در سال 1397 در جاب ویژن چه گذشت؟

نوشته شده توسط جاب ویژن
زمان مطالعه: 3دقیقه
در سال 1397 در جاب ویژن چه گذشت؟

یک سال دیگر هم همراه شما بودیم. امسال نیز با همراهی شما توانستیم به کارجوهای زیادی در پیدا کردن شغل مورد علاقه شان کمک کنیم. سازمان‌های معتبر زیادی به جمع کارفرمایان جاب‌ویژن پیوستند و برای جذب نیروهای متخصص، به جاب‌ویژن اعتماد کردند. از دیگر دستاوردهای ما در سال 97، برگزاری موفق دو دوره نمایشگاه کار در مهر و بهمن ماه است. در ادامه به بررسی عملکرد جاب‌ویژن در سال گذشته می‌پردازیم.

سازمان‌هایی که در سال 97 به جاب ویژن پیوستند.

در طول سال 97، بیش از 1500 سازمان معتبر به جاب‌ویژن پیوستند که شرکت‌های آسیاتک، نستله ایران، صنایع غذائی مهیا پروتئین، چای گلستان، گروه صنعتی بهشهر، جی تی آی پارسیان، پارس حیات، کوبل دارو، عمران آذرستان، گندم طلایی نوتریکا، کانون تبلیغاتی ایران نوین، کاله تهران، پارس حیان، پپسی، طلوع پخش آفتاب و مینو از جمله آن‌ها هستند. نکته حائز اهمیت در این باره، تنوع صنایعی است که این سازمان‌ها درآن فعالیت می‌کنند. که همین موضوع می‌تواند نیازهای طیف گسترده‌ای از کارجویان را تا حد مطلوبی برطرف کند.

روند رو به رشد در شاخص‌های مختلف

مهم‌ترین شاخص‌هایی که بر اساس آن‌ها می‌توان یک سامانه استخدامی را ارزیابی کرد، تعداد کارجویان همراه، فرصت‌های شغلی منتشر شده در سایت، تعداد سازمان‌های همراه و اعضای شبکه اجتماعی هستند. که در ادامه به بررسی رشد هرکدام از این شاخص‌ها در سال گذشته می‌پردازیم.

تعداد کارجویان همراه

همانطور که در نمودار زیر ملاحظه می‌کنید، تعداد همراهان جاب‌ویژن به فاصله یکسال با رشد دو نیم برابری به 300 هزار نفر رسید که این رشد حاکی از اعتماد تعداد زیادی از کارجویان به سامانه استخدامی جاب‌ویژن است.

تعداد سازمان‌های همراه

اعتماد بیش از 2300 سازمان معتبر در طی دو سال فعالیت جاب ویژن، یکی دیگر از مهم ترین دستاوردهای تیم ما است. با توجه به نمودار زیر روند رو به رشد تعداد سازمان‌های همراه جاب‌ویژن را ملاحظه می‌کنید.

فرصت‌های شغلی منتشر شده در سایت

افزایش تعداد کارجویان و کارفرمایان همراه جاب ویژن، باعث شد تا ظرفیتی مناسب برای درج هرچه بیشتر فرصت‌های شغلی در پلتفرم ما ایجاد شود. تعداد کل فرصت‌های شغلی منتشر شده در سایت در مدت یکسال از 2247  به 5651 فرصت شغلی رسید.

اعضای شبکه اجتماعی

یکی دیگر از اهداف همیشگی جاب‌ویژن ، افزایش راه‌های ارتباطی با مخاطبان خود اعم از کارجویان و کارفرمایان است. به همین جهت در سال 97 نیز مانند سال گذشته، تمام تلاش خود را جهت افزایش ارتباط خود با شما، از طریق شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام، اینستاگرام، لینکدین و توئیتر انجام دادیم. که همین سبب شد تا تعداد اعضای شبکه‌های اجتماعی جاب‌ویژن با رشدی 3 برابری به 144 هزار عضو برسد.

آزمون‌های برگزار شده در سایت

از ویژگی‌های متمایز و منحصربه‌فرد جاب‌ویژن، امکان شرکت در آزمون‌های ارزیابی فردی توسط کارجویان و مشاهده نتایج این آزمون‌ها توسط کارفرمایان است. در طول سال گذشته بیش از 80 هزار آزمون در سایت جاب‌ویژن برگزار شد که کمک شایانی به ارزیابی دقیق‌تر و جامع‌تر کارفرمایان از کارجویان می‌کند.

برگزاری موفق دو دوره نمایشگاه کار

یکی دیگر از دستاوردهای جاب ویژن در سال 97، برگزاری موفق نهمین دوره نمایشگاه کار شریف و دومین دوره نمایشگاه کار ایران بوده است.

نهمین دوره نمایشگاه کار شریف، در مهرماه سال 97 با حضور بیش از 40 شرکت و 500 موقعیت شغلی در حوزه های مختلف برگزار شد. این دوره از نمایشگاه با استقبال خوبی از طرف کارجویان همراه بود به طوری که بیش از 10 هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کردند.

دومین دوره نمایشگاه کار ایران نیز که در بهمن ماه با ظرفیت و ابعاد گسترده تری در بوستان گفتگو برگزار شد، با استقبال چشمگیری همراه بود. در این دوره از نمایشگاه کار، بیش از 70 سازمان معتبر با بیش از 700 فرصت شغلی حاضر شدند. بازدید بیش از 13000 نفر از نمایشگاه، تبادل بیش از 69000 رزومه میان کارجویان و کارفرمایان و ارسال بیش از 6000 رزومه منحصر به فرد از دیگر دستاورهای این نمایشگاه بود.

در نهایت باعث خوشحالی ما است که در سال گذشته با توجه به بازخوردهای گرفته شده از سازمان‌ها، بیش از 25 درصد موقعیت‌های شغلی موجود در سایت جاب‌ویژن منجر به استخدام شده‌اند.

دسته بندی :
جاب‌ویژن
بدون دیدگاه