهیل فرآیند استخدام نیروی کار آغاز کردند. این آزمون زیر نظر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری انجام می‌شود و تاکنون بیش از ۴۳۰۰ شرکت دانش بنیان، صنعتی و تجاری به این آزمون جامع ملحق شده‌اند. به این ترتیب، افرادی که متقاضی کار در دیجی کالا هستند از تاریخ ۱۹ تیر ۱۴۰۰ تا ۲ مرداد به مدت دو هفته فرصت دارند نسبت به ثبت نام در پنجمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی اقدام بفرمایند.

پنجمین دوره آزمون استخدامی بخش خصوصی به صورت سراسری و یکپارچه در ۳۱ استان کشور برگزار خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر، مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی دیجی کالا به این لینک زیر مراجعه کنید: https://inre.ir/ یا از طریق لینک زیر، دفترچه آزمون استخدامی را دانلود کنید:

مشاهده و دانلود دفترچه آزمون استخدام بخش خصوصی ۱۴۰۰

سایر موقعیت‌های شغلی دیجی کالا

تا اینجا دیدیم که کارجویانی که تمایل به کار در بخش انبار و پخش و توزیع دارند می‌توانند با تکمیل فرم استخدام دیجی کالا و مراجعه حضوری به دفتر این شرکت در شهرک دانش نسبت به ثبت نام اقدام کنند. همچنین استخدام در برخی مشاغل تخصصی نیز از طریق آزمون استخدامی انجام می‌شود.
با این حال، هنوز هم دیجی کالا بخش زیادی از نیروی کار مورد نیازش را از طریق انتشار آگهی استخدام در وبسایت‌های کاریابی آنلاین مثل جاب ویژن یا وبسایت رسمی خود جذب می‌کند. بنابراین با مراجعه به صفحه دیجی کالا در سایت جاب ویژن می‌توانید از تمامی فرصت‌های شغلی موجود این شرکت مطلع شوید. تنوع شغلی این شرکت بسیار بالاست و در اکثر گروه‌های شغلی می‌توان آگهی مناسبی پیدا کرد؛ در حال حاضر آگهی‌های شغلی این شرکت شامل مشاغلی چون منابع انسانی، کارشناس فروش محصول، کارشناس بازرگانی خارجی، برنامه نویس و توسعه دهنده، مهندس مکانیک و برق می‌شود.

شما می‌توانید با تکمیل فرم استخدام دیجی کالا در سایت رسمی این شرکت یا از طریق وبسایت استخدامی جاب ویژن درخواست خود برای این موقعیت‌ها را ارسال کنید.

آگهی استخدام دیجی کالا

چطور از جدیدترین موقعیت‌های شغلی دیجی کالا باخبر شوم؟

کاربران محترم جاب ویژن می‌توانند از روش‌های مختلف از این فرصت‌های شغلی اطلاع پیدا کنند. روش اول جستجوی کاربر در سایت و مراجعه به صفحه استخدام شرکت دیجی کالا در سایت جاب ویژن است. فیلترهای جستجو و امکان انتخاب گروه شغلی به شما این امکان را می‌دهد که دقیقا نتایج موردنظر خود را مشاهده کنید.

علاوه بر این، با فعال کردن ایمیل اطلاع رسانی نیز هر هفته جدیدترین آگهی‌های منطبق با رزومه شما برایتان ارسال خواهد شد. موقعیت‌های شغلی جدید هر روز در کانال تلگرام و شبکه‌های اجتماعی مثل لینکدین هم منتشر می‌شوند. با عضویت در ربات تلگرامی جاب ویژن هم می‌توانید تنظیمات ربات را به دلخواه تغییر دهید تا تنها آگهی‌های موردنظر برای شما ارسال شود.

جمع بندی

دیجی کالا یکی از موفق‌ترین استارتاپ‌های ایران و بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی کشور است و درصد بالایی از فروش اینترنتی کل کشور را به خود اختصاص داده است. این شرکت در طول ۱۵ سال فعالیتش توانسته از یک استارتاپ کوچک به شرکتی بزرگ و معتبر تبدیل شود که خدماتش را در اکثر استان‌های کشور ارائه می‌کند. موفقیت و اعتبار این شرکت باعث شده کارجویان زیادی علاقمند به استخدام در این شرکت باشند و به دنبال موقعیت‌های شغلی دیجی کالا باشند.

در این مقاله در مورد این فرصت‌های شغلی و روش‌های ارائه درخواست و ثبت نام فرم استخدام دیجی کالا صحبت کردیم و سه روش کلی برای پیدا کردن کار در دیجی کالا را توضیح دادیم. این سه روش کلی عبارتند از شرکت در آزمون استخدامی بخش خصوصی، تکمیل فرم استخدام دیجی کالا و ارسال رزومه برای آگهی‌های شغلی دیجی کالا از طریق سایت کاریابی جاب ویژن.

امیدواریم به کمک اطلاعاتی که در این مقاله ارائه کردیم بتوانید هرچه زودتر شغلی مناسبی با درآمد خوب در شرکت دیجی کالا پیدا کنید و به خانواده بزرگ دیجی کالا بپیوندید. علاوه بر این، صدها سازمان بزرگ و کوچک نیز آگهی‌های شغلی خود را در سایت استخدامی جاب ویژن منتشر می‌کنند و بررسی روزانه این آگهی‌ها به کارجویان کمک می‌کند روند کاریابی کوتاه‌تری داشته باشند و هرچه زودتر استخدام شوند.

دسته بندی :
معرفی شرکت ها
بدون دیدگاه