استخدام هایپر استار چه شرایط و نیازمندی‌هایی دارد و کار کردن در هایپر استار چگونه است؟

نوشته شده توسط امیر ظاهری
زمان مطالعه: 8دقیقه
استخدام هایپر استار چه شرایط و نیازمندی‌هایی دارد و کار کردن در هایپر استار چگونه است؟

فروشگاه‌ زنجیره‌ای هایپر استار یکی از موفق‌ترین و بزرگ‌ترین فروشگاه‌های زنجیره‌ای بین‌المللی است که دارای چندین شعبه در شهرهای بزرگ ایران می‌باشد. در این مقاله می‌خواهیم در رابطه با شرایط استخدام هایپر استار صحبت کنیم.

هایپر استار یک فروشگاه زنجیره‌ای مدرن با چارت سازمانی بسیار منظم و حرفه‌ای است و در ردیف‌های شغلی متعددی از فروشنده و صندوقدار گرفته تا رده‌های بالای مدیریتی، آگهی‌های استخدام منتشر می‌کند.

استخدام

در حال حاضر این فروشگاه در شهرهای تهران، اهواز، شیراز، قم، یزد، کرج، اصفهان، ارومیه، مشهد و قزوین، دارای نمایندگی است و شما می‌توانید برای فرصت‌های شغلی هایپر استار در این شهرها، رزومه بفرستید.

پیش از اینکه در رابطه با شرایط استخدام هایپر استار صحبت کنیم، بد نیست کمی بیشتر در رابطه با این فروشگاه بدانید.

آشنایی با فروشگاه زنجیره‌ای بین‌المللی هایپر استار

فروشگاه هایپر استار یک فروشگاه زنجیره‌ای بین المللی است که بخش زیادی از سهام آن متعلق به یک شرکت اماراتی می‌باشد و مابقی آن در مالکیت شرکت فرانسوی کارفور قرار دارد. فروشگاه‌های هایپر استار را می‌توان از مجهزترین و مدرن‌ترین فروشگاه‌های ایران دانست که نه تنها خرید در آن‌ها، بلکه کار کردن در این فروشگاه‌ها نیاز بسیار آسان و لذت‌بخش است.

هایپر استار با همکاری شرکت اسنپ مارکت، محصولات خود را به صورت آنلاین نیز به فروش می‌رساند و برای این کار، نیازمند استخدام نیروهای کار تخصصی مثل برنامه‌نویس است.

این فروشگاه توانسته است با ارائه‌ی محصولات غذایی تازه و انواع بسیار متنوعی از کالاها در قیمت‌های بسیار پایین، مشتریان بسیار زیادی را به خود جلب کند و شاید تنها سختی کار کردن در هایپر استار به عنوان فروشنده و صندوقدار، تعداد بالای مشتریان باشد.

هایپر استار تمامی کارکنان خودش را بیمه می‌کند و دارای دو شیفت کاری ۷ صبح تا ۴ بعد از ظهر و شیفت ۳ بعد از ظهر تا ۱۲ شب است. حقوق کارکنان هایپر استار نیز همان حقوق وزارت کاری است.

برای مشاهده‌ی آگهی‌های استخدام هایپر استار کلیک کنید.

فرصت‌های استخدام هایپر استار

این فروشگاه زنجیره‌ای، شعبات بسیار بزرگ و پیچیده‌ای در ایران دارد و به سرعت، در حال توسعه در کشور ما است. بنابراین، تعداد زیادی آگهی‌های استخدامی برای جذب نیروی انسانی در این فروشگاه، در سایت‌های کاریابی منتشر می‌شود. از سوی دیگر، همکاری هایپر استار با اسنپ مارکت برای فروش اینترنتی کالاها، فرصت‌های شغلی تخصصی مثل برنامه‌نویسی، طراحی UI/UX، توسعه‌ی وب، توسعه‌ی اپلیکیشن و … را در این شرکت ایجاد کرده است.

