معرفی محمد حسنی، مشاور منابع انسانی

نوشته شده توسط نجوا کندری
زمان مطالعه: 2دقیقه
معرفی محمد حسنی، مشاور منابع انسانی

آقای محمد حسنی یکی از متخصصین باتجربه منابع انسانی است که بیش از 15 سال سابقه فعالیت در این حوزه را در کارنامه حرفه‌ای خود دارد. او که در گذشته، موقعیت‌های شغلی همچون کارشناس منابع انسانی و Talent Acquisition Supervisor را تجربه کرده است، در حال حاضر به‌عنوان مشاور منابع انسانی به فعالیت می‌پردازد.

در ادامه برای آشنایی بیشتر با این متخصص، به بررسی تحصیلات، مسیر شغلی و سوابق حرفه‌ای او خواهیم پرداخت.

کمپین back to work

تحصیلات

محمد حسنی دوران کارشناسی خود را در دانشگاه آزاد اسلامی گذرانده است. وی در ادامه تحصیلات آکادمیک خود، مدرک کارشناسی ارشد را در رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران دریافت نمود. علاوه بر این، او دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دولتی از دانشگاه آزاد اسلامی است.

مسیر شغلی و سوابق کاری

در این بخش، به بررسی مسیر شغلی و سوابق کاری این متخصص منابع انسانی، خواهیم پرداخت.

شروع مسیر حرفه‌ای با فعالیت در شرکت MDRC به‌عنوان کارشناس منابع انسانی

محمد حسنی مسیر حرفه‌ای خود را با فعالیت در شرکت MDRC به‌عنوان کارشناس منابع انسانی آغاز کرد. او نزدیک به 4 سال به‌صورت تمام‌وقت به فعالیت خود در این شرکت ادامه داده و در این مدت، تجربه‌های کاری ارزشمندی را کسب نمود.

ادامه مسیر حرفه‌ای به‌عنوان Talent Acquisition Supervisor در شرکت توسن

وی در ادامه مسیر حرفه‌ای خود، بیش از یک دهه با شرکت توسن به‌عنوان Talent Acquisition Supervisor (سرپرست استعدادیابی و جذب استعداد) همکاری کرد. شرکت توسن (توسعه سامانه‌های نرم‌افزاری نگین) به‌عنوان بزرگ‌ترین اکوسیستم خصوصی فناوری اطلاعات ایران شناخته می‌شود. گروه توسن که بیش از دو دهه از تاسیس آن در حوزه صنعتی و مالی کشور می‌گذرد، شرکتی پیشرو در ارائه راهکارهای بانکی و پرداخت الکترونیک ایران به شمار می‌رود.

Human Resources Consultant به‌صورت فریلنسری

آقای حسنی نزدیک به دو سال است که به‌عنوان مشاور منابع انسانی به‌صورت فریلنسری با شرکت‌های مختلف همکاری می‌کند و در حال حاضر نیز به این فعالیت می‌پردازد.

یک مشاور منابع انسانی، با استفاده از تجربه‌های کاری خود در زمینه منابع انسانی به سازمان‌ها در شناسایی و بهبود مشکلات آن‌ها در حوزه منابع انسانی همچون استعدادیابی، جذب و استخدام، به‌کارگیری نیروی انسانی و افزایش انگیزه و مدیریت عملکرد کارکنان کمک می‌کند.

برای مشاهده لینکدین محمد حسنی کلیک کنید.

محمد حسنی؛ یکی از همراهان جاب ویژن و کارجویان در کمپین بک تو ورک (back to work)

محمد حسنی که تجربه‌های موفقی در مدیریت منابع انسانی در شرکت‌های مختلف داشته، یکی از همراهان جاب ویژن در کمپین بک تو ورک است. او در کنار تعداد دیگری از متخصصان منابع انسانی مطرح کشور در قالب این کمپین، با انجام کارهایی همچون بررسی رزومه، ارائه پیشنهادهای مختلف به کارجویان و اصلاح رزومه، به کارجویانی که در این مدت اخیر تعدیل شده‌اند، کمک می‌کند.

هدف اصلی کمپین Back to Work کمک به کارجویان تعدیل شده است تا با اصلاح و بهبود رزومه از طریق پیشنهادهای افرادی همچون محمد حسنی، بتوانند آسان‌تر و سریع‌تر در شغل دلخواه خود استخدام و مشغول به کار شوند.

اگر شما کارجوی گرامی نیز با مشکل تعدیل نیروی سازمان قبلی خود روبه‌رو شده و شغل خود را از دست داده‌اید، می‌توانید با ثبت رزومه خود، از کمک‌ها و راهنمایی‌های محمد حسنی و دیگر افراد فعال در حوزه HR استفاده کنید.

نویسنده

  • نجوا کندری

    من نجوا هستم؛ دانش‌آموخته کارشناسی مهندسی معماری و کارشناسی‌ارشد مطالعات معماری ایران از دانشگاه تهران. از سال‌ها قبل به نوشتن، پژوهش و تکنولوژی‌های مرتبط به آن‌ها، علاقه زیادی داشتم. همین موضوع هم باعث شد به حوزه تولید محتوا و موضوعات مشابهی مثل کپی‌رایتینگ، سئو، دیجیتال مارکتینگ و استراتژی محتوا گرایش پیدا کنم و دوره‌های مختلفی را در این زمینه‌ها بگذرانم. در حال حاضر به‌عنوان کارشناس تولید محتوا فعالیت می‌کنم و به نوشتن در حوزه‌های مختلفی همچون معماری، توسعه فردی و به‌صورت تخصصی‌تر، کاریابی، مشغول هستم. بسیار خوشحالم که می‌توانم با نوشته‌هایم، راهنمایی برای افرادی که در ابتدای راه مسیر شغلی یا تغییر شغل هستند، باشم و در حد توانم، به آن‌ها در این مسیر پرپیچ‌وخم، کمک کنم.

بدون دیدگاه