معرفی سارا عالمی پسند، مدیر منابع انسانی در گروه مشاوره رادمان

نوشته شده توسط نجوا کندری
زمان مطالعه: 2دقیقه
معرفی سارا عالمی پسند، مدیر منابع انسانی در گروه مشاوره رادمان

سارا عالمی پسند یکی از متخصصان باتجربه منابع انسانی در ایران است که بیش از 15 سال سابقه فعالیت در این حوزه را در کارنامه حرفه‌ای خود دارد. او در حال حاضر به‌عنوان مدیر منابع انسانی در گروه مشاوره مدیریت رادمان به فعالیت می‌پردازد.

در ادامه برای آشنایی بیشتر با این متخصص، به بررسی تحصیلات، مسیر شغلی و سوابق حرفه‌ای او خواهیم پرداخت.

کمپین back to work

تحصیلات

عالمی پسند، مدرک کارشناسی خود را در رشته زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه آزاد اسلامی دریافت کرده است. علاوه بر این، او دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت منابع انسانی از موسسه آموزشی بهار است. وی همچنین دارای مدرک بین‌المللی PHRI از موسسه HRCI امریکا و مدرک ACC از آکادمی کوچینگ FCA انگلستان است.

مسیر شغلی و سوابق کاری

در این بخش، به بررسی مسیر شغلی و سوابق کاری این متخصص منابع انسانی، خواهیم پرداخت.

شروع مسیر حرفه‌ای با بیش از یک دهه فعالیت در شرکت DHL

سارا عالمی پسند مسیر حرفه‌ای خود در زمینه منابع انسانی را با فعالیت در شرکت DHL که شرکت خدمات لجستیک، زیرمجموعه شرکت دویچه پست (بزرگ‌ترین شرکت پستی آلمان) و ارائه‌دهنده خدمات حمل‌ونقل بین‌المللی است، آغاز کرد. او بیش از 11 سال به فعالیت خود در این شرکت ادامه داد و در این مدت، موقعیت‌های شغلی مختلفی همچون Financial Adviser (Credit Controller)، Procurement Administrator، HR CoordinatorHR Coordinator و HR Executive را تجربه نمود.

ادامه مسیر حرفه‌ای به‌عنوان مدیر منابع انسانی در گروه صنعتی ماموت

وی در ادامه مسیر حرفه‌ای خود، به مدت 1.5 سال با گروه صنعتی ماموت به‌عنوان Human Resources Manager (مدیر منابع انسانی) همکاری کرد. این شرکت در زمينه طراحی، ساخت، توليد و همچنين نصب انواع سازه‌های پیش‌ساخته و آماده از جمله ساندويچ پانل‌های سقفی و ديواری برای مصارف گوناگون صنايع مختلف فعالیت می‌کند.

مدیر منابع انسانی در گروه مشاوره مدیریت رادمان

سارا عالمی پسند از دو سال پیش تاکنون مدیریت منابع انسانی گروه مشاوره مدیریت رادمان را بر عهده داشته است و در حال حاضر نیز در همین موقعیت شغلی، مشغول به فعالیت است.

برای مشاهده لینکدین سارا عالمی پسند کلیک کنید.

سارا عالمی پسند؛ یکی از همراهان جاب ویژن و کارجویان در کمپین بک تو ورک (back to work)

سارا عالمی پسند که تجربه‌های موفقی در حوزه منابع انسانی داشته، یکی از همراهان جاب ویژن در کمپین بک تو ورک است. او در کنار تعداد دیگری از متخصصان منابع انسانی مطرح کشور در قالب این کمپین، با انجام کارهایی همچون بررسی رزومه، ارائه پیشنهادهای مختلف به کارجویان و اصلاح رزومه، به کارجویانی که در این مدت اخیر تعدیل شده‌اند، کمک می‌کنند.

هدف اصلی کمپین Back to Work کمک به کارجویان تعدیل شده است تا با اصلاح و بهبود رزومه از طریق پیشنهادهای افرادی همچون سارا عالمی پسند، بتوانند آسان‌تر و سریع‌تر در شغل دلخواه خود استخدام و مشغول به کار شوند.

اگر شما کارجوی گرامی نیز با مشکل تعدیل نیروی سازمان قبلی خود روبه‌رو شده و شغل خود را از دست داده‌اید، می‌توانید با ثبت رزومه خود، از کمک‌ها و راهنمایی‌های سارا عالمی پسند و دیگر افراد فعال در حوزه HR استفاده کنید.

نویسنده

  • نجوا کندری

    من نجوا هستم؛ دانش‌آموخته کارشناسی مهندسی معماری و کارشناسی‌ارشد مطالعات معماری ایران از دانشگاه تهران. از سال‌ها قبل به نوشتن، پژوهش و تکنولوژی‌های مرتبط به آن‌ها، علاقه زیادی داشتم. همین موضوع هم باعث شد به حوزه تولید محتوا و موضوعات مشابهی مثل کپی‌رایتینگ، سئو، دیجیتال مارکتینگ و استراتژی محتوا گرایش پیدا کنم و دوره‌های مختلفی را در این زمینه‌ها بگذرانم. در حال حاضر به‌عنوان کارشناس تولید محتوا فعالیت می‌کنم و به نوشتن در حوزه‌های مختلفی همچون معماری، توسعه فردی و به‌صورت تخصصی‌تر، کاریابی، مشغول هستم. بسیار خوشحالم که می‌توانم با نوشته‌هایم، راهنمایی برای افرادی که در ابتدای راه مسیر شغلی یا تغییر شغل هستند، باشم و در حد توانم، به آن‌ها در این مسیر پرپیچ‌وخم، کمک کنم.

بدون دیدگاه