استخدام فروشنده و صندوقدار

استخدام فروشنده و صندوقدار در هایپر استار

فروشگاه هایپر استار، علاوه بر فروش آنلاین، دارای شعب فیزیکی است و بنابراین، به فروشنده و صندوق‌دار نیاز دارد. این شغل، نیازمند مهارت‌های نرم متعدد مثل مهارت‌های ارتباطی قوی است و تحصیلات و تخصص چندانی نیاز ندارد. شغل صندوقداری نیز شباهت زیادی به شغل فروشندگی دارد ولی مسئولیت‌های صندوقدار از فروشنده کمتر است.

مسئولیت‌های فروشنده در هایپر استار عبارتند از:

  • خوش‌آمدگویی به مشتریان
  • راهنمایی مشتریان برای خرید از بخش‌های مختلف فروشگاه
  • ترغیب مشتریان به خرید
  • کمک کردن به چینش قفسه‌های فروشگاه
  • و …

مسئولیت‌های صندوقدار در هایپر استار عبارتند از:

  • خوش‌آمدگویی به مشتریان
  • فاکتور کردن خریدهای مشتریان
  • دریافت وجه و تحویل سبد خرید به مشتری

انتظامات

تمامی فروشگاه‌های بزرگ به واحد انتظامات نیاز دارند. نیروهای انتظامات نه تنها باید امنیت فروشگاه را تضمین کنند، بلکه باید در صورت بروز هر مشکلی برای مشتریان یا کارکنان، اقدامات لازم و اورژانسی را انجام دهند. فروشگاه هایپر استار توجه ویژه‌ای به بخش انتظامات دارد و فرصت‌های شغلی متعددی در این حوزه برای کارجویان موجود است.

فرصت‌های استخدام هایپر استار برای برنامه‌نویس‌ها

این فروشگاه برای انجام کارهای تخصصی مربوط به وب‌سایت و خرید اینترنتی‌اش و نیز، برای انجام چندین کار تخصصی دیگر، نیازمند استخدام برنامه‌نویس است. یکی از پر درآمدترین شغل‌ها در این فروشگاه، برنامه‌نویسی است.

عناوین شغلی متعددی برای برنامه‌نویس‌ها در هایپر استار تعریف شده است و تخصص شما به عنوان برنامه‌نویس، هر چه که باشد و به هر زبان کدنویسی که آشنایی داشته باشید، احتمالا یک فرصت شغلی در این سازمان برای شما وجود دارد.

رزومه ساز

فرصت‌های شغلی مالی و حسابداری

قطعا فروشگاهی به عظمت هایپر استار، نیازمند یک واحد مالی و حسابداری بسیار بزرگ و پیچیده است. فارغ‌التحصیلان رشته‌ی حسابداری و دیگر رشته‌های مرتبط می‌توانند برای فرصت‌های شغلی مختلف در واحدهای مالی و حسابداری این فروشگاه، رزومه بفرستند.

کارشناسان مالی و حسابداری باید در این سازمان، تمامی تراکنش‌ها را بررسی کرده و به رده‌های مدیریتی، گزارش بدهند.

فرصت‌های شغلی در واحد منابع انسانی هایپر استار

واحد منابع انسانی جزء جدایی ناپذیری از هر سازمان موفق است. این واحد در جذب و استخدام نیروی انسانی یا تصمیم‌گیری برای خروج کارکنان، نقش اصلی را دارد و بر عملکرد کارکنان و مشکلات و چالش‌های آن‌ها نظارت می‌کند.

فرصت‌های استخدام هایپر استار در گروه‌های شغلی بازاریابی و بازاریابی

با اینکه هایپر استار سابقه‌ی زیادی در کشور ما دارد ولی به تازگی، روند توسعه در کشور را آغاز کرده و خیلی‌ها هنوز با این فروشگاه آشنایی ندارند. بنابراین، این سازمان، سرمایه‌گذاری زیادی در بخش بازاریابی و تبلیغات انجام می‌دهد و فرصت‌های شغلی متعددی برای کار کردن در حوزه‌ی بازاریابی و تبلیغات در هایپر استار وجود دارد.

فناوری اطلاعات

امروزه، تمامی سازمان‌های مدرن و بزرگ، نیازمند زیرساخت‌های کارآمد و ایمن در حوزه‌ی IT هستند و فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ نیز از این قاعده مستثنی نیستند. بنابراین، فرصت‌های شغلی زیادی برای تکنسین‌ها، مهندسین و کارشناسان آی تی در این فروشگاه‌ها وجود دارد.

استخدام کارمند اداری در هایپر استار

استخدام کارمند اداری در هایپر استار

این فروشگاه یک سازمان بسیار بزرگ است و برای اینکه پرسنل آن بتوانند با حداکثر کارایی، وظایف خودشان را انجام دهند و کارها روی روال و به سرعت پیش بروند، به کارمند اداری در واحدهای مختلف خود نیاز دارد. کار اصلی کارمندان اداری، انجام مکاتبات اداری و هماهنگ کردن کارهای پرسنل مختلف سازمان با هم دیگر می‌باشد.

استخدام هایپر استار در عناوین شغلی مدیریتی

این فروشگاه، یک فروشگاه بسیار سازمان‌یافته، منظم و بزرگ است و دارای بخش‌های مختلفی می‌باشد که هر بخش آن نیازمند مدیر است. واحد مالی و حسابداری، واحد تبلیغات و بازاریابی، واحد فناوری اطلاعات، واحد انتظامات، واحدهای فروش متعدد و تخصصی، واحد زنجیره‌ی تأمین و … هر کدام از واحدهای زیر، نیاز به مدیر دارند و با توجه به گسترده‌تر شدن روز به روز این فروشگاه و نیاز بیشتر به نیروی انسانی، هایپر استار علاوه بر ترفیع کارکنان کنونی خود به این پست‌ها، برای جذب نیروی مجرب به منظور مدیریت واحدهای مختلف و متعدد خود در شهرهای مختلف، آگهی‌های استخدامی منتشر می‌کند.

مطالب مرتبط: ساخت رزومه با رزومه ساز آنلاین جاب ویژن

شرایط استخدام هایپر استار

همانطور که دیدید، این فروشگاه، یک سازمان بزرگ با چارت سازمانی منظم و واحدهای متعدد است. شرایط هر یک از این عناوین شغلی با یک دیگر متفاوت است ولی به طور کلی می‌توان گفت که هایپر استار، در استخدام نیروی انسانی خود، اهمیتی به جنسیت نمی‌دهد. البته مردان برای کار کردن در هایپر استار، باید دارای کار پایان خدمت یا معافیت دائم از خدمت وظیفه‌ی عمومی باشند. همچنین، با توجه به اینکه این سازمان، یک سازمان بین‌المللی است، تقریبا تمامی کارکنان آن، به ویژه در پست‌های مدیریتی، اداری و تخصصی، باید با زبان انگلیسی در حد متوسط رو به بالا، آشنایی داشته باشند. حتی برای مشاغلی مثل فروشنده و صندوقدار نیز آشنایی با زبان انگلیسی یک مزیت محسوب می‌شود.

تحصیلات یکی از معیارهای اصلی استخدام هایپر استار است و به غیر مشاغلی مثل فروشنده، صندوقدار و انتظامات، اکثر جایگاه‌های شغلی در این سازمان، نیازمند حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در یک رشته‌ی مرتبط هستند.

با اینکه شرایط سنی برای مشاغل مختلف در این سازمان متفاوت هستند ولی بازه‌ی سنی مورد قبول، ۱۹ تا ۴۰ سال است. این شرکت تقریبا برای تمامی گروه‌های شغلی خود، به آشنایی با مجموعه‌ی نرم‌افزار مایکروسافت آفیس، تأکید دارد.

مزایا و معایب استخدام هایپر استار

هایپر استار چیست

شرکت هایپر استار، به صورت کاملا قانونی، حقوق و مزایای شما را مطابق با قانون وزارت کار پرداخت خواهد کرد و اگر جایگاه شغلی بالاتری مثال مشاغل مدیریتی یا برنامه‌نویسی داشته باشید، دستمزد شما در مقایسه با سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای در ایران، نسبتا بالاتر است. به علاوه، هایپر استار، امکان استفاده از بیمه‌ی تکمیلی را برای کارکنانش فرآهم آورده است و در پاداش دادن و هدیه‌های مناسبتی به کارکنان خود، کم نمی‌گذارد.

محیط کار فروشگاه‌های هایپر استار نیز محیطی کاملا مدرن و مکانیزه است و کار کردن در آن به عنوان فروشنده، صندوقدار و نگهبان حفاظت، بسیار آسان و لذت‌بخش است. البته به یاد داشته باشید که شعب این فروشگاه بین‌المللی، از شلوغ‌ترین فروشگاه‌های زنجیره‌ای در کشور هستند و یکی از چالش‌های پیش روی کارکنانی که مستقیما در فروشگاه‌های هایپر استار کار می‌کنند، خدمات‌رسانی سریع به خیل عظیم مشتریان است.

استخدام هایپر استار در مشاغل تخصصی مثل برنامه‌نویسی و توسعه‌ی اپلیکیشن، مهندسی و مدیریت IT، بازاریابی و تبلیغات و پست‌های مدیریتی مثل مدیریت شعب فروشگاه‌ها یا بخش‌های مختلف هایپر استار، سابقه‌ی کاری بسیار خوبی برای شما محسوب می‌شود و می‌تواند راهگشای شما به فرصت‌های شغلی بسیار بهتر باشد.

شعبات مختلف فروشگاه هایپر استار

اولین شعبه‌ی فروشگاه هایپر استار در شهر تهران و در حاشیه‌ی اتوبان شهید باکری جنوبی تأسیس شد. این شبعه‌ی هایپر استار از ساعت ۱۰ صبح تا ساعت ۱۰ و نیم شب، پذیرای مشتریان است. پس از آن شعبات دیگری در نقاط دیگر شهر تهران و در شهرهای دیگر شامل قم، کرج، اصفهان، شیراز، ارومیه، مشهد، قزوین و یزد، راه‌اندازی شد.

استخدام در هایپر استار باکری

اگر ساکن تهران هستید و دسترسی خوبی به اتوبان شهید باکری دارید، می‌توانید برای آگهی‌های استخدام در هایپر استار باکری به عنوان فروشنده، صندوقدار، انتظامات و دیگر گروه‌های شغلی رزومه بفرستید.

استخدام هایپر استار تهرانپارس

شعبه‌ی هایپر استار تهرانپارس در حاشیه‌ی اتوبان شهید باقری قرار دارد و کسانی که ساکن شرق تهران هستند می‌توانند برای استخدام هایپر استار تهرانپارس، رزومه بفرستند.

استخدام هایپر استار اصفهان

استخدام هایپر استار در اصفهان

اگر ساکن شهر اصفهان هستید و در جستجوی کار فروشندگی، صندوقداری یا انتظامات می‌باشید، به شما توصیه می‌کنیم که برای آگهی‌های استخدام هایپر استار اصفهان رزومه بفرستید. این فروشگاه در حاشیه‌ی بزرگراه شهید وحید دستجردی، روبروی سپاهان شهر، جنب راه‌آهن و در مجتمع تجاری سیتی سنتر قرار دارد و ساعات کاری آن، ۱۰ صبح تا ۱۰ و نیم شب می‌باشد. البته ساعات کاری برای کارکنان از ۷ صبح تا ۴ بعد از ظهر در شیفت اول و از ۳ بعد از ظهر تا ۱۲ شب در شیفت دوم است. البته فاصله‌ی این فروشگاه تا مرکز شهر تهران، نسبتا زیاد است و باید وقت زیادی به رفت و آمد خود اختصاص دهید.

همچنین، شما می‌توانید برای آگهی‌های استخدام اسنپ مارکت اصفهان نیز رزومه بفرستید.

استخدام هایپر استار کوروش در تهران

مرکز خرید کوروش در حاشیه‌ی بزرگراه شهید ستاری شمالی قرار دارد و میزان یکی از شعب هایپر استار است. برای استخدام هایپر استار کوروش کلیک کنید.

استخدام هایپر استار اهواز

جدیدترین شعبه‌ی این فروشگاه زنجیره‌ای بین المللی در شهر اهواز هنوز افتتاح نشده و در حال تکمیل پرسنل خودش است. در صورتی که در جستجوی مشاغلی مثل فروشنده، صندوقدار، انتظامات، خدمات، تعمیر و نگهداری تأسیسات،حسابدار و … در شهر اهواز هستید، الان بهترین فرصت برای ارسال رزومه برای آگهی‌های استخدام هایپر استار اهواز است.

این فروشگاه در محله‌ی بهارستان اهواز قرار دارد و با استفاده از ایستگاه مترو میدان کودک، به راحتی می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید. همزمان با بازگشایی این شعبه از هایپر استار در شهر اهواز، اسنپ مارکت نیز کارش در اهواز شروع خواهد کرد و در حال حاضر می‌توانید برای فرصت‌هایی شغلی اسنپ مارکت هم رزومه ارسال کنید.

استخدام هایپر استار چیتگر

استخدام هایپر استار در چیتگر

هایپر استار چیتگر کمی از تهران دور است ولی از طریق خط متروی صادقیه-گلشهر، هم از سمت کرج و هم از سمت تهران به راحتی می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید. به ویژه اگر در اطراف چیتگر زندگی می‌کنید و دسترسی خوبی به خط ۵ مترو دارید، به شما توصیه می‌کنیم که برای آگهی‌های استخدام هایپراستار چیتگر، رزومه بفرستید. این فروشگاه، در مرکز خرید ایران مال قرار دارد.

جمع‌بندی

فروشگاه هایپر استار، اولین فروشگاه زنجیره‌ای بین‌المللی در کشور ماست که بیش از ۱۵ سال از افتتاح اولین شعبه‌ی آن در حاشیه‌ی بزرگراه شهید باکری می‌گذرد. این فروشگاه، با همکاری اسنپ مارکت، دارای فروش آنلاین نیز می‌باشد.

هایپر استار یک فروشگاه زنجیره‌ای بسیار بزرگ و سازمان یافته است و فرصت‌های شغلی متعددی، از صندوقدار و فروشنده گرفته تا جایگاه‌های مدیریتی مثل مدیر شبعه‌ی فروشگاه و مدیر آی تی در شهرهای تهران، اصفهان، قم، کرج، اهواز، قزوین، شیراز و ارومیه، ایجاد کرده است.

شما می‌توانید برای آگهی‌های استخدامی در حوزه‌های تخصصی مثل برنامه‌نویسی توسعه‌ی اپلیکیشن، بازاریابی و تبلیغات و مالی و حسابداری در هایپر استار، رزومه ارسال کنید.

کار کردن در این فروشگاه، در کنار مزایایی مثل حقوق و دستمزد خوب، بیمه‌ی تکمیلی و محیط کار مدرن و راحت، به دلیل استقبال گسترده‌ی خریداران از شعب هایپر استار، اندکی دشوار است. شما در دو شیفت ۷ تا ۱۶ یا ۱۳ تا ۲۴ می‌توانید در فروشگاه‌های هایپر استار کار کنید.

شما می‌توانید با مراجعه به سایت کاریابی آنلاین جاب ویژن، فرصت‌های شغلی این فروشگاه زنجیره‌ای بین‌المللی را پیدا کرده و برای آن‌ها رزومه بفرستید.

مهم‌ترین شرایط استخدام هایپراستار عبارتند از سن بین ۱۹ تا ۴۰ سال، حداقل مدرک تحصیلی لیسانس برای مشاغل تخصصی و مدیریتی، آشنایی با مجموعه‌ی نرم‌افزازی مایکروسافت آفیس و آشنایی به زبان انگلیسی.

منبع:

سایت فروشگاه هایپر استار

دسته بندی :
معرفی شرکت ها
بدون دیدگاه